Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbiórka na pompę insulinową dla małej Oli

Utworzony przez pb23, 26 czerwca 2012 r. o 22:39 Powrót do artykułu
Biedna dziewczynka. Dużo zdrówka Ci życzę, Olu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za pierdoły wypisujecie?! Tłusty rosół obniża cukier?! O Matko i córko!!! Częste spadki cukru to nie wina pompy ale braku wiedzy na temat cukrzycy i złego ustawienia pompy, która podaje zbyt wysokie dawki insuliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są miliony dzieci chorych na cukrzycę, którym do normalnego funkcjonowania nie jest potrzebna pompa za 25tys a mimo to nie traktują tego schorzenia jako wyrok śmierci.Wiem, że potrzeba dość dużo czasu aby nauczyć się z tym żyć, bo sama zachorowałam mając sześć lat i rodzice nie musieli ze mną siedzieć przez cały dzień w szkole , ale musiałam dać sobie radę i od tamtej pory nauczyłam się być odpowiedzialną osobą więc nie uważam, że osoby chorujące na cukrzycę potrzebują specjalnej troski. Chciałabym jeszcze dodać, że są dzieci, które nie mają możliwości otrzymania nawet najprostszego modelu pompy i muszą sobie jakoś radzić więc doceńmy to co mamy.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...