Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego podano w artykule tylko zarobki budżetówki, szczególnie z tych niższych stanowisk. te 3,1 tys. brutto to średnia! więc nawet w tych budżetowych placówkach są stanowiska lepiej płatne. Pielęgniarki podały, że zarabiają mało, a dlaczego nikt lekarzy nie zapytał? to samo z szefami urzędów, dlaczego nie ma nic o zarobkach w kierownictwie urzędu miasta? innych instytucji... wtedy by było widać, że statystycznie w Lublinie jednak się te 3 tysiące brutto zarabia. I oczywiście pominięto prywatną strefę, tak jakby praca = budżetówka, takie to chyba jest typowe dla Lublina myślenie, tj. jak mi państwo nie zapłaci to nic nie zarobią. A prawda jest taka że najwięcej zarabia się w prywatnej strefie, tj. prowadząc własne firmy, własne biznesy i zatrudniając właśnie takich pracowników, co się na te 1000zł godzą w myśl zasady, że przecież pielęgniarki tyle zarabiają to co ja będę więcej chciał. Bardzo nierzetelny artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...na rękę dostają tylko dla nieliczni.....oj oj można pęc..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co pytacie związków zawodowych ???????????????? Te zawsze zaniżają zarobki, nie podają średniej tylko najniższą tak się składa, że znam i nauczycielki i pielęgniarki i sporo więcej zarabiają niż tu jest podane. Zapytajcie dyrektorów szpitali szkół ile dokładnie zarabiają jego pracownicy ten poda stan faktyczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to pisał,że średnią zawyżają nam pracownicy medyczni(kim są ci pracownicy medyczni?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Po co pytacie związków zawodowych ???????????????? Te zawsze zaniżają zarobki, nie podają średniej tylko najniższą tak się składa, że znam i nauczycielki i pielęgniarki i sporo więcej zarabiają niż tu jest podane. Zapytajcie dyrektorów szpitali szkół ile dokładnie zarabiają jego pracownicy ten poda stan faktyczny
Coś mi się wydaje, że jednak nie znasz. O pielęgniarkach nie będę się wypowiadać, bo nie wiem ile zarabiają - co prawda znam, ale nie pytam Natomiast dane podane w artykule dotyczące nauczycieli są prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam na szkołę zawsze rzucałem kamieniami i teraz robie wykończeniówkę i tylko w gorsze miesiące mam 2000-2500 do ręki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta nauczycielka to chyba pracuje na pół etatu... sorry, ale początkujący nauczyciel zarabia o wiele więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem pielegniarka i mam niewiele ponad tysiac zloty jak bysmy zarabialy wiecej to bysmy nie wyjezdzaly na wyspy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda że nieliczni - w policji na odejście lub przed planowanym kiedyś odejściem na emeryturę nieliczni dostają 1200 - 1500 brutto podwyżki i niekoniecznie maja 50 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko młodzi urzędnicy zarabiają mało. Po kilkunastu latach dostaje na rękę lekko ponad 2 tyś., ale jest pewne ALE ja NIE mogę sobie DOROBIĆ tak jak większość naszego biednego lubelskiego społeczeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego? Przed podjęciem pracy, szczególnie pielęgniarki i nauczycielki z mniejszym stażem pracy, wiedziały na co sie decydują. Zdawały sobie sprawę jakie jest wynagrodzenie więc nie rozumiem teraz tych żali. Zresztą nauczyciel za tyle godzin pracy oraz tak długie wakacje i tak zarabia bardzo dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady młoda nauczycielko!!! Bez przesady!!! Ja zostałem nauczycielem po siedmiu latach pracy w innych zawodach, i proszę daj sobie na luz z tymi zarobkami. Pracuję od dwóch lat w tym zawodzie i mam spokojnie 1300-1500zł w zależności od godzin, a tych jest 18 tygodniowo(za 1300zł) jedyny dodatek jaki mam to za bycie wychowawcą. Gdybym chciał złapać jeszcze nadgodzin i pół etatu w innej szkole spokojnie przekroczył bym 2000zł nie przekraczając 40 godzin tygodniowo(dla nie kumatych 5 dniówek od poniedziałku do piątku po 8 godzin). Jest inaczej bo mam inny fach w rączkach i w/w nadgodziny mnie nie interesują. Jedno co mnie wkurza u moich kolegów i koleżanek to zero chęci do własnej inicjatywy i "świętość nauczycielska co to nie my no" i zawsze poszkodowani mało zarabiający. Napiszcie ile macie po 20stu latach pracy(czyli nauczyciel około 50tki), ile z dodatkami, ile np za sprawdzanie matur...obłuda do potęgi. Ja nie narzekam na ten zawód, bo mi sumienie nie pozwala i wam też nie powinno...nie chce mi się więcej klikać ale nie przesadzajcie drodzy nauczyciele!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W MIEŚCIE GDZIE NAJWIĘKSZYM PRACODAWCĄ SĄ URZĘDY,NIE MA DUŻYCH PRZEDSIĘBIORSTW I NIE MA KONKURENCJI NA RYNKU PRACY, NIE BĘDZIE WYSOKICH ZAROBKÓW...JAK DŁUGO BĘDZIEMY MIELI TAKIE MIERNOTY NA STOŁKACH GOSPODARZY LUBLINA ZAPOMNIJMY O ZAROBKACH NA POZIOMIE TYCH Z KRAKOWA,POZNANIA CZY WROCŁAWIA!!!!CZAS LUBLINIANIE PATRZEC KOGO WYBIERACIE DO SAMORZĄDU I NA STOŁEK PREZIA MIASTA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdro z wawa erwin;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytiel napisał:
Napiszcie ile macie po 20stu latach pracy(czyli nauczyciel około 50tki), ile z dodatkami, ile np za sprawdzanie matur...obłuda do potęgi. Ja nie narzekam na ten zawód, bo mi sumienie nie pozwala i wam też nie powinno...nie chce mi się więcej klikać ale nie przesadzajcie drodzy nauczyciele!!!
Po 20 latach pracy zlikwidowali moją placówkę! Pracuję na pół etatu, nie w swojej dziedzinie i zarabiam raptem kilkanaście zł więcej niż stażysta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Srednia zarobkow to 5 tysiecy... jaka szkoda, ze w 5 miesiecy..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, niby wszystko super, ale jest takie powiedzenie: jest prawda, pół prawda i statystyka. Ja mam 1400 zł (brutto oczywiście) i jeszcze mi mówią w pracy, że mam sięcieszyć ze pracuję a roboty jest więcej niż niż 8-godzinny dzień pracy :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...