Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapaść grozi niektórym miastom woj. lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2017 r. o 12:14 Powrót do artykułu
no przecież pisowce twierdzą, że mamy się już tak dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupi ten wasz system p/spamowy ,podobnie jak durna jest ta gazeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biłgoraj w rankingach w rozwoju w tamtym roku byl na miejscu 1, zawsze wysoko jeśli chodzi o pozyskane środki unijne, najniższe bezrobocie w woj. Lubelskim a tu nagle ze grozi mu zapaść? Jakiś dziwny ten "ranking"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ranking wymyślony przez totalną oPOzycję. Jeszcze jeden fake-news!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może jeszcze ze 3 biedronki w kraśniku dostawić? albo jakiś hipermarket
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spać pisuary, spać,kur***l już skończył przemówienie we warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fake news? W Krasniku zapasc widac od lat. Wladza sie zmienila a zmian nie widac. Ludzie uciekaja bo nie ma roboty i gospodarza ktory, wie jak to zmienic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na świecie są miliony ludzi, dla których poziom życia na ścianie wschodniej byłby jak pięciogwiazdkowy hotel. Może zaprosilibyśmy 500 tys na dzień dobry, to przecież tylko 1/5 tego co z Polski wyjechało do Londonów i Berlinów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są skutki drenowania prowincji przez stolice województw, skupiania wszystkiego co się da w jednej metropolii regionalnej, przechwytywania środków na infrastrukturę itp. Wykorzystanie środków unijnych niewiele tu zmienia, bo można środki te przeznaczać na programy dedykowane emerytom czy niepełnosprawnym, a wtedy sytuacja poprawi się tylko dla tej grupy beneficjentów, a nie dla całej społeczności Biłgoraja czy Radzynia. Kwestia celu ich przeznaczania (czy rozwój przedsiębiorczości, przemysł czy organizacja świetlicy osiedlowej albo renowacja ogrodzenia w zabytkowym kościółku). Poza tym dokonała się już duża migracja młodych z tych miejscowości, więc środki nie mają za bardzo być przez kogo wykorzystane. Inna sprawa, że wcześniej środki te poszły często na głupoty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do niezadowolonych, oderwanych od koryta i rzeczywistości malkontentów z Kraśnika: ile ludzi musiało wyjechać za chlebem z czasów Czubka i jego kolesi? Ile firm w Kraśniku upadło? Zostali tylko ci, którzy wisieli nad ulicami na banerach. Trzeba lat, żeby odrobić zniszczenia jakich narobiła w Kraśniku post komuna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Może zaprosilibyśmy 500 tys na dzień dobry," - tak jest , jeszcze do szczęścia potrzeba nam dodatkowe pół miliona islamskich pasożytów, z bombą z pasem. Won z takimi pomysłami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to włodarze tych miast biorą największe pensje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwicie się, że wiele firm w Kraśniku, ale i w ogóle w regionie, popadało?! Wydaje Wam się, że ktoś będzie jeździł Żukiem w XXI wieku? Że ktoś kupi technologię z lat siedemdziesiątych? Że ma prawo istnieć przedsiębiorstwo, które w ogóle się nie rozwija, a nawet nie zamierza wydać złotówki na rozwój? I dlaczego niby miałaby to być wina władz miasta? Miasto ma dokładać z budżetu, żeby jakiś shit był składowany na magazynie? Do kopalni na Śląsku pompuje się miliardy i życzyłbym sobie, by wreszcie to pasożytowanie się skończyło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura lewacka jakich wiele w DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Do niezadowolonych, oderwanych od koryta i rzeczywistości malkontentów z Kraśnika: ile ludzi musiało wyjechać za chlebem z czasów Czubka i jego kolesi? Ile firm w Kraśniku upadło? Zostali tylko ci, którzy wisieli nad ulicami na banerach. Trzeba lat, żeby odrobić zniszczenia jakich narobiła w Kraśniku post komuna.
 A ty na jaką fuchę się załapałeś że teraz odwdzięczasz się nowej władzy pisząc komentarze po necie? Zejdź na ziemie, ta ukochana przez ciebie nowa władza kraśnika wyszła już nam wszytskim bokiem. Myśle że 3 raz na te śmieszne hasełka "nie chemy wyjdżdżac..." nikt sie juz nie nabierze więc wal w klawiature do woli, może ktoś sie jeszcze nabierze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż, drogi nieudaczniku, żadnej fuchy. Powiem więcej: oprócz tego, że płacę podatki, nic mnie z tą władzą nie łączy. Ale nie mam zrytego przez tvn łba i mam zdolność korzystania z rozumu. Widzę czystość i porządek, nowe trasy autobusowe, ludzkie traktowanie petentów w urzędzie, spokój w nocy i wiele innych oznak, że w Kraśniku żyje się lepiej. A teraz: zanim zaczniesz pluć jadem, to przeczytaj to, co napisałem jeszcze parę razy i wyjdź na ulecę. Zobaczysz prawdziwych ludzi, którym nienawiść jest obca i którzy są zadowoleni. Czego i tobie życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku żyje się lepiej niż kiedykolwiek. Wyjeżdżający za granicę nie pochodzą tylko z Kraśnika jest to zjawisko ogólnopolskie. Ponadto ci z zagranicy budują wspaniałe domy lub kupują w blokach właśnie w Kraśniku i się sprowadzają z rodzinami. Wiem co mówię bo pracuję w branży. A może chodzi o tzw słuszny nurt burmistrz Kraśnika jest z PIS, Stalowej również.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Otóż, drogi nieudaczniku, żadnej fuchy. Powiem więcej: oprócz tego, że płacę podatki, nic mnie z tą władzą nie łączy. Ale nie mam zrytego przez tvn łba i mam zdolność korzystania z rozumu. Widzę czystość i porządek, nowe trasy autobusowe, ludzkie traktowanie petentów w urzędzie, spokój w nocy i wiele innych oznak, że w Kraśniku żyje się lepiej. A teraz: zanim zaczniesz pluć jadem, to przeczytaj to, co napisałem jeszcze parę razy i wyjdź na ulecę. Zobaczysz prawdziwych ludzi, którym nienawiść jest obca i którzy są zadowoleni. Czego i tobie życzę.
No cóż, nie mam co z tobą prowadzić dyskusji, wystarczy że zacytuję: oderwani od koryta i zryty łeb i już wiem z kim mam do czynienia. Dodam tylko że jak wyjdę na ulicę to widzę rzesze emerytów i słyszę że każdy młody człowiek chce wyjechać z tego miejsca bez przyszłości. Już nie tylko na studia ale i do szkoły śerdniej połowa młodzieży z mojej rodziny i znajomych stąd ucieka. Więc jakoś ten sukces i wspaniałe życie mieszkańców Kraśnika chyba tylko ty dostrzegasz. nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, ze to tylko brednie partyjne. Najlepiej żyje się tam, gdzie ZSL i PO, a reszta się niby wyludnia, a rzeczywistość jest zupełnie inna. Widzimy jaki rozwój jest zaraz za granicą marnowanego przez ZSL województwa lubelskiego. Podkarpacie, które PSL dawno temu odgoniło od władzy rozwinęło się zostawiając ZSLowskie obozy daleko w tyle, już o rozwoju Rzeszowa względem zapaści Lublina nie wspominając. Zielona mafia powinna zostać przegnana z życia politycznego i jakiejkolwiek władzy, bo bez tego ciężko będzie o rozwój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat prezydent Rzeszowa to SLDowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...