Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaprzeczają, że bili ile wlezie

Utworzony przez (Anonimowy), 27 października 2007 r. o 09:09 Powrót do artykułu
Do paki z tymi pieskami teraz głupa palą ze zostali napadnieci wielcy twardziele takiego człowieka pobic jest tczym sie chwalic było podejść do jakiejs grupki w swoim wieku i byscie sie sprawdzili a nie bezdomnych szukacie zapraszamy na lubartowską zobaczymy co byscie zdołali na golasa byscie spieprzali pafiki 2lata bezwzglednego i rente do konca zycia temu panu taki wyrok i nie patrzec ze to policjanci bo tak sedzia napewno bedzie patrzyla niech to bedzie nauczka dla wszystkich mundurowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO Paki Z NIMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymajcie się chłopaki jesteśmy z wami!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie komentuję to co pisze poprzednik -szkoda słów.W artykule napisane jest że poszkodowany to osoba niesprawna umysłowo.Czy ten stopień niesprawności mógł mieć wpływ na zachowanie się /późniejszego / poszkodowanego i takim a nie innym późniejszym zachowaniem się policjantów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam mam brata niepełnosprawnego, gdyby zdarzyło się mu coś podobnego zabił bym tych gliniarzy z zimną krwią. Problem policji w Polsce polega na tym, że osoby które powinny stać na straży prawa, wzbudzać wśród obywateli poczucie bezpieczeństwa są tak naprawdę bandą pijaków, która różni się od meneli tylko tym, że chroni ich prawo, którego sami przestrzegają. Mam nadzieje że dobrze się bawili bijąc inwalidę w ramach niedosytu wrażeń po imprezie integracyjnej. Osoby, które piszą posty broniące tych "policjantów" to nikt inny jak ich koledzy po fachu, którzy jak nikt inny potrafią wczuć się , w ramach empatii w sytuację swoich ziomków. Gnijcie w pace "Stróże prawa"! ! !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem koleżanką tych policjantów ale jestem ze Świdnika i znam tego" biednego "poszkodowanego,nad którym tak się wszyscy litują.Dziwne że jeszcze nikt się o nim nie wypowiedział.Człowiek ten jest od wielu lat chory psychicznie i jest agresywny.Nikt się nie wypowiada negatywnie na jego temat tylko dlatego że oskarżeni o pobicie są polcjanci.Człowiek ten jest pod opieką swojego brata który zamiast się nim zająć to co miesiąc bierze kasę z opieki na leki dla niego,którą przepija z koleżkami na świdnickim skwerku jednocześnie kombinuje jak wsadzić skutecznie braciszka do psychjatryka bo mu zawadza.Dziwie się sąsiadkom tego człowieka że nie powiedziały prawdy jakie miały z nim kłopoty.Mieszkam w sąsiedztwie tych "kochających" się braci i wiem jacy to ludzie i przypuszczam że ten biedny,poszkodowany" inwalida" mógł ich zaatakować pierwszy,bo jest agresywny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...