Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zalesie: 23-letni kierowca zginął w wypadku

Utworzony przez ella, 12 kwietnia 2013 r. o 08:55 Powrót do artykułu
Jola napisał:
Chłopak by przeżył,gdyby nie polskie dziurawe drogi,wiadomo kto za to odpowiada.Czy z tym nie da się nic zrobić ????
A to że nie miał uprawnień do kierowania pojazdami to też wina dziurawych drug??? Jak myślisz Jolu dlaczego ich nie miał? Alkohol czyli pijak? Punkty czyli pirat drogowy lub ułomek nieznający przepisów? Bo nie wierzę że kogoś stać na audi a 8 a nie stać na prawo jazdy.Jak się nie ma prawa jazdy to się jeździ rowerem,hulajnogą ewentualnie taczką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ducati Diavel napisał:
A to że nie miał uprawnień do kierowania pojazdami to też wina dziurawych drug??? Jak myślisz Jolu dlaczego ich nie miał? Alkohol czyli pijak? Punkty czyli pirat drogowy lub ułomek nieznający przepisów? Bo nie wierzę że kogoś stać na audi a 8 a nie stać na prawo jazdy.Jak się nie ma prawa jazdy to się jeździ rowerem,hulajnogą ewentualnie taczką.
Przepraszam,a co mają dziurawe drogi do tego czy miał uprawnienia czy nie. Następnych dziesięciu,ale z uprawnieniami też mogło by życie stracić na TAK BARDZO dziurawych naszych polskich drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Przepraszam,a co mają dziurawe drogi do tego czy miał uprawnienia czy nie. Następnych dziesięciu,ale z uprawnieniami też mogło by życie stracić na TAK BARDZO dziurawych naszych polskich drogach.
Zgodzę się co do dróg,masz rację,że są fatalne.Ale jest jasna zasada------Nie masz uprawnień do prowadzenia pojazdu znaczy nie siadasz za kierownicę.To chyba jasne!!! Ja nie mam uprawnień do leczenia ludzi więc się do tego nie zabieram bo nie umiem.Mój brat też nie ma prawa jazdy i aż boję się co by było jakby siadł za kółko. Zastanów się do czego by doszło gdyby każdy mógł sobie jeździć autem ot tak,umiem nie umiem ale jadę.Wiesz ilu takich kierowców by zginęło z braku umiejętności a ilu postronnych ludzi by pozabijali.Już chyba jaśniej nie można ci wytłumaczyć..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ducati Diavel napisał:
Zgodzę się co do dróg,masz rację,że są fatalne.Ale jest jasna zasada------Nie masz uprawnień do prowadzenia pojazdu znaczy nie siadasz za kierownicę.To chyba jasne!!! Ja nie mam uprawnień do leczenia ludzi więc się do tego nie zabieram bo nie umiem.Mój brat też nie ma prawa jazdy i aż boję się co by było jakby siadł za kółko. Zastanów się do czego by doszło gdyby każdy mógł sobie jeździć autem ot tak,umiem nie umiem ale jadę.Wiesz ilu takich kierowców by zginęło z braku umiejętności a ilu postronnych ludzi by pozabijali.Już chyba jaśniej nie można ci wytłumaczyć..
Ja nie mam uprawnień,bo za punkty,ale jezdze nadal jak wszyscy, to mam się od razu zabić na dziurach ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byś się nie przyznawał bo to znaczy że jesteś kretynem,który nie zna przepisów.Takim jak ty powinni rekwirować samochody,wtedy może osły nauczyły by się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie prędkość zabija, tylko zbyt nagłe zatrzymanie się. ps. biedny sygnalizator
Ostatnio edytowany 12 kwietnia 2013 r. o 17:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Byś się nie przyznawał bo to znaczy że jesteś kretynem,który nie zna przepisów.Takim jak ty powinni rekwirować samochody,wtedy może osły nauczyły by się.
TAK,TAK, mogą mi faje zrobić razem z tobą BUCU do kupy, bu.ha.ha.ha to wolny kraj.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ducati Diavel napisał:
A to że nie miał uprawnień do kierowania pojazdami to też wina dziurawych drug??? Jak myślisz Jolu dlaczego ich nie miał? Alkohol czyli pijak? Punkty czyli pirat drogowy lub ułomek nieznający przepisów? Bo nie wierzę że kogoś stać na audi a 8 a nie stać na prawo jazdy.Jak się nie ma prawa jazdy to się jeździ rowerem,hulajnogą ewentualnie taczką.
Uprawnienia do kierowania, ???? chyba cycku sobie jaja robisz, goście uprawnień nie mają , a prowadzą pojazdy tak że mógłbyś się cycku uczyć od niejednego. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facet jechal za szybko ale tez winne sa dziurawe drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Przepraszam,a co mają dziurawe drogi do tego czy miał uprawnienia czy nie. Następnych dziesięciu,ale z uprawnieniami też mogło by życie stracić na TAK BARDZO dziurawych naszych polskich drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca bombowca napisał:
Uprawnienia do kierowania, ???? chyba cycku sobie jaja robisz, goście uprawnień nie mają , a prowadzą pojazdy tak że mógłbyś się cycku uczyć od niejednego. !!!!
Prowadzą ale chyba teściową pod rękę do kościoła he he he . Skoro nie mają uprawnień to są albo 1.skąpcami i żałują na lejce. 2. pijakami stracili lejce za jazdę pod wpływem. 3. deb***ami-stracili za punkty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy się kłócicie.A nie skumał ktoś że to może wina auta.Obstawiam że ten rupieć miał ponad 15 lat. Jeżdżą starymi rumpami 15-20 lat z badaniami załatwianymi za flaszkę,pordzewiałymi,z fatalnym zawieszeniem i układem kierowniczym.Tak to się kończy jak się starym gównem buja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pijak i złodziej był a i podobno ksiądz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiają setki nowych fotoradarów, to teraz może być tylko lepiej i bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijcie ryje! Nie znacie chłopaka a macie najwięcej do powiedzenia! Nie wiecie po co jechał gdzie i dlaczego! Zastanówcie się co piszecie, czyta to jego rodzina i najbliżsi! Nie był ani deb***em ani idiotą ani tym bardziej skąpcem! Skoro wsiadł za kółko bez prawa jazdy widocznie miał powód! Był wspaniałym chłopakiem i właśnie takim go zapamietamy... Spoczywaj w spokoju Lucek [*] zawsze będziemy Cię pamiętać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...