Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zawiślak chce chronić Polskę przed oszczerstwami

Utworzony przez Gość, 10 listopada 2008 r. o 23:39 Powrót do artykułu
Bardzo dobry pomysł. Obawiam się jednak, że obecny rząd z tego nie skorzysta. Dla Tusku i kolegów obraz Polski za granicą nie ma większego znaczeni. Liczy się dla tylko liczba klepnięć po plecach tego czy innego zagranicznego polityka. I puste uśmiech. uśmiechy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dla Tusku i kolegów obraz Polski za granicą nie ma większego znaczeni.
Ty pomacaj się po swoim kaczym łbie, pewnie ci ktoś odstrzelił twoj głupi baniak i piszesz jak ci ojciec tadzio kaze. Obraz Polski można naprawić, ale kto to ma zrobić ten prezydent ze swoją kancelarią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antykaczor napisał:
Ty pomacaj się po swoim kaczym łbie, pewnie ci ktoś odstrzelił twoj głupi baniak i piszesz jak ci ojciec tadzio kaze. Obraz Polski można naprawić, ale kto to ma zrobić ten prezydent ze swoją kancelarią?
To co panie anty? to już nie rząd kreuje politykę zagraniczną i historyczna?? jak jesteś durniem to zajmij się obsadzaniem stołków w spółkach a od poważnych spraw się odpal imbecylu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu to jeszcze dzisiaj zalezy na tym kraju?. Na pewno nie aktualnie rządzącym. Ważne by "nasze bylo na górze".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ja mam do tego dodać mości Zawiślak? Już cie na tym forum skopano a ja się do tego przyłączam. I póki co doskonale pamiętam słowa swojego zmarłego dziadka,który mi opowiadał jak na wsi chowano dobytek przed AK !!! I tyle co do prawdy historycznej (nie PiS-owskiej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ja mam do tego dodać mości Zawiślak? Już cie na tym forum skopano a ja się do tego przyłączam. I póki co doskonale pamiętam słowa swojego zmarłego dziadka,który mi opowiadał jak na wsi chowano dobytek przed AK !!! I tyle co do prawdy historycznej (nie PiS-owskiej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Co ja mam do tego dodać mości Zawiślak? Już cie na tym forum skopano a ja się do tego przyłączam. I póki co doskonale pamiętam słowa swojego zmarłego dziadka,który mi opowiadał jak na wsi chowano dobytek przed AK !!! I tyle co do prawdy historycznej (nie PiS-owskiej).
Wszystko zależy od wsi. Bo na wsi moich przodków pamiętają rabunki i gwałty czerwonej hołoty z karabinami na sznurkach i pięcioramienną czerwoną gwiazdą na czapkach w sierpniu 1920, wrześniu i październiku 1939 i lipcu 1944.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Co ja mam do tego dodać mości Zawiślak? Już cie na tym forum skopano a ja się do tego przyłączam. I póki co doskonale pamiętam słowa swojego zmarłego dziadka,który mi opowiadał jak na wsi chowano dobytek przed AK !!! I tyle co do prawdy historycznej (nie PiS-owskiej).
Jak wiochę twojego dziadka opanowali czerwoni donosiciele i konfidenci, którzy za parę groszy sprzedawali ludzi do NKWD i UB, to podziemie niepodległościowe robiło z nimi porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX a nie masz może pamiątki z pobytu Twojego dziadka z SS Galizien? Nie był strażnikiem w Auschwitz? Jednak nie da się porozumieć z naszymi Ukraińcami... ciągle myślą, że jednak odłączą te tereny od Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...