Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarząd Dróg i Mostów - odpowiedzialność urzędników

Utworzony przez www.DOBRYURZEDNIK.pl, 25 listopada 2014 o 17:25
Witam, wszystkich. Chciałbym rozpocząć poważną dyskusję na temat Zarządu Dróg i Mostów, urzędników i ich odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Miło by było (pewnie nieosiągalne, patrząc na inne dyskusje na forum) gdyby dyskusja była rzeczowa, pozbawiona "kolorów politycznych". Od lutego br. rozpoczęliśmy oficjalnie dyskusję na temat jakości pracy Urzędników UM Lublin i jednostek pomocniczych (jak to ładnie się nazywa), do których należy m.in. Zarząd Dróg i Mostów. Przeglądając fora , nie trudno zauważyć , że ZDiM, delikatnie mówiąc nie ma najlepszych notowań. Ale mimo morza  krytyki, mam wrażenie , że nic się nie zmienia. Poziom frustracji sięga maksimum ... ale nie idą za tym konkretne działania nas tj. mieszkańców tego miasta. Dlatego pytam -  a może warto jednak coś zmienić ? Może warto zapytać o odpowiedzialność urzędników miasta Lublin za podejmowane decyzje, za popełniane błędy ? Po prawie 10 miesiącach nasz projekt www.DOBRYURZEDNIK.pl jest zauważany przez urzędników... jesteśmy bacznie obserwowani... jedni nam kibicują, bo mają dosyć tego co dzieje się w ich pracy - ale sami nie mogą, albo boją się  o tym mówić ... inni dostają furii ... Jedno jest jednak pewne - bierzemy pełną odpowiedzialność za wypowiadane słowa w naszym serwisie. Jeżeli mówimy o PATOLOGII , to tylko na podstawie konkretnych spraw i konkretnych dokumentów.  Zachęcam zatem do merytorycznej dyskusji zarówno mieszkańców jak i urzędników: Czy urzędnicy Zarządu Dróg i Mostów powinni ponosić odpowiedzialność za swoje decyzje, za swoje błędy ?    B.C www.DOBRYURZEDNIK.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Biorąc pod uwagę to, że nic po odwołaniu poprzedniego dyrektora ZDiM (imć Janickiego) się nie zmieniło i na przykład firmy odpowiedzialne za skrajne fuszerki (komunalne KPRD na przykład) nie są wyłączane z przetargów po sukcesach (np. remont Filaretów) i wygrywają kolejne przetarg (np. opóźniony właśnie remont Łęczyńskiej), w pełni popieram postulat odwołania (w trybie dyscyplinarnym) kolejnego dyrektora tejże instytucji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: