Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zażądali urlopu, żądają podwyżek

Utworzony przez etatowy robol, 2 lutego 2008 o 01:34 Powrót do artykułu
nic nie zagraża?? to ciekawe bo na cały wasz wydział który liczy ponad sto osób w piątek naliczyłem ok 15. Gratulacje w-500 nie damy sie tym sk***** wykorzystywać za marne grosze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolego z W -390 Trzymaj sie !!! Pozdro dla tych co wzieli urlopy
0
a temu chlopakowi z 390,dlaczego nie przedluzyliscie umowy,przeciez juz lezala gotowa do podpisania?Tak ma wygladac wasze nie wyciaganie konsekwencji?
0
"idz wyprostowany,wśród tych co na kolanach..."
0
Może i tylko 10% załogi ale to była prawie sama produkcja i wystarczyło aby opóźnić produkcje na zakładzie lotniczym.
0
Z moich obserwacji wynika, ze blizsze prawdy sa oceny kierownictwa PZL niz pana z Lipca 80 jesli chodzi o absencje.
0
Mało zarabiają? Niech szukają lepiej płatnej pracy...może w Irlandi. Nauczyli się tylko strajkować!! Niech ruszą głową, a nie trzymają sie jednego zakładu!!
0
O matko, ludzie słuchają się tego pana ze zdjęcia
0
Ci ludzie nie zauwazyli ze sie komuna skonczyla juz. Jak sie nie podoba to nikt sila nie trzyma nikogo w zadnym zakladzie przeciez.
0
Jaki Q.... strajk na piwko wszyscy poszli, a zadym a sie zrobiła nie wiadomo o co.
0
Chyba to wina wieku bo nie mogę pojąć dlaczego strajki w 1980 były cacy a teraz be. W lipcu poszło o kotleta (pardon Krzysztof), teraz o zarobki. Jak by nie gadał idzie o poziom życia. Monopol solidaruchów na strajki przeminął. Kość, to se ne vrati.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: