Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbrodnia po sylwestrze

Utworzony przez kamcio, 2 stycznia 2008 r. o 08:09
oko za oko, zab za zab....... kara smierci dla takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA TAKICH ZWYRODNIALCÓW TO POWINNA BYĆ KARA ŚMIERĆI A WCZEŚNIEJ JAJA OBĆIĄĆ TĘPYM NOŻEM. SKŁADAM WYRAZY WSPÓŁCZUĆIA DLA CAŁEJ RODZINY ZAMORDOWANEJ DZIEWCZYNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara śmierci ale najpierw upier...ć ptaka .KONDOLENCJE DLA RODZINY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw dolozyc staran (policji wszelka pomoc) aby zwyrodnialca ujawnic i schwytac, udowodnic,ze to on , nastepnie w trybie pilnym osadzic. Kara? Rznac po kawalku i solic,pilnujac aby nie tracil przytomnosci( musi cierpiec) a nastepnie calkowicie odebrac zycie, aby juz nigdy nikomu nie odebral tak mlodego zycie. Wyrazy wspolczucia i kondolecje dla calej rodziny niezyjacej dziewczyny. DLA ZWYRODNIALCOW NIE MA P R Z E B A C Z E N IA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ludzie potarfia zgotowac innym los...zgroza...jezdze czsami do corrado i az nie moge uwierzyc ze to w tym samym miejscu gdzie ja sie bawie przebywaja takie zwierzeta...bylem w sylwestra w suchej ale stwierdzilem ze jest malo ludzi i wrocilismy z dziewczyna do domu,na domowa imprezke...ludzie jak wiecie cos na temat tej zbrodni to pomagajcie policji ujawnic sprawce...MUSI PONIEŚC KARE...zeby takie typy nie bawily sie z nami wiecej,by nikomu juz wiecej nie odebral zycia.... wyrazy współczucia dla rodziny zamordowanej dziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez jestem za tym,aby w czasie najwiekszej ogladalnosci,na wszystkich programach telewizyjnych,dokonac egzekucji zwyrodnialca aby przez przekaz wizualny uzmyslowic potencjalnym przyszlym zwyrodnialcom,co ich czeka!!!.Ale nie ludzmy sie nadzieja na ludzka sprawiedliwosc.Juz tam specjalisci z Helsinskiej Fundacji Praw Czlowieka oraz Fundacji Batorego zadbaja,aby takich zwyrodnialcow bylo jak najwiecej.Tylko patrzec jak w tej sprawie zabiora glos takie "autorytety" jak Holda,Rzeplinski,Smolar i inni,dajac zdecydowany odpor opiniom wyrazanym na Forum.Opinie forumowiczow jednoznacznie potwierdzaja ze to min.Ziobro mial racje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOIM ZDANIEM TO POWINNI ZAMKNAć Tą BUDE BO NA TYM SIę NIE SKONCZY NA PEWNO..... DYSKOTEKA NARKOMANOW I GWAłCICIELI.....GRRR ... TACY LUDZIE WOGOLE NIE POWINNI ZYC, ZWIERZETA, PEWNIE SA JUż NA DRUGIM KONCU POLSKI I NIC SOBIE Z TEGO NIE ROBIA!! DALEJ BRNA W TYM BAGNIE.... TEPIC ICH JAK ROBACTWO... WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA CALEJ RODZINY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć takiego w stodole, wkręcić fiu.. w imadło, dać tempy brzeszczot i podpalić!!! Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dalej upieracie się że kara śmierci dla zwyrodnialców to za dużo? Zabić skórwy***na wraz z rodzi**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NADZIEJę żE ZNAJDą TEGO ZWYRODNIALCA, A TAK WOGóLE TO ZNAM TO MIEJSCE I MOGE POWIEDZIEC ZE TO ZBIOROWISKO ćPUNóW. ZBIERAJA SIE TAM MALOLACI KTORZY SA ALBO PIJANI ALBO NACPANI, GDZIE SA RODZICE PYTAM???? JUZ NIE MOWIAC O OCHRONIARZACH KTORZY LAZA W KOMINIARKACH I ZAMIAST DBAC O BEZ[PIECZENSTWO TO LEJą PAłAKMI W KIBLU, POWINNI ZAMKNąć TO MIEJSCE, A JAK WY MYśLICIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja miałam okazję raz tam pojechac i to co tam sie dzieje to głowa mała:/dziewczyny po 14-15 lat krociotkie spodniczki ledwo co tyłek zakryty cycki na wierzchu pijane naćpane skore do bojek małolaty uprawiające sex na srodku i moznaby jeszcze długo opisywac...to co sie dzieje na zewnątrz tej speluny nie bede komentowac... ta dyskoteka raczej słynie z ćpunow kurewek itd sorki za takie słowa ale taka jest prawda....dlaczego o takich incydentach jak bojki gwałty słychac tylko na Corrado???a nie np na Pallazzo???moze tam jest lepsza ochrona albo przyjezdzaja kulturalniejsi ludzie???na to pytanie niech sobie kazdy indywidualnie odpowie....nie polecam tej dyskoteki nikomu:/:/:/ z tą dziewczyna tez nie wiadomo jak było dokładnie czy sama dobrowolnie poszła z ta osoba bo na plecy jej na pewno nie wziął....wszystkiego mozna sie spodziewac a jak było naprawde wie tylko dziewczyna[*] i zabojca.