Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakrzówek: Radni nie mogą dogadać się ws. budżetu

Utworzony przez Gość, 17 stycznia 2012 r. o 18:27 Powrót do artykułu
bylam w szkole dzisiaj, mówily nauczycielki ze Andrzejowi Ciesli w 2013 roku konczy się wyrok i bedzie mogl startowac w wyborach. wroci na bialym koniu i zrobi robote z PSLem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni decydując o nie przyjęciu budżetu postawili na pierwszym miejscu swoje prywatne interesy , nie myśląc o tym że mają reprezentować mieszkańców i dbać o rozwój gminy. Jednak polityka i układy wzieły górę nad odpowiedzialnością.Pomimo projektu budżetu , który dawał możliwość rozwoju gminy i ograniczenia zadłużenia . Radni zdecydowali inaczej,ciekawe co powiedzą mieszkańcom , gdy do gminy wejdzie RIO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
bylam w szkole dzisiaj, mówily nauczycielki ze Andrzejowi Ciesli w 2013 roku konczy się wyrok i bedzie mogl startowac w wyborach. wroci na bialym koniu i zrobi robote z PSLem...
jak za dawnych lat 'raz na ludowo' i bedzie spokoj, ta 'rada to szopka'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy Państwo, przecież to zgoda buduje a niezgoda rujnuje. Po co te kłótnie i waśnie jak w sejmie. Wybierając wójta i radnych wszyscy mieli nadzieje na zmiany, porozumienie i współpracę. Apeluję o rozsądek, spokój i rozmowę. Jaka próba sił? Tu chodzi o pracę dla ludzi o społeczną działalność, patrzy na nas całe województwo. Drodzy radni, wstyd mi za was. To żenada, prosimy o posypanie głowy popiołem i działania skupione na potrzebach naszej gminy. Od kilkunastu lat media nas obsmarowują, niech w końcu pisza o nas dobrze, tyle się dzieje- alejki na cmentarzu, dom kultury, boisko koło szkoły, stadion, kanalizacja, plac zabaw, orkiestra dęta, wpółpraca z parafią, z bankiem spółdzielczym i takie drobne rzeczy. Ważne dla nas, ludzi starszych, ktorzy potrzebują spokoju i radości z owoców pracy młodego pokolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakrzowiak napisał:
Popieram, niektórzy radni rzeczywiście pogubili się. Też czytałem o budżetach RIO, nie mają skrupułów, a w pierwszej kolejności zamykają szkoły. Ciekawe co wtedy zrobią radni? Ale jeśli nawet nie potrafili połamać się opłatkiem, to o czym mowa. Fałszywi ludzie!!!!
Mówiła mi kuzynka, opłatek był w Sulowie po sesji w grudniu- wójcisko przygotował uroczystość, stary Lemiecha piknie przemówił, księży było 3, jasełka zrobiły. Urzedniki po godzinie poszły, za nimi wójt ostały sie chłopoki z PSLu, Radne z Sulowa i Widomski z KRUSU. I tak sie podzieliły opłatkiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachowanie radnych głosujących przeciwko bardzo dobremu - nie oszukujmy się - ten budżet jest bardzo dobry, jak na warunki gminy wiejskiej jaką jest Gmina Zakrzówek - jest bardzo interesujące. Z jednej strony otrzymują realizację postulatów o które tak dzielnie walczyli, czyli inwestycji w poszczególnych wsiach, z drugiej zaś strony głosują przeciwko bo... TAK !!! (Takowe właśnie tłumaczenie usłyszeliśmy ostatnio w odpowiedzi na pytanie czemu głosowali przeciwko budżetowi.) Tak się zastanawiam czy radni z koniczynką w klapie są tak bardzo głupi czy to tylko chwilowe otumanienie brakiem śniegu....? Śnieg się pojawił, zatem może i oni lada chwila otrząsną się i w końcu zrozumieją, że takich wojenek przeciwko wójtowi nasza GMINA ZAKRZÓWEK nie potrzebuje. Szkoda, że zapatrzeni w swojego głównego straszaka RP wielkiego Waldzia zapomnieli, ze mieszkają tutaj i to właśnie sąsiedzi rozliczą ich z działań a nie ich guru kamienna twarz. Mam nadzieję, że wójt zrealizuje swoje zamierzenia a oni za 3 lata zajmą się czymś co potrafią najlepiej.... i niekoniecznie będzie to udawanie yntelygentnych radnych spod znaku ZIELONYCH LUDKÓW ;)Co za partyja. No comments.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
Mówiła mi kuzynka, opłatek był w Sulowie po sesji w grudniu- wójcisko przygotował uroczystość, stary Lemiecha piknie przemówił, księży było 3, jasełka zrobiły. Urzedniki po godzinie poszły, za nimi wójt ostały sie chłopoki z PSLu, Radne z Sulowa i Widomski z KRUSU. I tak sie podzieliły opłatkiem...
I ustalili jak głosować nad budżetem... Pewnie ten z KRUSU to wszystko nakręca, bo zawsze jak pamiętam uważał się za najynteligentnieszego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHOPY, WICHCIE SCHOWAĆ BOŚTA TERA W URZEDZIE, KOSZULE ŁADNE MOTA, WYGLANCOWATE ŻESTA, MORDKI WYGOLUNE MOTA- TOSIE WEŹTA ZA ROBOTĘ A POLITYKE ZOSTAWKA WALDKOWI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wójt nie zgodził się na zatrudnienie osób z rodziny radnych w Urzędzie Gminy, to teraz się mszczą. Do czego to ma dojść, żeby radni mówili wójtowi kogo ma zatrudniać. Układy i układziki a radni zapominają przez kogo zostali wybrani i teraz mają daleko w d.... swoich wyborców bo liczą się tylko własne interesy. Ludzie powinni bardziej interesować się i rozmawiać ze swoimi radnymi. Proponuję radnym by się douczyli na czym polega reprezentowanie swojej wsi a nie wywyższali się i chodzili dumni i ważni jak pawie. ŻENADA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SWOJAK napisał:
CHOPY, WICHCIE SCHOWAĆ BOŚTA TERA W URZEDZIE, KOSZULE ŁADNE MOTA, WYGLANCOWATE ŻESTA, MORDKI WYGOLUNE MOTA- TOSIE WEŹTA ZA ROBOTĘ A POLITYKE ZOSTAWKA WALDKOWI
TY TO CHŁOPY Z PIKNYMI BUŹKAMI WIEDZO DO CZEGO TOCKA SŁUZY .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
bylam w szkole dzisiaj, mówily nauczycielki ze Andrzejowi Ciesli w 2013 roku konczy się wyrok i bedzie mogl startowac w wyborach. wroci na bialym koniu i zrobi robote z PSLem...
i, ja słyszałem w szkole i w busie u Plachy, że Andrzej wraca i Placha wróci a PSl i sulow maja dla Lemiechy do czerwca zrobic referendum na Majdanie i Studziankach juz podpisy zbierają za odwołaniemm Lemiechy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
i, ja słyszałem w szkole i w busie u Plachy, że Andrzej wraca i Placha wróci a PSl i sulow maja dla Lemiechy do czerwca zrobic referendum na Majdanie i Studziankach juz podpisy zbierają za odwołaniemm Lemiechy
Tak, wraca Andrzej na stare śmieci, mówił mi facet w Zakrzówku kończy mu sie wyrok i bedzie wójtem a na Lemiechę już podpisy zbierają ze to podobno budżet słaby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni ściemniają, że słaby, ale okzauje się że jeden z najlepszych w ostatnich latach, wystarczy przeczytać projekt. Cieśla wróci i znów wszystko będzie robione tylko w Sulowie, a nasze wsie będą znów zapomniane na lata. Czy tego wlaśnie pozostali mieszkańcy chcą?? Ja nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samorządowiec napisał:
I ustalili jak głosować nad budżetem... Pewnie ten z KRUSU to wszystko nakręca, bo zawsze jak pamiętam uważał się za najynteligentnieszego...
