Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Włodzimierz Karpiński nie głosował, ale siedział na sali. Czyli co? Karta się zacięła, czy odwagi nie było???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas egzorcyzmów Anneliese Michel w 1975 roku jeden z demonów przez nią przemawiających - co zostało zarejestrowane na taśmie magnetofonowej - mówił, że piekło jest w tej chwili puste, gdyż wszystkie duchy są właśnie zajęte w Bonn. Było to akurat w dniu, gdy Bundestag głosował za ustawą legalizującą aborcję. W archiwach Muzeum Oświęcimskiego, w aktach Brigadenführera SS Carla Clauberga, znajduje się dokument dotyczący planów nazistowskiej polityki w Europie Wschodniej. W dokumencie można przeczytać, że najlepszym sposobem na zniewolenie i wyniszczenie podbitej ludności polskiej i rosyjskiej będzie promowanie aborcji, antykoncepcji i sterylizacji oraz niszczenie tradycyjnego modelu rodziny. 
szkoda, że u ciebie nikt rozumu nie promował wystarczająco mocno. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieprzony kraj, a może tak ci co są za będą mojej cipy pilnować, już mamy chore urodzone dzieci i żeby nie sponsorzy umierali by z bólu i głodu w domu, bo pieprzony rząd na czele z posłami mają ich daleko gdzieś, jak ja nienawidzę tego kraju za takie głupoty, za kłamstwa, złodziejstwo, oszustwo, wyzysk itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieprzony kraj, a może tak ci co są za będą mojej cipy pilnować, już mamy chore urodzone dzieci i żeby nie sponsorzy umierali by z bólu i głodu w domu, bo pieprzony rząd na czele z posłami mają ich daleko gdzieś, jak ja nienawidzę tego kraju za takie głupoty, za kłamstwa, złodziejstwo, oszustwo, wyzysk itp.
Dlatego żyd kaszubski z całym tym czerwonym , konfidenckim bydłem musi odejść. !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że u ciebie nikt rozumu nie promował wystarczająco mocno. 
Tam przywiązuje się wagę do wiary w gusła,a rozum idzie w odstawkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz Grad i Grzegorz Raniewicz..... Obaj osobnicy nie moga liczyc na moj glos w nastepnych wyborach. Mam nadzieje, ze wiecej kobiet ideologicznie utozsamajacych sie z PO podziekuje im...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas egzorcyzmów Anneliese Michel w 1975 roku jeden z demonów przez nią przemawiających - co zostało zarejestrowane na taśmie magnetofonowej - mówił, że piekło jest w tej chwili puste, gdyż wszystkie duchy są właśnie zajęte w Bonn. Było to akurat w dniu, gdy Bundestag głosował za ustawą legalizującą aborcję. W archiwach Muzeum Oświęcimskiego, w aktach Brigadenführera SS Carla Clauberga, znajduje się dokument dotyczący planów nazistowskiej polityki w Europie Wschodniej. W dokumencie można przeczytać, że najlepszym sposobem na zniewolenie i wyniszczenie podbitej ludności polskiej i rosyjskiej będzie promowanie aborcji, antykoncepcji i sterylizacji oraz niszczenie tradycyjnego modelu rodziny. 
....hm...no prosze, coz za okrucienstwo! A w jaki spoosob pozbawili Ciebie mozgu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli ci pierwsi wszyscy do odstrzelenia na amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....hm...no prosze, coz za okrucienstwo! A w jaki spoosob pozbawili Ciebie mozgu?
uuu ta co zjadla wszystkie rozumy... madralinska sluchaj jak spiewal Kazik: "glupi nie wie ze jest glupi, a madry to wie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieprzony kraj, a może tak ci co są za będą mojej cipy pilnować, już mamy chore urodzone dzieci i żeby nie sponsorzy umierali by z bólu i głodu w domu, bo pieprzony rząd na czele z posłami mają ich daleko gdzieś, jak ja nienawidzę tego kraju za takie głupoty, za kłamstwa, złodziejstwo, oszustwo, wyzysk itp.
wystarczy, ze bedziesz myslala glowa a nie cipa to nie bedzie potrzeby mordowac dziecka. kiedys aborcji nie bylo i ludzie byli madrzejsi. chociaz jak czytam takie posty jak twoj to tez zastanawiam sie nad potrzeba aborcji ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy, ze bedziesz myslala glowa a nie ci*** to nie bedzie potrzeby mordowac dziecka. kiedys aborcji nie bylo i ludzie byli madrzejsi. chociaz jak czytam takie posty jak twoj to tez zastanawiam sie nad potrzeba aborcji ...
Ale BUCU jak żyć !!!  tusk musi odejść !!! to jest chory kraj !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodzimierz Karpiński nie głosował, ale siedział na sali. Czyli co? Karta się zacięła, czy odwagi nie było???  
  JAK ZWYKLE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński jak zwykle- jak coś ryzykownego, to się miga..... Mierny, bierny, ale wierny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego żyd kaszubski z całym tym czerwonym , konfidenckim bydłem musi odejść. !!!
      rzadził już pier***ony wałęsa i co mamy, odkąd te pier***one solidaruchy z lat 80 wsadziły swój ryj do rządzenia mamy biedę, nędze w kraju, oby ich h** trafił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy, ze bedziesz myslala glowa a nie ci*** to nie bedzie potrzeby mordowac dziecka. kiedys aborcji nie bylo i ludzie byli madrzejsi. chociaz jak czytam takie posty jak twoj to tez zastanawiam sie nad potrzeba aborcji ...
  odkąd pamiętam aborcja była idioto, a seks był jest i będzie i h** posłom do mojej cipy, mają swoje to niech pilnują, jak będę zarabiała tyle co oni opier***ając sie tak to nie potrzebna będzie mi aborcja bo wystarczy mi pieniędzy na wychowywanie tych narobionych dzieci, a tak pracując za 1600 zł brutto na co pier***eni poslowie pozwalają nie stac mnie na dzieci, antykoncepcję itp. a pieprzyc się będę, bo tak jestem stworzona  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy, ze bedziesz myslala glowa a nie ci*** to nie bedzie potrzeby mordowac dziecka. kiedys aborcji nie bylo i ludzie byli madrzejsi. chociaz jak czytam takie posty jak twoj to tez zastanawiam sie nad potrzeba aborcji ...
kiedyś aborcja była legalna, a zakaz jest od kiedy pieprzony wałęsa zaczął rządzic, bo on nie wiedząc co to antykoncepcja narobił  dzieci i wstyd mu że taki tępak w łózkui zakazał aborcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem że ta czerwona szmata tak wyblakła. Ale tu dokładnie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieprzony kraj, a może tak ci co są za będą mojej cipy pilnować, już mamy chore urodzone dzieci i żeby nie sponsorzy umierali by z bólu i głodu w domu, bo pieprzony rząd na czele z posłami mają ich daleko gdzieś, jak ja nienawidzę tego kraju za takie głupoty, za kłamstwa, złodziejstwo, oszustwo, wyzysk itp.
To czego nie zostawiłaś ich w szpitalu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...