Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdrojkowski odchodzi z PiS-u

Utworzony przez wret5ty56, 17 września 2008 r. o 07:52 Powrót do artykułu
witam orły z kaliny i wszystkie inne cienki bolki. Widać od razu,że starzy pis- klaki i po- wolniaki boją się konkurencji. Zdrojo to cztowiek w miarę rozządny nie boi się być w nowym środowisku. Inni albo zazdroszczą albo sie boją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOOOOO BRAWO DLA ZDROJKOWSKIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!! będzie żyło się lepiej - wszystkim tylko nie pis i nie po
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko krowa pis i po nie zmienia poglądów. może jarek da radę coś zrobić nowego dla lublina i województwa bo te kowalczyki , łątki , wasilewski to wstyd . niedojdy nieroby tylko pecha przynoszą. nawet kolarze na nas leją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTOR ZAWSZE ZE ZDROJKOWKIM- ON JEDEN NIE ZDRADZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te komentarze to zemsta kowalczyka i jego pedziów. wiadomo, że chce prezydenta Lublina. Z czym? z rrrrrrrrrr jak warkot wibratora? śmiech!!!! spadówka na rożen!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA ZDROJEM PÓJDZIE PÓŁ LUBLINA!!!!! SPOKO GOŚĆ!!! PRZYNAJMNIEJ COŚ ROBIŁ DLA NAS W PRZECIWIEŃSTWIE DO PIS Z RADY MIASTA I PO - WOLNIAKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRZE WIEDZIEĆ CO SIĘ DZIEJE W POLITYCE. ja BYM NIE PRZEKREŚLAŁ TEJ POLSKI 21 . mOŻE TO DOBRY POMYSŁ? KTO TO TERAZ WIE? TRZEBA DAĆ IM SZANSĘ. TYLKO Z SENSOWNYMI LUDŹMI. zDROJKOWSKI MOŻE BYĆ WŚRÓD NICH. NO BO KTO? CZEKAM NA PROPOZYCJE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOWALCZYK I INNE WSZY ŁONOWE Z rATUSZA POTRAFIĄ WSZYSTKO ZEPSUĆ I ROBIĄ TO DOBRZE. TYLKO PRYWATA SIĘ LICZY. zDOJKOWSKI PRZYNAJMNIEJ TROCHĘ IDEOLOGICZNY JEST, CHĘTNY I OTWARTY. i NIEGŁUPI!!!!!!!!!!!! MYŚLĘ, ŻE TO DOBRZE ŻE SZYKA ALTERNATYWY DLA TYCH CIANIASÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I DOBRZE niech odchodzi. jeszcze będą na kolanach łazić za nim. on ma kiepełę do polityki. Warto mu się przyglądać. poza tym w polsce 21 zbiera mądrych ludzi. coś z tego będzie.powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez to podpucha - kazdy kto zna Zdrojkowskiego to wie ze to nie prawda. Pewnie Kowalczyk z Sadurska pozbyc sie chca niewygodnego kolegi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe rzeczy tu można przeczytać... Nie znam Pana Zdrojkowskiego osobiście ale z tego co słyszałem to najbardziej znany był z tego, że jak z kimś szedł na obiad albo piwo to "zapominał" portfela jak przychodziło do płacenia. Jednym słowem megasknerus. Inna sprawa to jego zawodowe umiejętności. Również ze słyszenia wiem, że ma doktorat z knucia i intryg. O innych zdolnościach nie wiem. Wygląda więc na to, że pochlebne komentarze pisze albo sam bohater artykułu albo jego funfle. Pozdrowienia dla wszystkich "znawców" spraw miejskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie forum to dobre miejsce, żeby pijane Michasie mogły pofolgować swojemu poparciu dla Zdroja. Czy naprawdę warto umierać za faceta, który nosi koszule-reklamówki i garnitur z ceraty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie zmądrzał i oderał się od kartofli i skundlonych buterierów Rydzyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdrojkowski jest doswiadczonym politykiem co jest gwarancją ciekawej inicjatywy politycznej. widocznie miał już dość układów platfusów z pisowcami w radzie miasta. może nowe ugrupowanie 'polska21' wyrwie ten zasrany lublin z polski D (tam gdzie wszystkim nierobom jest dobrze)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako stary urzędnik marszałkowski (sympatyk PSL-u) mogę powiedzieć wiele o pracy Zdrojkowskiego. To prawda, że z jednej strony były kolejki pod gabinetem, pisma długo krążyły, nieopierzony Michaś ganiał sekretarki, ale z drugiej strony nie było krętactw, prywaty czy korupcji. Zanim go obrzucimy błotem, posłuchajmy co ma do powiedzenia i co proponuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze nic się oficjalnie nie zaczęło a już byli przyjaciele z PISu wieszają na nim psy. przyklaskują im nieroby z platformy, bo tylko w ten sposób mogą zdyskredytować człowieka. świadczy to o tym, że się go boją jako twórce nowej siły politycznej a z drugiej strony zazdroszczą odwagi wyjścia z ugrupowania, które przestało mu odpowiadać.Z artyku,lu wynika, że zdrojkowski nie chce sobie robić wrog,ow z pisu, to oni razem z platformersami próbują go zniszczyć. jeszcze nie wiadomo kto do kogo przyjdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i do 20:38 w pracy siedzieli .......forewicze i dla kogo łe baranki.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin napisał:
ten cz\łowiek do niczego sie nie nadaje, nie dosc ze sepleni to toczy wokół wzrokiem szukającym wiedzy,porazka, choc akurat pasuje do "ukłądu" jedliny, biznesmen hahaha nie mogł skonczyc prawa i 10 lat studiował politologie, dostaje 10tys co miesac w targach tylko dlatego zeby miekko wyladowal po stolku marszalka i nic tam nie robi-za wyjatkiem roznoszenia zaproszen na targi,zenada i skandal,teraz z targow-won!,jak posiedzi w domu na oszczednosciach to zrozumie ze bez PiS dalej byłby NIKIM, jak taka osoba moze byc wiarygodna,idzie za sianem i tyle, gdzies ma zasady i kolezenskosc,by by
Ten fajtłapa nie potrafił żadnej sprawy załatwić,przynosił wstyd PISowi i mieszkańcom województwa. Ten Osioł nigdy nie miał czasu dla interesantów. Otaczał się takimi jak sam jest. To gamoń jakich ze świeczką szukać. Za tego kretyna jego sekretarki się rumieniły,aż szkoda było mnie tych dziewczyn. Tyle lat przeżyłem większego deb***a nie spotkałem.Nawet w takim uw gorszych niedorajdów nie spotkałem, chociaż mam bardzo złe zdanie o pracy tegoż urzędu Rozmawiałem z ludźmi przed jego"imperium" nikogo nie spotkałem by miał o nim dobre zdanie. Oczywiście mam na myśli interesantów nie orszak cieniasów, sępów szarpiących resztki z pańskiego stołu. Nie mogę pojąć dlaczego PIS trzymał takiego nieudacznika. Ma też w swoich szeregach aftykę podobnego pokroju, który ma jakieś zadanie z zewnątrz, by skuteczność PIS doprowadzić do zera. Następny karierowicz,który nikomu nic nie pomógł wręcz szkodzi interesantom zgłaszającym się do PIS. Dopóki tacy podstawieni będą pozostawać w partii, nie ma ona na co liczyć w następnych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław "Dyzma" Zdrojkowski zwęszył gdzieś jakiś geszeft. A swoją drogą czy ten człowiek ukończył w końcu jakieś studia, bo jak pamiętam to studiował prawo przez 3 lata na I roku, aż go wywalili, a i później z dziesięć lat na politologii, ale chyba zatrzymał się na III roku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
Jarosław "Dyzma" Zdrojkowski zwęszył gdzieś jakiś geszeft. A swoją drogą czy ten człowiek ukończył w końcu jakieś studia, bo jak pamiętam to studiował prawo przez 3 lata na I roku, aż go wywalili, a i później z dziesięć lat na politologii, ale chyba zatrzymał się na III roku?
marta: moja droga to że zdrojkowski usuwał z urzędu PSL i dorabiali mu gębę( heheh palikotowską) to nie znaczy że był nie dobrym marszałkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...