Witaj! Proponuję Ci pieniążki przy minimalnym wysiłku - wystarczy zainstalować surfbarre 20dollars2surf (małe okienko na pulpicie, gdzie wyświetlają się reklamy). Teraz strona jest po polsku, więc zadanie mamy znacznie ułatwione!!! Za uruchomiony surfbar oraz wszelkie inne zadania dodatkowe dostajemy punkty. Punkty przeliczane są na pieniądze i wypłacane pierwszego dnia każdego miesiąca. Wypłatę otrzymasz po uzbieraniu 20$, podając konto PayPal (darmowe konto internetowe, możesz zarejestrować się w każdej chwili ? z tego konta bez problemów można wypłacić pieniążki na dowolny polski bank). 20dollars2surf to: - wysoki przelicznik zdobytych punktów na pieniądze; - w pełni ruchomy surfbarre, sam decydujesz gdzie go umieścisz; - brak weryfikacji aktywności, surfbarre może działać 24h na dobę; - 10 poziomów poleconych (10% na każdym poziomie). Jak zacząć? 1. Skopiuj poniższy link i wklej go do swojej przeglądarki: pl.20dollars2surf.com/?ref=61844 2. W nowo otwartej stronie wpisz swój adres e-mail. Serwis automatycznie wygeneruje hasło, którego będziesz używać do logowania. Po wpisaniu adresu mailowego zostaniesz przekierowany do strony, z której pobierzesz surfbarre (klikasz: Install 20Dollars2Surf ) 3. Po zainstalowaniu programu na komputerze, wypełnieniu metryczki (płeć, nick, kraj pochodzenia) zaczynasz zarabiać! Jak wygląda surfbarre ? Trzy kwadraty po lewej stronie to podręczne menu, odpowiednio od góry: Sprawdzanie stanu konta; Przesuwanie programu (trzymając klawisz myszki); Zamykanie programu. Ile zarobisz ? - z tytułu uruchomionego surfbarre otrzymasz miesięcznie maksymalnie 10 000 pkt (1min=1pkt); - z tytułu zarobków poleconego otrzymasz maksymalnie 1 000 pkt (10% jego zarobków), ilość Twoich poleconych jest nieograniczona, sięga aż 10 poziomów; - z tytułu odwiedzin Twojego reflinka otrzymasz maksymalnie 1000 pkt x ilość Twoich poleconych (np. mając 2 poleconych otrzymasz do 2000 pkt); - z tytułu przeglądania ofert reklamowych (mailingi, konkursy, banery) otrzymasz NIEOGRANICZONĄ ilość punktów. Jak zarobić więcej? 1. Raz na 24 godziny odwiedź stronę serwisu ('$' na surfbarze) - klikając w button 'Bonus za Kliki' otwierasz nową stronę i w zależności od napisu w górnej jej części (by punkty zostały Ci doliczone), musisz odczekać 30 sekund lub kliknąć na jedną/dwie podstrony. 2. Obserwuj swój surfbarre, jeśli pojawi się w nim obrazek z napisem SURFER BONUS (charakterystyczny żółty napis!), kliknij w niego - otrzymasz losową ilość darmowych punktów (od 1 do 1000). 3. Polecaj program, przekaz swój unikalny reflink innym (znajdziesz go klikając w button 'Linki i Banery') PAMIĘTAJ! IM WIĘCEJ MASZ OSÓB POLECONYCH TYM SZYBCIEJ UZBIERASZ DO WYPŁATY!!! 4. Teraz możesz również zagrać w dwie darmowe gry, gdzie można wygrać pieniążki. Szczerze mówiąc, ja sama sceptycznie podchodziłam do instalowania tego typu programików - bałam się wirusów itd. Jednak "raz kozie śmierć" Spróbowałam i nie zawiodłam się! Zawsze warto próbować! Pozdrawiam i życzę zadowalających efektów! Jeśli ktoś jest zainteresowany to polecam również dwa najlepsze polskie, wypłacalne serwisy, gdzie można dorobić sobie poprzez klikanie w reklamy oraz najlepszy obcojęzyczny bux: centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=kropka1980 imperiumreklamy.com/pages/index.php?refid=kropka1980 www.neobux.com/?r=kropka1980
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz