Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakrzówek: Radni nie mogą dogadać się ws. budżetu

Utworzony przez Gość, 17 stycznia 2012 r. o 18:27 Powrót do artykułu
No i znowu Sulów w kolejce do inwestycji. A o Majdanie to już nie pomyślą. Chodnik miał być, zresztą w Zakrzówku na Zachodniej też. Nie dotrzymuje słowa wójt. Nic dziwnego, że radni się na niego wypinają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatuś pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sulów się pcha wszędzie, a resztę miejscowości mają w nosie. Tak jak i radni z Majdanu i Studzianek, którzy zagłosowali przeciw inwestycjom we własnych wsiach, o które walczyli (jak widać to była tylko zmyłak dla ich wyborców). A co do obietnic wójta.... pierwszy rok, cudów się nie spodziewam, ale poczekam jeszcze ze 2 lata z ocena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pasował im poprzedni wójt, nowy też nie pasuje. Nie wiadomo co PSL-owcy z Zakrzówka chcą od tego świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu wybraliśmy radnych, którzy nieważne jaki wójt zawsze muszą być w opozycji. Był stary wójt nic im nie pasowało, chcieli zmian. Jest nowy wójt, nic im nie pasuje. Szkoda że nie poparli inwestycji dotyczących swoich miejscowości, chyba interes partii jest ważniejszy niż dobro mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
Tatuś pomoże
Musiał cię bardzo ktoś skrzywdzić skoro dziwi cię że ojciec pomaga synowi. Dziękować Bogu że jeszcze go ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam tylko nadzieję że w budżecie tym został poruszony problem szkół i wójt nie zwiększył znów nakładów na szkoły. To już zaczyna być żenujące te ciągłe podwyżki dla nauczycieli. Nie dość że tygodniowo pracują tylko po 18 godz. (zwykły pracownik 40 godz.)do tego każde święto, ferie, wakacje wolne, to jeszcze uważają się za wykształconą elitę (tylko kto teraz nie ma wykształcenia wyższego i to w różnych dziedzinach, a nie jak nauczyciel tylko w jednym kierunku. Nie muwiąc o tym że pensje nauczycieli są już naprawdę wysokie w porównaniu ze średnimi pensjami w innych zawodach. Przydałoby się też zamknąć szkoły gdzie uczy się kilkoro uczniów, a utrzymanie szkoły jest takie jak w dużej szkole. Jako rodzić nie chcę aby moje dziecko chodziło do szkoły gdzie nie makontaktu z rówieśnikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie czy któryś z radnych zastanowił się jaki będzie wstyd na całe województwo jak budżet nie zostanie uchwalony tylko w Zakrzówku. Wtedy nie tylko wójta będą wytykać, ale i radnych.Większość gmin w Polsce chciała by mieć budżet na plusie i to w kryzysie, widocznie w Zakrzówku radnym to nie wystarcza! Jak to jest, że PSL może się dogadać z Platformą w rządzie a nie może w małej gminie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego sie nie dogadali ze strarym wojtem, przywieźli w teczce wojcine, a teraz chcą wykończyc młodego. dość pollityki, na szczeblu gminy chcemy spokoju i roboty dla naszych wsi. a wojta ocenimy po 4 latch, jak nawali odwołamy a jak sie sprawdzi wybierzemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakrzowiak napisał:
Mam tylko nadzieję że w budżecie tym został poruszony problem szkół i wójt nie zwiększył znów nakładów na szkoły. To już zaczyna być żenujące te ciągłe podwyżki dla nauczycieli. Nie dość że tygodniowo pracują tylko po 18 godz. (zwykły pracownik 40 godz.)do tego każde święto, ferie, wakacje wolne, to jeszcze uważają się za wykształconą elitę (tylko kto teraz nie ma wykształcenia wyższego i to w różnych dziedzinach, a nie jak nauczyciel tylko w jednym kierunku. Nie muwiąc o tym że pensje nauczycieli są już naprawdę wysokie w porównaniu ze średnimi pensjami w innych zawodach. Przydałoby się też zamknąć szkoły gdzie uczy się kilkoro uczniów, a utrzymanie szkoły jest takie jak w dużej szkole. Jako rodzić nie chcę aby moje dziecko chodziło do szkoły gdzie nie makontaktu z rówieśnikami.
