Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zatankował gaz do bagażnika

Utworzony przez DK, 19 sierpnia 2008 o 17:31 Powrót do artykułu
Bravo Panowie Szwagrowie.....!Czego to ludzie nie wymyślą.To sie kwalifikuję na absurd Roku.Zatankowa gaz do samochodu bez butli. To tylko"Polak potrafi"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To było tankowanie za określoną kwotę czy do pełna?
0
"wyjeździł swoje i chciał zatankować do pełna" - poprzednio też do bagażnika? Chyba, że dobry szwagier wcześniej nalał paliwa i gratisowo chciał napełnić LPG.
0
Tylko polak tak potrafi ? Stary chyba nie wiesz co ty gadasz. Zdarzyć sie to dosłownie mogło każdemu!! Bo chyba to normlane ze jesli wiesz ze autko jest na gaz to jedziesz tankować gaz!! Tez wiele razy pozyczalem samochod od rodziny i tankowalem gaz, a wine ponosi wlasciciel tylko i wylacznie, bo o takich sprawach to sie chyba powinno zawiadamiac! Sytuacja jest w stylu " zatankowalem beznyne do silnika diesla" a takich sytuacji jest strasznie duzo!! Wiec sie nie czepaj kotleś!
0
d*** jasio. Tankujący gazem nie miał pojęcia o niczym. Pasażerowie samochodu dopiero wszczeli alarm, kiedy wyczuli, że coś jest nie tak. To była Honda accord a ja byłem jej właścicielem, a szwagier nazywa sie Zbyszek. Jechał na moje bierzmowanie biedny... PS.w artykule są bzdury napisane, bo nie zwiedzał hrubieszowa tylko jechał odwieść swoją córke na pks. Pożniej miesiąc jeszcze śmierdziało tym gazem.xD Pozdrawiam
0
Idiot m8 Fuc*a !! napisał:
Tylko polak tak potrafi ? Stary chyba nie wiesz co ty gadasz. Zdarzyć sie to dosłownie mogło każdemu!! Bo chyba to normlane ze jesli wiesz ze autko jest na gaz to jedziesz tankować gaz!! Tez wiele razy pozyczalem samochod od rodziny i tankowalem gaz, a wine ponosi wlasciciel tylko i wylacznie, bo o takich sprawach to sie chyba powinno zawiadamiac! Sytuacja jest w stylu " zatankowalem beznyne do silnika diesla" a takich sytuacji jest strasznie duzo!! Wiec sie nie czepaj kotleś!
 Winę ponosi ustawodawca, który pozwala legalizować butlę kwalifikowanym. Ale już montaż (czyli stan docelowy) to dowolnie. Demontaż miłaem płatny iprzez gazownika, ale butlę dostałem luzem, bo taniej. To jestparanoja przepisów, pozwalających na powtórne użycie butli po demontażu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: