Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakrzówek: Radni nie mogą dogadać się ws. budżetu

Utworzony przez Gość, 17 stycznia 2012 r. o 18:27 Powrót do artykułu
Wójcie robić swoje, nie patrzec na to wszystko. Pozdrowić ojca ode mnie. Ilu on ludziom pomógł. Marcin, sąsiad z Krasnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki psl, jaka platforma- ja nie glosowalem na zadnego glosowalem na chlopow ze wsi. robta cos albo my zrobimy cos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu pomyslaly z place zabaw w Zakrzówku. Mówiła mi nauczycielka z osiedla ze koło gminy- doskonały pomysł dla naszych dzieci. a boisko w Zakrzówku, chodze z dziećmi do szkoły, mówił nauczyciel, że super sprawa- i koszykówka, tenis, siatka. I słyszałam od pani Kozakowej, że i z proboszczem alejki na cmentarzu gmina pomagała. Słyszałam, że budżet uchwalą, jak byłam w urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już chyba dosyć tych "interesików" politycznych za pieniądze podatników. Panowie radni czas zadbać o mieszkańców!!! Jeżeli Wójt i pracownicy próbują coś zrobić dla ludzi, to lepiej odpuście sobie tę "prywatę", bo my Wyborcy napewno was za to rozliczymy... Przecież i tak od razu widać, że chcecie obrzucić błotem nową władzę żeby zamienić ją na swoją - partyjną. Nadal nie możecie się pogodzić z przegraną waszego partyjnego kolegi i próbujecie mu zrobić miejsce? Wstydźcie się bo my to wszystko widzimy i dobrze rozumiemy wasze intencje. Partia Ludowa powinna działać dla dobra ludu a nie tylko "kolesi partyjnych". Na wsi ludzie mówią, że za taką pracę nawet dieta wam się nie należy. Puk, puk - - może tam zostało wam jeszcze trochę rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro nie poszanowali koalicji, udać się do PIS,U. na kazdej wsi ta partia jest silna. W Lublinie nawiązała porozumienie platforma z pisem i sa bardzo to dobre rzady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie interesowałam sie tym wczesniej, ale faktycznie wójt Lemiecha wprowadził tylko 3 swoich ludzi z KWW Przyjazna Gmina, 6 jest z PSL i mieli jakoś tam koalicję, i 6 jest od Niezależnych- Pana Ciesli. W radzie jest 15 ludzi, żeby rządzić wójt potrzebuje 8. To jest naprawdę ciężka sytuacja, tymbardziej jak PSL tupnął koalicją. Musi człowiek utworzyć większość dla budżetu, inwestycji. Współczuję Panu, ale Pan jest człowiekiem elokwentnym, byłam na Pańskim zebraniu, czytam Pańskie gazety. Niech Pan robi swoje i rozmawia jak w banku z ludźmi, będzie sobą a ludzie pójda za Panem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie rozumiem jaka koalicja, a reszta co robi- 4 lata siedzi i bierze nasze pieniądze. czy im się we łbach poprzewracało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie człowiekowi szanse. wygrał w wyborach uczciwie. wiem, że szykujecie mu referendum, ale nie naszym kosztem. to wyborcy zdecydują za 4 lata o losach wójta i radnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada. Gdyby wójt o tym pamiętał to żyłby spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE TO SĄ PIENIĄZKI Z NASZYCH PODATKÓW, WEŹTA SIE W TEJ RADZIE ZA ROBOTE A NIE ZA POLITYKE. MY JUŻ MAMY TE POLITYKE DALEKO W NOSIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWIEM TAK, SAM BYŁEM CIEKAWY. ZNALAZŁEM NA STRONIE GMINY ZAKRZÓWEK- WWW.ZAKRZOWEK.LUBELSKIE.PL - PROJEKT BUDŻETU, PRZEJRZAŁEM. POLECAM WSZYSTKIM, LUDZIE- TAM JEST 3 MLN NA SPŁATE KREDYTÓW, TAM SĄ FUNDUSZE SOŁECKIE NA KAŻDĄ WIEŚ, TAM SĄ INWESTYCJE. GORSZE BUDŻETY BYŁY POPIERANE. POWIEM TAK, ZA 4 LATA JA WYSTARTUJĘ DO RADY, ALBO MNIE WCZESNIEJ SZLAK TRAFI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, sprawa się robi gorąca na wsiach, pytalm kolegi w urzędzie, sam czytałem. to jest dobry budżet. i plac zabaw i boiska i wodociągi i kanalizacja i na straż pieniądze i