Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kiedyś przy drodze sadziło się drzewa a teraz kopie się głębokie rowy. Tak jak na obwodnicy Bełżyc, strach w zimie jechać bo wystarczy mały poślizg i leży się w 2 metrowym rowie. W tym dziwnym kraju nic się nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego ani sadzić drzewa, ani kopać rowy, tylko żywopłoty trzeba sadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze sam sobie krzywdę zrobił, a nie komuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma już z nami najlepszego człowieka na świecie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego ani sadzić drzewa, ani kopać rowy, tylko żywopłoty trzeba sadzić.
.. gumowe latarnie, mostki z gąbki, styropianowe atrapy innych uczestników ruchu itp... gratuluję logiki... i jeszcze może by zabronić kopulować w zimie żeby takie bałwany się nie rodziły...? Nieśmiało zaproponuję żeby może wolniej jeździć ale sam już nie wiem...!!!! Przypomniała mi się taka reklama: wszystko było ze styropianu bo miszczunio w prawdziwym aucie jedzie... grunt to mniemanie o sobie i własnych umiejętnościach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z kąd kierowca był? wie ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. gumowe latarnie, mostki z gąbki, styropianowe atrapy innych uczestników ruchu itp... gratuluję logiki... i jeszcze może by zabronić kopulować w zimie żeby takie bałwany się nie rodziły...? Nieśmiało zaproponuję żeby może wolniej jeździć ale sam już nie wiem...!!!! Przypomniała mi się taka reklama: wszystko było ze styropianu bo miszczunio w prawdziwym aucie jedzie... grunt to mniemanie o sobie i własnych umiejętnościach...
A Ty najlepiej wiesz jaka była przyczyna wypadku panie wszechwiedzący!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już ktoś wcześniej napisał "nie ma już z nami najlepszego człowieka" szok... Histeria... Ja nie mogę uwierzyć. Tragedia dla wszystkich którzy go znali... I proszę darujcie sobie zbędne komentarze. Bo to nie czas i miejsce na takie wnioski i wlasne przemyslenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już ktoś wcześniej napisał "nie ma już z nami najlepszego człowieka" szok... Histeria... Ja nie mogę uwierzyć. Tragedia dla wszystkich którzy go znali... I proszę darujcie sobie zbędne komentarze. Bo to nie czas i miejsce na takie wnioski i wlasne przemyslenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak z Janowa Lub.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*] nie wierze w to co sie stało, najgorszy dzień w zyciu jego matki, rodzeństwa i dziewczyny :( wyrazy współczucia   jak czytam komentarze widzę zawsze ludzie wiedzą najlepiej jak można być tak podłym człowiekiem i pisać te bzdury a może właśnie ktoś z rodziny to czyta?! i jak się może czuć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok dla całej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego ani sadzić drzewa, ani kopać rowy, tylko żywopłoty trzeba sadzić.
A w Niemczech i innych krajach tak właśnie robią 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brat mojego kolegi [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo pisali jak zginą mój brat, nie znając osoby jak możemy ją oceniać. To jest wielka tragedia dla rodziny, gdyby to była bliska osoba ~jOOj~ to napewno by tak nie napisał szkoda się przejmować takimi błaznami i szkoda czytać takich komentarzy, które bardzo ranią i dobijają rodzinę. Wiem to z własnego doświadczenia :( BARDZO WSPÓŁCZUJE rodzinie to jest bardzo ciężki moment w ich życiu wielka tragedia pozostawiająca niezagojona ranę w sercu. Cos strasznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Bóg odbiera tak dobrych ludzi... Przemiły, spokojny, pracowity, dobry chłopak :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś wie jak się nazywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedn....yk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Niemczech i innych krajach tak właśnie robią 
Niestety, u nas jest za dużo tępoty, żeby to zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobią ci krytycy gdy ich bliskich lub ich samych spotka jakieś nieszczęście -czy też zawitają na forum aby ''krytykować'' ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...