Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakręcą kurek przewodniczącemu

Utworzony przez kurek, 26 września 2007 r. o 11:59 Powrót do artykułu
Więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być...Tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było..Tylko aplauz i zaakceptowanie (...) " Rejs" M. PiwowskiI to powinno być pańskim mottem, panie pożal się Boże, kandydacie na senatora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótkie wyjaśnienie dlaczego, oraz jak w głowie Dyzmy zrodziła się myśl o kandydowaniu na stanowisko senatora.Dlaczego : odpowiedź jest prosta, nazbierało się, oj nazbierało się Dyzmie sporo spraw, sporo postępowań prokuratorskich, może nawet sporo spraw z powództwa cywilnego, no i któraś w końcu, może okazać się tą ostatnią, wiec jak nic przydał by się immunitet. Przynajmniej odroczy się to na jakiś czas, a potem się zobaczy.Jak : No niestety tego nie wie nikt, i zapewne prędko się nie dowie, istnieje nawet podejrzenie graniczące z pewnością, że i sam myśliciel nie wie jak powstała w jego głowie taka właśnie myśl. Prawdopodobnie wszystkie myśli jakie powstają w szacownej głowie, są skutkiem bezmyślności jej właściciela Myślenie to złożony ciągły zachodzący w mózgu proces, polegający na asocjacjach i wnioskowaniu i operujący elementami ludzkiej pamięci jak symbole /pojęcia/ frazy lub obrazy i dźwięki. Myślenie może być też realizowanie sztucznie np. u robota. (czyżby to był właśnie ten przypadek? ) Miarą efektywności myślenia jest inteligencja. Lub jej brak jak w tym przypadku. Ludzkie myślenie jest realizowane przez procesy psychiczne/kognitywne opierające się na systemie pojęć o różnym stopniu konkretności łączone w mniej lub bardziej świadomy sposób. Ze co? Że nie rozumiecie? Nie martwcie się Dyzma też niczego nie rozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, chyba nikt nigdy nie zrozumie jak w tej głowie powsyają myśli? i to takie myśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Senator Dyzma* Panie Nikodemie, odrobinę samokrytyki. Przecież pan nic sobą nie reprezentuje, więc może niech pan zajmie się jaką uczciwą pracą? Przestanie w końcu kompromitować nas, i siebie. Czy naprawdę nie ma w pana otoczeniu ani jednej osoby trzeźwo patrzącej na świat? No wiem, że nie ma, która powiedziała by panu otwarcie prosto w oczy " nie rób z siebie pośmiewiska" , czy obstawił się pan ludźmi, którzy tylko przytakują , biją brawa, achają i echają jaki to pan mądry, jaki wspaniały? Weź się pan trochę zastanów, kompromitacja na szczeblu gminnym czy powiatowym to jeszcze nic w porównaniu z kompromitacją na skalę kraju, już zresztą cała Polska śmieje się z pana, a co będzie jeśli - co nie daj Boże - stało by sie i zostałby pan senatorem ( choć nijak nie mogę sobie pana wyobrazić na takim stano­wisku, aczkolwiek patrząc na to wszystko co dzieje się dokoła i to jest możliwe ) Spójrz pan, ale tak uczciwie, na swoje dotychczasowe życie, na swoje postępowanie, i POMYŚL czy aby naprawdę nadajesz się pan na takie stanowisko?Kogo tam będziesz wyzywał, z kim walczył, czy znajdziesz tam jakiegoś buhaja? czy w końcu w imię urojonej krzywdy i zemsty, której musisz dokonać, będziesz pan tworzył trudności dla naszej gminy? Czy może podobnie jak rządzący czujesz pan, że masz misję do wykonania, i to ty jesteś zbawcą kraju? Jeśli tak to zapomnij o kandydowaniu, żadnej misji nie masz a tym bardziej nie ty jesteś tym który zbawi nasz kraj, Oszołomów już nam wystarczy.Mam nadzieję, że komisja która weryfikuje pana listy pozna się na pańskim fałszerstwie i już na początku za­stopuje pańskie zapędy na władzę. Stanowisko senatora zobowiązuje, do prawości , uczciwości, do szanowania innych, w końcu do zwykłej kultury, w panu nie znajduję ani jednej z tych cech, chamstwo, grubiaństwo oportunizm i kołtuństwo, nie przystoi senatorowi Rzeczpospolitej któregokolwiek numeru. W imię zwykłej przyzwoitości, wycofaj się pan póki czas, póki nazwisko pańskie nie będzie kojarzone w całym kraju z prostactwem, chamstwem i głupotą, Wspólna Gmina wystarczy. Niestety demokracja ma to do siebie, że pozwala na startowanie w wyborach wszelkiej maści mącicielom, prostakom, miernotom, ale i ta demokracja ma też potężny oręż, w postaci wyborców, ufam, że to właśnie wyborcy pokażą panu gdzie pańskie miejsce, w wyborach do senatu nie będzie pan miał możliwości kupienia głosów za przysłowiową szklankę wina , jak zrobiliście to w wyborach do rady gminy, wybory do sejmu i senatu , ( mam taką nadzieję ), nie dadzą takiej możliwości ludziom pańskiego pokroju. Spójrz pan!, już na samym starcie pada na pana podejrzenie, że sfałszował pan listy poparcia, czy takie zachowanie nie dyskwalifikuje pana już na samym starcie? Czy nie daje do myślenia wyborcom? Skoro popierali pana jako kandydata z list jednej partii a pan - okazuje - się kandyduje z listy innego ugrupowania, czy nie daje to do myślenia prostemu wyborcy, że coś z tym człowiekiem musi być nie tak, skoro na samym początku zaczyna od kłamstwa. To nic, że czasy są takie jakie są, że konfident, donosiciel i zwykła szuja, mają społeczne poparcie i mogą dziś wiele, jest coś takiego jak zwykła przyzwoitość, i ona mam nadzieję w tych wyborach zwycięży. Życzę zdrowia, a tego psychicznego w szczególności. Oraz - proszę pana - ciut mądrości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem, ( mimo wszystko leży mi na sercu dobro naszej ojczyzny,) spoty wyborcze emitowane w telewizji Lublin " niestety" nie było spotu wyborczego " naszego" kandydata. Może to i lepiej?Jedno bardzo mądre zdanie wypowiedział młody człowiek nie wiem w jakim to było spocie, człowiek ten powiedział tak: " DO SENATU,- TYLKO LUDZIE WYKSZTAŁCENI" chyba komentarz jest zbędny?Namawiam wszystkich - idźmy na wybory, przyszłość naszego kraju jest w naszych rękach, nie dopuśćmy wo władzy oszołomów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wyemitowali , w spotach wyborczych, bo pewnie nadaje się tylko do kabaretowej listy przebojów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem takie zdanie w poniedziałek na targu - cytuję: " listę mu podpisałem, ale nie mówiłem, że będę na niego głosował", co prawda wielce to fałszywe, ale prawdziwe. W Dzienniku Wschodnim tylko 21 głosów, a nie tak jak sie cieeszy, że ok. 3 do 4 tys. Koń by się uśmiał. Ludzie drwią z niego wszędzie. Tylko grupa popleczników (nie wiem dlaczego - może rodzina? A może tacy sami jak on Wstyd dla na wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak - 21, a juz myślałem, że się pomyliłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyglund na synatora to może i un mo, ale rozumu to u niego nimo , ni było i ni bedzie, wziun by sie lepiej za jaką uczciwa robote a nie szukoł tanigo chleba, a jeszcze jak by pugonił od siebie te wszystkie myndy co go obsiadły to może i bym na iego zagłusował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym wymemłanym garniturku?????? Ani z mendami, ani bez. Sam nie jest nic wart, bo gdyby był, to nie obstawiałby sie mendami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto jest konserwatorem w szkole, i na podstawie jakiego konkursu został zatrudniony Jakie ma uprawnienia i kwalifikacje??? Dlacze poprzedni nie pracuje? Kto zatrudnia pracowników administracyjnych w szkole? Na jakich zasadach? Cały czas myslę,że chodzi o zatrudnianie bezrobotnych z gminy Markuszów, a nie zamieszkałych gdzie indziej. Jak dba sie o ludzi ze swej gminy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dba się tylko o tych , którzy mogą siee przydać, reszta jest mu niepotrzebna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nasz" senator biedulek miał pomysł, a jak w takiej głowie powstała myśl to trzeba ją było objawić światy, zwołał więc konferencję prasową, żeby tą myślą się podzielić. No i biedulek na tej konferencji musiał wystąpić sam, bo nikt inny z nim niechciał się pokazać. Szkoda bo on miał taką myśl. Ale najwyraźniej jeszcze nie dotarło do "naszego" senatora, że już jest coraz mniej ludzi, którzy chcieli by z nim współpracować. Zobaczycie jaki zapał wstąpi w niego po wyborach, kiedy okaże się, że wyborcy nie chcieli takiego senatora, wtedy rzuci się w wir prafcy na rzecz gminy żeby zrekompensować sobie straty moralne, a wtedy drżyj gmino i jej mieszkańcy wspólna gmina znowu zacznie działać. Już się boje.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fragment wypowiedzi pana przewodniczącego na ostatniej sesji"- Nie! Leczę się psychiatrycznie. Nie pamiętam nazwiska pani z Sanepidu. Uważam, że oświadczenie w tej kwestii, złożone przeze mnie i 4 radnych, którzy słyszeli przeprowadzoną przeze mnie rozmowę, wystarczy -" z tym leczeniem, przewodniczącymógł powiedzieć prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć chce łączyć Samoobronę z Samoobrona Patriotyczną. chyba zapomniał, że z Samoobrony go wy......lili. I jakoś go nikt nie bardzo rwie do siebie. cha, cha, cha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do końca rozumię, proszę więcej. O co chodzi z tym Sanepidem? , oraz leczeniem. za bardzo wyrwane z kontekstu. Bardzo proszę o szczegóły. To może być dla wielu ciekawe.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajżyj na stronę tygodkia powiśle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki , dzięki, to jest jeszcze lepsze od "buhaja". Czyż coś więcej należałoby dodać, chyba to wystarczy? Po prostu, szczerą dostaliśmy informację od źródła. Więc taka jest niestety prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 i ani drgnie, kochani wyborcy - jak tak można?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne oszustwo naszego senatora.Ten człowiek chyba już niczego uczciwie nie umie załatwić.Pojawiły się dzisiaj jego plakaty wyborcze, podczepione pod plakaty pana Żaczka z pisu, w kolorach pisowskich, tak, że nie zorientowany wyborca pomyśli, że nasz senator kandyduje właśnie z pisu. A przecież wiadomo jest, że startuje z listy samoobrony patriotycznej, bo z tej prawdziwej został kilka lat temu wywalony. czyżby się tego wstydził? Nie - on przecież niczego się nie wstydzi on po prostu tym małym oszustwem myśli, że zdobędzie więcej głosów, ale mam nadzieję, ze w najbliższą niedzielę wyborcy pokażą mu co o nim i oj ego szachrajstwach myślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...