Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbrodnia po sylwestrze

Utworzony przez kamcio, 2 stycznia 2008 r. o 08:09
Jak tylko miałem czas byłem za zamknięciem tej discopolówy. Teraz będzie mi o wiele łatwiej. I oczywiście bez grzywny się nie obędzie a jestem pewnien że zamknę to wieś raz na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to wielka tragedia... byłam nie raz na tej dyskotece i było tam zawsze bardzo fajnie... ale teraz to nigdzie sama nie pojadę bo będę się bała... zamiast się pobawić kulturalnie to przyjeżdżają jakieś zboczeńcy i tylko lasek szukają... bardzo mi przykro miała dopiero 18 lat a teraz przez jakiegoś... już nie pojedzie nigdy na żadną dyskotekę i się nie pobawi... a rodzicom zostały tylko wspomnienia... współczucie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nieprawda, że nowy najemca musi dostać pozwolenie na sprzedaż alkoholu w tym miejscu, którego działalność jest tak bardzo dokuczliwa dla otoczenia. Przecież sprawę wydania pozwolenia opiniuje komisja antyalkoholowa i może wydac opinię negatywną, którą wójt powinien brac pod uwagę, chyba, że i komisja i wójt są na garnuszku właściciela dyskoteki ... oczywiste też jest, że zmiana właściciela to wybieg mający na celu uniknięcie konsekwencji naruszania przez dotychczasowego właściciela ustawy o wychowaniu w trzeżwości ... taka fikcyjna zmiana może pociagac odpowiedzialność karno-skarbową, bowiem mamy tu do czynienia z czystym figuranctwem, czyli sytuacją, gdy osoba podstawiona użycza swojego nazwiska do faktycznego prowadzenia działalności przez kogoś innego ... myślę, że figurantem i faktycznym właścicielem wkrótce zainteresuje się Urząd Kontroli Skarbowej... natomiast wójta w tej kwestii też powinien któś prześwietlić ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem w szoku po tym co czytam słyszę ,w tej dyskotece byłam zaledwie 2 razy i to 3 lata temu.dziwię się ze jeszcze to istnieje .to całe disco to jest jakas wielka speluna.co z tego ze w wejsciu stoją goście w kominiarach bo jak co do czego to i tak dostają niewinni bo cos się nie podoba.tam juz tyle złego się stało ze to nie ma prawa istniec a smierc tej dziewczyny powinna dac do myslenia młodym głupim laskom .Monika była pełnoletnia ale tam przeciez chodzą dzieci .zadnego sprawdzania dowodów wchodzi kto chce.pralnia pieniędzy nic więcej.chociaz z tym budynkime cos by zrobili sam jego widok przeraza .gdzie są jakies władze .wojt pewnie tez odsyp dostaje.zrobcie cos z tym .w koncu pora odpowiednia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja rowniez tam jezdze prawie co sobote od 3 lat i nic tak strasznego niemialo jeszcze tam miejsca:( czemu ona byla winna???!! ze stracila zycie przez takiego frajera jak on...to zwierze jakies ...dziwne to wszystko bo on ma zone i kilku miesieczne dziecko...co ta zona teraz przezywa...a jak dziecko podrosnie...ojciec kryminalista ,zwierze jedne!!! wspolczuje rodzicom tej dziewczyny miala tyle lat co ja... wtedy w sylwestra niebylam w suchej ale moglo i mi sie takie cos przytrafic pigulka gw. i gotowe okropnie to brzmi ale to prawda:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja bywam na tej dyskotece i juz mialem pare nieciekawych sytuacji...ale coź zrobisz..tak tam juz było zawsze...mi poki co sie nie stało.,...ale ja sie nie dziwie,.....teraz na takich masowych dyskotekach to dziewczyny piją to co kto im da...a nie myslą o konsekwencjach....ale współczucia dla rodziny....a taki k*tas za przeproszeniem powinien dostac dozywocie za to ze zmarnował ludzkie życie tak bezcenne.....ale znając na jeb**e prawo to dostanie 12 a wyjdzie po 6-7-8.. ;/;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...