Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakręcą kurek przewodniczącemu

Utworzony przez kurek, 26 września 2007 r. o 11:59 Powrót do artykułu
Trzeba naprawdę być wyjątkowo bezczelnym mówiąc na miejscu przewodniczącego "nic mi nie wiadomo o zdarzeniu". Wszyscy wiemy, że ten pan jest fikcyjnie zameldowany w Markuszowie a mieszka faktycznie w Kurowie. Czy obowiązek meldunkowy wynikający z przepisów ustawy o ewidencji ludności i dowodach osobistych dotyczy wszystkich, oprócz tego pana? Może ktoś się tym w końcu zainteresuje. Ewidentnie zostało złamane tutaj prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego, ten pan łamie prawo co chwila , i nic mu się nie dzieje. czyżby stał za nim ktoś ważny? tylko kto chciałby stać za takim czymś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecierz to nie jego dom, tylko żony a on tylko yam mieszka, ale co tam są warzniejsze rzeczy niż woda. Na nasze nieszczę sćie biedulkowi senatorowi leszkowi brakuje około tysiąca podpisów żeby muc kandydować do sejmu, jak ich nie zdobędzie to nie dostanie się na p, osła, a to będzie dla nas wieli cios, więc może podpiszmy mu te papiery i niech idzie ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i gdzie on teraz będzie prał dres? oj będzie śmierdziało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy czasem, nie jest już zapóźno na zbieranie podpisów? zdaje mi się, że listy już są złożone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może zrobią dla niego wyjątek , i poczekają aż nazbiera podpisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie zachowanie cechuje ludzi bardzo zakompleksionych, którzy nie potrafią w inny sposób udowodnić własnej wartości, być autorytetem dla innych. To domena ludzi słabych. Nie ważne jak o mnie mówią, ważne, że mówią. To na tym polega działanie malutkich. Kłamał, kłamie i będzie kłamał. Gubi sie facet. Szkoda mi go za jego bezsilność. A swoją drogą czy nie szkoda miejsca w prasie na takie bzdurne artykuły? Chyba z kolei w ten sposób walczy wójt? A swoją drogą dziwię się redaktorowi? Bo tak właściwie to nic nowego nie napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i chyba nie zdążył z podpisami , bo na listach go nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Okręgowa Komisja Wyborcza w Lublinie zarejestrowała 8 list wyborczych liczących 209 kandydatów do Sejmu, oraz 13 kandydatów do Senatu - Będzie zarejestrowana jeszcze lista kandydatów do Sejmu komitetu Samoobrona Patriotyczna, która liczy 24 osoby. Komisja weryfikuje zgłoszenie jednego kandydata na senatora - Leszka Barwińskiego, z tego samego komitetu. Nie wiadomo jeszcze, czy zostanie on zarejestrowany - powiedziała sekretarz OKW w Lublinie Teresa Bichta" frg. dostępny na stronie http://fakty.interia.pl/kraj/polska_lokaln...kim,984180,4804 z czwartku, 27 września. Wszystkie osoby które podpisywały listy PiSu a de facto podpisały listy Samoobrony Patriotycznej mogą to zgłosić namiary są na stronie: http://www.pkw.gov.pl/pkw2/index.jsp?place...88&layout=1 Delegatura KBW w LublinieDyrektor Delegatury Teresa Bichta adres: 20-914 Lublin, ul. Spokojna Nr 4 I piętro , pokój nr 160 tel./fax ( 0-81) 532-17-24; (0-81) 742-40-00. e-mail: lub-teresa.bichta@poczta.kbw.gov.plgodziny urzędownia:od poniedziałku do piątkuod 7,30 do 15,30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma wójt Markuszowa do Kurowa? Chyba, że chodziło ci o wójta Kurowa. Chociaż o nim też nie było ani słowa w artykule. Dla mnie jest to akurat nowość bo o tym nie słyszałam. Napisano o faktach, których wszyscy przecież nie znają i na tym polega praca dziennikarza - na informowaniu. Podejrzewam, że nie jest to informacja wygodna dla bohatera artykułu - pana któremu mają zakręcić kurek - ale nie sądzę, że dziennikarz mijał się z prawdą pisząć konkretnie o tak poważnej sprawie. Za duża odpowiedzialność musiał to wcześniej dokładnie sprawdzić. Jeśli napisał nieprawdę to przewodniczący może mu przecież wytoczyć proces o zniesławienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jednak zdążył zebrać podpisy . Co prawda nie zupełnie zgodnie z prawem, bo część ludzi została oszukana, że podpisują na PIS. Listy były bez nagłówka, który dodrukowany został później. Przewodniczący potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok, Dyzma na senatora, jedyna w tym pociecha, że będzie musiał odejśćc z rady gminy, ale jaki to wstyd dla naszej gminy , "senator" z naszej ziemi i to jaki senator? wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie leszku, odrobinę samokrytyki. Przecierz pan nic sobą nie reprezentuje, więc może niech pan zajmie się jaką uczciwą pracą? Przestanie w końcu kompromitować nas, i siebię.Czy naprawdę niema w pana otoczeniu ani jednej osoby trzeźwo patrzącej na świat?, która powiedziała by panu otwarcie prosto w oczy " nie rób z siebie pośmiewiska" , czy obstawił się pan ludźmi którzy tylko przytakują , biją brawa achają i echają jaki to pan mądry? weź sie pan troche zastanów, kompromitacja na szczeblu gminnym to jeszcze nic w porównaniu z kompromitacją na skalę kraju, już zresztą cała Polska śmieje się z pana, a co będzie jeśli co nie daj Boże stało by sie i został by pan senatorem ( choć ni jak nie mogę sobie pana wyobrazić na takim stanowisku, choć patrząc na to wszystko co się dzieje do okoła i to jest możliwe ) Spójrz pan, ale tak uczciwie na swoje dotychczasowe życie, na swoje postępowanie, i POMYŚL czy aby naprawdę nadajesz się pan na takie stanowisko?Kogo tam będziesz wyzywał z kim walczył? czy w imie urojonej krzywdy i zemsty, bedziesz pan tworzył trudności dla naszej gminy? Czy może podobnie jak rządzący czujesz pan, że masz misję do wykonania, i to ty jesteś zbawcą kraju? Jeśli tak to zapomnij o kandydowaniu, żadnej misji nie masz a tym bardziej nie ty jesteś tym który zbawi nasz kraj, oszołomów już nam wystarczy.Mam nadzieję, że komisja która weryfikuje pana listy pozna się na pańskim fałszerstwie i już na początku zastopuje pańskie zapędy na władzę. Stanowisko senatora zobowiązuje, do prawości , uczciwości, do szanowania innych do w końcu zwykłej kultury, w panu nie znajduję ani jednej z tych cech, chamstwo, grubiaństwo oportunizm i kołtuństwo, nie przystoi senatorowi Rzeczpospolitej któregokolwiek numeru.W imię zwykłej przyzwoitości, wycofaj się pan póki czas, póki nazwisko pańskie nie będzie kojarzone w całym kraju z prostactwem, chamswem i głupotą, gmina wystarczy.Niestety demokracja ma to do siebie, że pozwala na startowanie w wyborach wszelkiej maści moncicielom, prostakom, miernotom, ale i ta demokracja ma też potęrzny oręż, w postaci wyborców, ufam, że to właśnie wyborcy pokażą panu gdzie pańske miejsce, w wyborach do senatu nie bedzie pan miał możliwości kupienia głosów za przysłowiową szklankę wina , ak zrobiliście to w wyborach do rady gminy, wybory do sejmu i senatu , mam taką nadzieję, nie dadzą takiej możliwości ludziom pańskiego pokroju. spójrz pan, już na samym starcie pada na pana podejrzenie, że sfałszował pan listy poparcia, czy takie zachowanie nie dyskfalifikuje pana już na samym starcie? Czy nie daje do myślenia wyborcom? Skoro popierali pana jako kandydata z list pisu, a pan okazuje się kandyduje z listy innego ugrupowania, czy nie daje to do myślenia prostemu wyborcy, że coś z tym człowiekiem musi być nie tak, skoro na samym początku zaczyna od kłamstwa. To nic, że czasy są jakie są, że konfident, donosiciel i zwykłas zuja, mogą dziś wiele, jest coś takiego jak zwykła przyzwoitość, i ona mam nadzieję w tych wyborach zwycięży. Życzę zdrowia, a tego psychicznego w szczególności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No moi drodzy, niewiem jakim cudem? ale nasz kandydat na senatora został zarejestrowany. nie wiem czy śmiać się z tego, czy już tylko płacz pozostał. Mam tylko cichą nadzieję, że wyborcy pokażą mu jego miejsce w szeregu. Ot Polsko, doczekałaś synów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani płakać, ani śmiać się Odpuścic sobie, szkoda zdrowia, na tyle słów krytyki i plucia mu w oczy dalej sie pcha. Nic innego nie potrafi robić. Tam też go nie dowartościują - a swoja drogą wątpię czy zostanie wybrany. Niech się cieeszy chwilowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najrozsądniej było by tak własnie postąpić i olaćto wszystko, przestać się przejmować miernotami, tylko, że wtedy mimowolnie godził bym sie na udział tychże miernot w strukturach państwowych, a na to jednak się nie godzę, nie godzę się na schamienie życia publicznego, na ordynarne zachowania, na bezkmpetentnych ludzi u władzy, nie godzę się w końcu na idjotyzm. Dlatego całym sercem swym, wiedząc, że odbije się to na mym zdrowiu a wszystko wskazuje na to, żee nie tylko moim ale i mego otoczenia, całym sercem ze wszystkich sił wszystkimi mdostępnymi mi środkami, zwalczał będę takie indywiduła przy władzy, może będę narażał się na gniew tychże, ale co tam uczciwość i honor są najwarzniejsze. A w dniu wyborów senator dostanie odemnie przysłowiowego kopa w.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAMOOBRONA PATOLOGICZNA - ot tak mi przyszło do głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do: APOSTATA - zdecydowanie szkoda zdrowia, a na wybory obowiązkowo należy iść, aby nie mieć czyste sumienie, że zrobiło się wszystko, co do NORMALNEGO obywatela należało. Naprawdę szkoda zdrowia. A do: ANONIMOWEGO - masz świętą rację: po stokroć PATOLOGICZNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy: 1. Imiona - Leszek, Michał - bezdyskusyjne2. zawód - przedsiębiorca - 3. miejscowość zamieszkania - Markuszów - 4. okręg wyborczy - 6 -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej powinno być tak :1. Imiona - Leszek, Michał - bezdyskusyjne2. zawód - szynkarz3. miejscowość zamieszkania - kurów4. okręg wyborczy - 6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...