orkiestra dęta i plany zagospodarowania przestrzennego. i mówił mi radny, że Lemiecha chciał wiatraki robić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałem od sołtysa ze na ostatniej sesji zmówili sie pslowcy z sulowem, chodziło o zemste na wójcie. a potem nawet sie opłatkiem nie podzielili. Chcieli młodego wójta załatwić smieją się soltysi, ze takiej sesji jeszcze nie bylo od 20 lat. jakiś układ pslu z sulowem, jaja jak barety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadałem z radnym dzisiaj, mówił, żeby przyjść na sesję 25 stycznia bedzie w osrodku kultury i posłuchać, bo szukuje sie rewolucja. PSL z Sulowem szykuja wójtowi referendum. to samo co w szastarce. A było sie nie pchać do polityki tylko na kredytach siedzieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby głupota udzielała się...?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof napisał:
słyszałem od sołtysa ze na ostatniej sesji zmówili sie pslowcy z sulowem, chodziło o zemste na wójcie. a potem nawet sie opłatkiem nie podzielili. Chcieli młodego wójta załatwić smieją się soltysi, ze takiej sesji jeszcze nie bylo od 20 lat. jakiś układ pslu z sulowem, jaja jak barety.
jak? ludowcy z sulowem- to wrodzona ninawiść wierzyć sie nie chce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszek napisał:
Gadałem z radnym dzisiaj, mówił, żeby przyjść na sesję 25 stycznia bedzie w osrodku kultury i posłuchać, bo szukuje sie rewolucja. PSL z Sulowem szykuja wójtowi referendum. to samo co w szastarce. A było sie nie pchać do polityki tylko na kredytach siedzieć!
Co Ty piszesz człowieku- referendum jeszcze nigdzie nie wyszło koszty ogromne dla mieszkańców. Bajka, a o układzie PSL z Sulowem i ja słyszałem Lemiecha musi z radnymi rozmawiać, rozumie ciężka robota ale trzeba z nimi gadać i do przodu robotę robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli radni chcą zatrzymać rozwój Gminy!!! Gratuluję, ciekawe rzeczy można przeczytać w internecie na temat zastępczych budżetów przygotowywanych przez RIO. Ładnych ludzi wybraliśmy sobie do rady. Jak z Gminy Zakrzówek śmiali się do okoła tak śmiać się będą nadal. Przykro. A może jest sposób na odwołanie radnych przez społeczenstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również przeczytałam budżet gminy i naprawdę jest dobry. Nareszcie inwestycje z myślą o ludziach i wszystkich miejscowościach. Radni pewnie wkurzyli się na wójta bo nie chciał podnieść im wysokości diet. Już teraz dostają 100zł za każde posiedzenie (czyli ok 300-400 zł z naszej kieszeni miesięcznie) to są kolosalne sumy w ciągu roku. I za co? Kłótnie, jakieś polityczne porachunki, akiedyś robili to społecznie i wychodziło im to dużo lepiej. A przewodniczący (wiem że człowiek chory, ale chyba powinni coś z tym zrobić) bierze ponad 1000zł miesięcznie a nie prowadził jeszcze żadnej sesji. Ale mniejsza z tym. Radni poprostu zbłaźnili się i to na całe województwo. Teraz przynajmniej wiadomo że w następnych wyborach ludzie powinni wybrać zupełnie nowych radnych, anie tych co już zapomnieli po co są bo chyba za długo już urzędują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nowego napisał:
Czyli radni chcą zatrzymać rozwój Gminy!!! Gratuluję, ciekawe rzeczy można przeczytać w internecie na temat zastępczych budżetów przygotowywanych przez RIO. Ładnych ludzi wybraliśmy sobie do rady. Jak z Gminy Zakrzówek śmiali się do okoła tak śmiać się będą nadal. Przykro. A może jest sposób na odwołanie radnych przez społeczenstwo.
Popieram, niektórzy radni rzeczywiście pogubili się. Też czytałem o budżetach RIO, nie mają skrupułów, a w pierwszej kolejności zamykają szkoły. Ciekawe co wtedy zrobią radni? Ale jeśli nawet nie potrafili połamać się opłatkiem, to o czym mowa. Fałszywi ludzie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...