Taki ten wójt krystaliczny, taki dobrutki, a niedobrzy radni go krzywdzą. Oj chyba prawda jest troszkę inna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe na podstawie czego zrobią to referendum, jak nawet ci radni którzy głosowali przeciwko budżetowi mówią że budżet jest dobry. Ludzie tu nie chodzi o budżet ale o chęć zemsty za przegrane wybory i za to że wójt nie chce zatrudniać ludzi z PSL. Mam nadzieję że radni wreszcie zaczną myśleć o swoich wyborcach i swoich miejscowościach a nie tylko partyjnych interesach. Czs wziąć się do roboty, za to wam płacimy my wszyscy wyborcy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SWOJAK napisał:
CHOPY, WICHCIE SCHOWAĆ BOŚTA TERA W URZEDZIE, KOSZULE ŁADNE MOTA, WYGLANCOWATE ŻESTA, MORDKI WYGOLUNE MOTA- TOSIE WEŹTA ZA ROBOTĘ A POLITYKE ZOSTAWKA WALDKOWI
I myślisz, że taką wypowiedzią pomożesz wójtowi? Ja myślę, że wręcz przeciwnie. Ludzie ze wsi też myślą i liczyć umieją, sądzisz, że skoro z PSL-u to pluć na nich można?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem Majdanu i nie słyszałem nic o jakichś podpisach. Dla mojej miejscowości budżet jest ok więc o co chodzi. Zabolało chyba ludzi kierownika KRUS ze wyborcy Majdanu i Studzianek poparli obecnego wójta, a przecież w kampanii cały czas liczyli na poparcie właśnie tam. Musicie wybrać nowego przywódcę PSL bo z tym wysoko noszącym głowę i zarozumiałym człowiekiem daleko nie zajdziecie. Przecież on nawet własnych sąsiadów nie poznaje jak nie widzi w tym interesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Zakrzówka napisał:
Ciekawe na podstawie czego zrobią to referendum, jak nawet ci radni którzy głosowali przeciwko budżetowi mówią że budżet jest dobry. Ludzie tu nie chodzi o budżet ale o chęć zemsty za przegrane wybory i za to że wójt nie chce zatrudniać ludzi z PSL. Mam nadzieję że radni wreszcie zaczną myśleć o swoich wyborcach i swoich miejscowościach a nie tylko partyjnych interesach. Czs wziąć się do roboty, za to wam płacimy my wszyscy wyborcy!!!
I tu poruszasz ważną kwestię. Przyznajesz, że wójt nie chce zatrudniać ludzi z PSL-u. Kim jest taki wójt, który nie patrzy na człowieka, dla którego przynależność partyjna jest decydującym kryterium przy rekrutacji na wolne stanowiska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W napisał:
Taki ten wójt krystaliczny, taki dobrutki, a niedobrzy radni go krzywdzą. Oj chyba prawda jest troszkę inna.
Nikt nie jest idealny i być może nowy wójt też popełnia błędy, ale jeśli czytałeś budżet ( a przypuszczam że go nie czytałeś) to jest najlepszy w ciągu ostatnich lat. Ludzie przecież w tej chwili nie chodzi o czy ktoś lubi wójta czy nie, tylko czy budżet jest odpowiedni dla gminy. Opamiętajcie się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I tu poruszasz ważną kwestię. Przyznajesz, że wójt nie chce zatrudniać ludzi z PSL-u. Kim jest taki wójt, który nie patrzy na człowieka, dla którego przynależność partyjna jest decydującym kryterium przy rekrutacji na wolne stanowiska?
Nie mówię że wójt nie chce zatrudniać ludzi z PSL-u, ale o tym że nie etyczne jest aby radni naciskali na wójta kogo ma zatrudniać tłumacząc się koalicją. Bo jak sam napisałeś to nie przynależnośc do partii decyduje o tym kto powinien być przyjęty. Sam się wkopałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...