Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zawsze drugi, czyli jak szukałem pracy w urzędach

Utworzony przez folkatka, 4 marca 2011 r. o 09:13 Powrót do artykułu
Powodzenia gdzie indziej, kolego. Nie warto babrać się w lubelskich urzędach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bądźmy szczerzy jeśli nie masz w rodzinie nikogo na wyższym stołku zapomnij o pracy w województwie lubelskim tu zawsze i wszędzie tylko po znajomości - mowie to z doświadczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cool story bro, a może po prostu masz nieświeży oddech? A tak na serio: przeraziła mnie Twoja opowieść. W głowie mi się nie mieści, że urzędnik może mieć problem ze znalezieniem pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny artykuł. Niestety prawda o lubelskich urzędach. Dodam tylko jeszcze dwie jakże wspaniałe instytucje rolnicze ARIMR i ARR. Tam dopiero dzieją się cuda rekrutacyjne. Doswiadczenie i wykształcenie nie mają się ni jak do znajomości panów dyrektorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Dziennik Wschodni - bardzo odważny artykuł ! Więcej takich a zacznę was kupować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Świetny artykuł. Niestety prawda o lubelskich urzędach. Dodam tylko jeszcze dwie jakże wspaniałe instytucje rolnicze ARIMR i ARR. Tam dopiero dzieją się cuda rekrutacyjne. Doswiadczenie i wykształcenie nie mają się ni jak do znajomości panów dyrektorów.
najgorsze ze w tych urzedach w wiekszosci pracują ludzie, ktorzy nie mają zadnych kompetencji, umiejetenosci, a nawet chęci by pomagać petentom. Zero pojęcia na temat pracy w urzędzie. Kawka, nasza klasa, facebook i do 15 czas zleci... A my łożymy na nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja po 3 latach pracy nie zarabiam 2000 zł, więc to śmieszne, że chcesz zarabiać tyle na wstępie, wszyscy w moim wydziale mają ukończone dzienne studia obowiązkowo z 5 na dyplomie i większość studia podyplomowe, a do testu uczyłam się miesiąc a nie tydzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnych doświadczeń w szukaniu pracy w lubelskich urzędach doznała moja mama. Kiedy była umówiona na ostatnią turę do Izby Skarbowej, dostała inna ofertę pracy, będąc przekonana ze dostanie prace w Izbie Skarbowej, odrzuciła ją. Nic bardziej mylnego, mimo najlepiej zdanych testów oraz tego ze poprzednie etapy również najlepiej wypadła, pracy nie dostała, przed wejściem na spotkanie z naczelnikiem, usłyszała jak dwóch urzędników mówiło między sobą, coś w stylu "i tak wiadomo kto wyga ten konkurs, wiec po co te szopki". Zgadnijcie kto wygrał konkurs? - osoba która nie zdała pierwszego etapu - testów. I właśnie wtedy przestała szukać pracy w urzędach. Zresztą odbywając praktyki w jednym z urzędów powiedziano mi wprost, że jeśli będę chciała aplikować do pracy w urzędzie, a nie mam żadnego dojścia to szkoda mojego czasu i nerwów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
l napisał:
ja po 3 latach pracy nie zarabiam 2000 zł, więc to śmieszne, że chcesz zarabiać tyle na wstępie, wszyscy w moim wydziale mają ukończone dzienne studia obowiązkowo z 5 na dyplomie i większość studia podyplomowe, a do testu uczyłam się miesiąc a nie tydzień
widać mało zdolna jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu źle zaczął. Najpierw powinien się zapisać do partii, która ma najwięcej ludzi w urzędzie. Potem zawrzeć znajomości, trochę zabłysnąć w towarzystwie wyższych sfer, poudzielać się, a potem dopiero starać się o pracę w urzędzie. Niestety przyjął rolę ofiary, która nie może znaleźć pracy. A życie jest takie że najbardziej uczciwi (czyt. naiwni) dostają po d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłoby jakimś rozwiązaniem przeprowadzanie rekrutacji do urzędów przez firmy zewnętrzne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nastepny urzedas jak by ich tutaj bbylo malo na pewno bedzie mial co robic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna nowość w każdym urzędzie, w każdej większej firmie z państwowymi tradycjami tak jest. Ale dobrze że o tym się pisze i piętnuje takie zachowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
bądźmy szczerzy jeśli nie masz w rodzinie nikogo na wyższym stołku zapomnij o pracy w województwie lubelskim tu zawsze i wszędzie tylko po znajomości - mowie to z doświadczenia
Tak jest w calym kraju,nie tylko w Lubelskim.Za duzo jest politykow,ci maja duze rodziny,te rodziny maja duzo znajomych,ci znajomi maja jeszcze innych znajomych i tak w kolko.Dla tych wszystkich MUSI byc praca,a dopiero potem cala swolocz.Wykrztalcenie-szkola,tu sie nie liczy tylko protekcja.Idac dalej w tym wszystkim,gdy juz braknie dla swoich, to sie tworzy nowe ministerstwa urzedy,stanowiska i tak dalej.Wiem ze nic nowego nie powiedzialam,ale warto czasem a szczegolnie przed wyborami o tym pamietac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
widać mało zdolna jesteś
A ty co JUDE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjedź do Białej czerowniastej ,nawiążesz POkontaktypzpr tutaj to dopiero eden.Ja za czasów Karola Radziwiłła ,Branickiego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
l napisał:
ja po 3 latach pracy nie zarabiam 2000 zł, więc to śmieszne, że chcesz zarabiać tyle na wstępie, wszyscy w moim wydziale mają ukończone dzienne studia obowiązkowo z 5 na dyplomie i większość studia podyplomowe, a do testu uczyłam się miesiąc a nie tydzień
No to nie należysz do osób zdolnych i chłonnym umyśle. Współczuję również zdolności negocjacyjnych jeśli chodzi o wynagordzenie. Taki zdolny człowiek a 3 lata bez zmian i awansów...sierota nie pracownik! A jak nie pasuje to zrezygnuj...jest wielu naprawdę wspaniałych ludzi na Twoje stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga wykształcona i wykształtowana przez propagandę młodzieży!Chcieliście Unii,to macie,chcieliście platwormy,to macie,demokracji też chcieliście,więc nie narzekać.Wasi wybrańcy nie chcą was przyjąć do roboty,to za paszporty i korzystając z danej przez UE wolności na zmywak do Anglii.Może trochę żal za zieloną wyspą szczęśliwości będzie,ale coś za coś.Chyba,że zmienicie to w jesieni.Można jeszcze pobawić się w zomowców w Świdniku. P.s.Cukier już PO 4,80.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad ja to znam.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzednicy to wiesniaki smierdza fusami i twarogiem ze szcypiorkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...