Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co to" interunkcja"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to" interunkcja"?
To samo co punperpunkcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda czlowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat tam mieszkam i widziałem jak ktoś mu kazał wyskoczyć z kabiny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamiętajcie się ! Nie rańcie rodziny !!! Postawcie się na ich miejscu jaka to straszna tragedia stracić kogoś bliskiego, a wy jeszcze wypisujecie takie głupoty dobijając ich tym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Ludzie opamiętajcie się ! Nie rańcie rodziny !!! Postawcie się na ich miejscu jaka to straszna tragedia stracić kogoś bliskiego, a wy jeszcze wypisujecie takie głupoty dobijając ich tym!!!
Myślisz, że rodzina w takim momencie siedzi na forum DW ? Tylko uzależnionemu od tych głupot może przyjść to do głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że rodzina nie siedzi i nie szuka informacji mają w tej chwili inne zmartwienia. Ale ja na ich miejscu nie chciałabym trafić przypadkiem na takie komentarze w takiej chwili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego córka za tydzień ma Pierwszą Komunię Św.Wyrazy współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie corka lecz syn 31 maja :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...