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta dyskoteka to same cpuny za duzo ludzi tam jezdzi!!!! i nie wiem dlaczego... tam jest tragicznie!! chamstwo i obluda!!!! pija tak ze nie moga chodzic albo sie nacpa i skacze jak pajac...wrrrrrr!!! szkoda dziewczyny bardzo.... jaka to tragedia ale co to innych obchodza ludzie sa bez serc tzn mlodziez ktora tam sie bawi!! najlepiej niech zamknal ta stodole i juz... ale wlasciciel pewnie ma wtyki i dlatego corrado sie trzyma jeszcze.../ powodzenia hee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jak go złapią to dostanie 15, wyjdzie po 7.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez kitu, corrado to jedno wielkie gówno ;] ale kazdy tak niby mowi a i tak nadal tam wszyscy jezdza.. :| do tego ochorona jest do dupy.. zamiast naprawde zajac sie tym co trzeba to lataja za ludzmi ktorzy nic takiego niezrobili.. tlyko sobie grzecznie stoja. i wala ich pałami h** wie za co;/ i osobiscie to ja wole bawic sie na domowkach.. sa bezpiecznijesze.. bo wiesz z kim sie bawisz.. ;] [*] kondolencje dla rodziny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestescie zalosni w tym co piszecie,co poniektorzy,jestem za tym by byla kara smierci bo ludzie tacy jak ten zbrodnialec nie powinni byc miedzy ludzmi.moim zdaniem klub nie ponosi winy za to co sie stalo.wlasciciel powinien wyeliminowac w 1 kolejnosci dilerow z dyskoteki,i wypraszac kompletnie pijanych uczestnikow imprezy.to po 1 po 2 wina trzeba obardzyc rodzicow ktorzy pozwalaja sowim dzieciom w wieku 14,15 lat wyjsc ubranym w krodka kiecke i z dekoltem do pepka.wlasciciel wpusci takie osoby bo bedzie chcial zarobic tak jest wszedzie,a to ze gownaizom dorosly kupi alkohol juz na to nie ma wplywu.i wkurza mnie wypowiedz osob krore byly w CC raz a maja najwiecej do powiedzenia.pija wszedzie nawet w wawie na dyskotekach i co z tego po to ten alkohol jest a cpaja przed dyskotekami bo teraz w wiekszosci dyskotek jest monitoring.najszczersze kondolencje i wyrazy wspolczucia dla calej rodziny moniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Corrado jest spoko.. po 1 ona była pełnoletnia.. a to ze wypiła.. chyba kazdy cos wypił nie ?? skad wiecei czy nikt Monice nic nie dodał do picia?? a to kto ją wykorzystał to nie człowiek .. to dzikie zwierze boze jak tak można?? to tragedia !! dziewczyna dopiero życie zaczynała ! ehh takich to na dożywocie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Werka napisał:
skad wiecei czy nikt Monice nic nie dodał do picia??
Dlatego policja ostrzega zeby na tego typu imprezach zachowac ostrożność, napoje kupowac samemu i nie zostawiać na stoliku zwłaszcza jak się nie zna towarzystwa z którym się przebywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze nigdy tam nie byłam i nie zamierzam iść, ale po nie chcę oceniać jak tam jest. Osobiście jestem zbulwersowana wpisami typu że tam są tylko ćpuni itd. Niech ktoś mi poda nazwę lokalu w Parczewie okolicach gdzie jest lokal do którego można pójść posiedzieć wypić kawę lub lampkę wina w miłej atmosferze nie ma takiego miejsca, wszędzie są małolaty którzy mają kasę, piją biorą itd ja nie jestem od ich oceniania, ale ostatni raz byłam w lokalu 2 lata temu i widziałam takie sceny że nigdy bym nie uwierzyła jak by mi ktoś opowiedział. Najczęściej winni są tu rodzice, dlaczego to piszę?? a no dlatego że w tych czasach dzieciom na wszystko się pozwala, daje kasę ile chcą, i nie kontroluje tych wydatków. Nie mówię, że trzeba dziecko rozliczać z każdego grosza, ale od czasu do czasu zapytać na co wydało, sprawdzić to, gdzie jest w jakim stanie wraca do domu. To naprawde tylko pomaga ukształtować charakter tego młodego człowieka. Trochę kontroli jeszcze nikomu nie zaszkodziło, nie rozumiem dlaczego u nas nadal jest temat tabu w domach o narkotykach, seksie, z dziećmi trzeba o tym rozmawiać, uświadamiać. Jak się podejrzewa że dziecko bierze narkotyki to zamiast chować głowę w piasek, należy go posłać na odwyk. Ale to jest tylko moje zdanie, i jak czuje zaraz ktoś będzie mnie krytykował, nie szkodzi kazdy ma prawo do swojego zdania. A rodzicom naprawdę wielkie wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal młodego życia urodziła sie tego dnia co ja tyle że trzynaście lat później. Wasze gadanie jest nic nie warte TAKICH deb***I TRZEBA W ZARODKU NISZCZYC!!!!!!!!!!! Co wina ona i dyskoteka ona chciała się zabawić a disco po to jest żeby się bawić!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko deb***E są na tym świecie co nie powinni być .............................ŚCIERWO........................ Wyrazy współczucia dla RODZINY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIEGO TO TYLKO ZABIC ALE JAK GO ZLAPIA TO GO W KRYMINALE JUZ SIE NIM ZAJMA. MACIE MOJE SLOWO. WYRAZY WSPOLCZYCIA DLA RODZINY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...