Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żeby zdać prawo jazdy jadą do Radomia

Utworzony przez a,mk, 5 marca 2009 r. o 07:38 Powrót do artykułu
Olgaa napisał:
Ja mam egzamin dopiero przed sobą.Na czym oblewaja najczęściej w radomiu?????????/
Hmm, na tym co i w innych ośrodkach - NA EGZAMINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdałem prawo jazdy za 28 razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Radomi mogą oblać Cię za wszystko, tak więc tu bardziej chodżi o szczęście i spoko egzaminatora niż o to czy umiesz naprawdę jeździć. Jednym słowem teraz żeby zdać to jest masakra!! Nie mam pojęcia jak tak może być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdac moze każdy wystarczy znac sie na znakach i stosowac sie do nich nie przekraczac predkosci. umiejetnosc jazdy decyduje o tym czy zdasz. mozna wylozyc sie na własnej glupocie. np. wjezdzaja w ulice gdzie jest zakaz wjazdu, albo brak kierunkowskazu. same pier***y. ja bez zadnego problemu zdalam za pierwszym28lutego. teraz aby czekam na odbior prawka. wedlug mnie WORD Radom mimo wszystko nie przekresla wszystkich. umiesz jezdzic wiec zdasz napewno:) Wszystkim zdającym w Radomiu życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam egzamin za 5 dni,mam takiego cykora ze kino raz juz oblalam na placu kiepsko zrobilam luk i tyle wzielam dodatkowe lekcje pieniadze ida na to jak woda ale coz inwestuje,mam nadzieje ze tym razem mi sie uda.zdaje w radomiu i dobijaja mnie te ronda motam sie tam jak dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna inna szkoła nie przygotuje Cie lepiej niż L-star :) Sredecznie polecam wszystkim co mają problemy ze zdaniem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...