Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaklinował się w brodziku podczas kąpieli, na ratunek ruszyła policja

Utworzony przez Sasza Pałlitrow, 11 października 2014 r. o 11:46 Powrót do artykułu
news stulecia.Podajcie w onet.pl.Sprytną mamy policję,a w szpitalu miejscowym udzielili mu pomocy?czy pan dr udał sie na nocną drzemkę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh....., nie będę się wypowiadać na temat Bełżyckiej Policji, bo ręcę opadają......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe szczęście, że wziął do kapieli telefon (jaka marka?).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie pierdoły opisywać ! Nic dziwnego, że ta gazeta balansuje na krawędzi bankructwa. Takie newsy to wiejskie bajdziary czytają z wypiekami na twarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja przynajmniej się uśmiechnęłam i zaczęłam dobrze nowy dzień. A wy tylko narzekać potraficie. To jest  właśnie INTERNET. Można pisać dużo i o czym się chce. Taka tandeciarska gazeta a WY czytacie. No niezrozumiałe. Polacy tylko marudzić potrafią, nie dziwne, że ZUS chce ich wykończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja przynajmniej się uśmiechnęłam i zaczęłam dobrze nowy dzień. A wy tylko narzekać potraficie. To jest  właśnie INTERNET. Można pisać dużo i o czym się chce. Taka tandeciarska gazeta a WY czytacie. No niezrozumiałe. Polacy tylko marudzić potrafią, nie dziwne, że ZUS chce ich wykończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60 latek przebywal w domu ze swoja matka...NIEZLE JAJA :-))))))))))))))))))))))))))))) Mamusia robila pewnie kolacje mlodziencowi. A kota TAM NIE BYLO????????????? COS WAM TO PRZPOMINA???????????? MIAU :_)))))))))))))))))))))))))) Taki trund w narodzie ....koty i starokawalerstwo buha haaaaaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ten news jest w całości? Powinna być zajawka a reszta za opłatą! Taka polityka redakcji bije mnie mocno po kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...