Zgadzam się. Dzieci coraz mniej i lepiej nie będzie a radni tylko by w szkoły inwestowali. Trzeba pogodzić się z faktem, że prędzej czy później dwie szkoły w gminie staną się rzeczywistością, nawet gdyby wójtem został Pawlak z PSL-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robię w Kraśniku tam dal mi kolega - Gońca Krasnickiego i czytałem, jak radny Staroch mówił ze nie podobaly mu sie inwestycje a wójcisko wczesniej ze w budzecie bedzie robił na Majdanie jakieś inwestycje wodociagowe i cos robil w remizie. panie Staroch to naprawde wstyd nie wiedziec za czym sie podnosi reke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
czego sie nie dogadali ze strarym wojtem, przywieźli w teczce wojcine, a teraz chcą wykończyc młodego. dość pollityki, na szczeblu gminy chcemy spokoju i roboty dla naszych wsi. a wojta ocenimy po 4 latch, jak nawali odwołamy a jak sie sprawdzi wybierzemy
Jasne, jak można dobrze i mądrze rządzić jak radni już na początku kadencji podkładają świnie, współczuje wójtowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robię w Kraśniku tam dal mi kolega - Gońca Krasnickiego i czytałem, jak radny Staroch mówił ze nie podobaly mu sie inwestycje a wójcisko wczesniej ze w budzecie bedzie robił na Majdanie jakieś inwestycje wodociagowe i cos robil w remizie. panie Staroch to naprawde wstyd nie wiedziec za czym sie podnosi reke i ja czytalam w krasniku to porazka radnego. ten czlowiek kogos reprezentuje. Trezba przemyslec swoje wypowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojcie powiem szczerze, wiecej jaj w postepowaniu z radnymi z PSL, jak Andrzej. Uczyć sie od starszych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszek napisał:
wojcie powiem szczerze, wiecej jaj w postepowaniu z radnymi z PSL, jak Andrzej. Uczyć sie od starszych..
tak / z nimi krotko- po co bylo w jakies koalicje wlazic to nie wiejska w warszawie. trza bylo se wziac chlopakow od Andrzeja przeciez pracowalista razem, pamietam wasze Swieta Mleka. Dogadac sie z Andrzejem i do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet na szczeblu samorządowym liczy się tylko polityka. Najwyraźniej Pan Piotr nie może pogodzić się z porażką i musi wtrącać swoje trzy grosze. Lepiej niech popracuje nad sobą i zacznie lepiej traktować ludzi bo w nastepnych wyborach znów przegra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszek napisał:
wojcie powiem szczerze, wiecej jaj w postepowaniu z radnymi z PSL, jak Andrzej. Uczyć sie od starszych..
To prawda. Jak znów nie zatwierdzą budżetu to przynajmniej pomogą wójtowi w tym że przyjdzie RIO i pozamyka szkoły. I chyba lepsza koalicja z ludźmi starego wójta niż z tą wiecznie niezadowoloną chołotą. Po co my ich wybraliśmy!!!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojciec mojego kolegi z Rudnika byl na jakiejs sesji- Chcialy nam zabrac droge prowadzily we dwoch Drozd i Lemiecha a mlodego Lemieche radne atakowaly. W banku to ledwo go bylo widac za lady a tutaj sie bronil. Da se rade.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
ojciec mojego kolegi z Rudnika byl na jakiejs sesji- Chcialy nam zabrac droge prowadzily we dwoch Drozd i Lemiecha a mlodego Lemieche radne atakowaly. W banku to ledwo go bylo widac za lady a tutaj sie bronil. Da se rade.
jeszcze lepszy był opłatek. Po budzecie podobno sie nie podzieliły. Trza było chłopie w banku siedzieć, ludzie chwaliły, robota cieplutka a tak trza sie użerać.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, jaka koalicja to nie polityka. weźta sie chłopy do roboty, bo to z naszych podatków. wybraly Lemiechę demokratycznie, młody jeszcze, nie wie wszystkiego ale stare radne powinny mu pomoc. Wziolby sobie chłopak Ciesle za wicewojta i by rządziły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...