Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaklinował się w brodziku podczas kąpieli, na ratunek ruszyła policja

Utworzony przez Sasza Pałlitrow, 11 października 2014 o 11:46 Powrót do artykułu
news stulecia.Podajcie w onet.pl.Sprytną mamy policję,a w szpitalu miejscowym udzielili mu pomocy?czy pan dr udał sie na nocną drzemkę ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Heh....., nie będę się wypowiadać na temat Bełżyckiej Policji, bo ręcę opadają......
0
całe szczęście, że wziął do kapieli telefon (jaka marka?).
0
Takie pierdoły opisywać ! Nic dziwnego, że ta gazeta balansuje na krawędzi bankructwa. Takie newsy to wiejskie bajdziary czytają z wypiekami na twarzy.
0
A ja przynajmniej się uśmiechnęłam i zaczęłam dobrze nowy dzień. A wy tylko narzekać potraficie. To jest  właśnie INTERNET. Można pisać dużo i o czym się chce. Taka tandeciarska gazeta a WY czytacie. No niezrozumiałe. Polacy tylko marudzić potrafią, nie dziwne, że ZUS chce ich wykończyć.
0
A ja przynajmniej się uśmiechnęłam i zaczęłam dobrze nowy dzień. A wy tylko narzekać potraficie. To jest  właśnie INTERNET. Można pisać dużo i o czym się chce. Taka tandeciarska gazeta a WY czytacie. No niezrozumiałe. Polacy tylko marudzić potrafią, nie dziwne, że ZUS chce ich wykończyć.
0
60 latek przebywal w domu ze swoja matka...NIEZLE JAJA :-))))))))))))))))))))))))))))) Mamusia robila pewnie kolacje mlodziencowi. A kota TAM NIE BYLO????????????? COS WAM TO PRZPOMINA???????????? MIAU :_)))))))))))))))))))))))))) Taki trund w narodzie ....koty i starokawalerstwo buha haaaaaaaaaaa
0
Dlaczego ten news jest w całości? Powinna być zajawka a reszta za opłatą! Taka polityka redakcji bije mnie mocno po kieszeni.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: