Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zegary go nakręcają

Utworzony przez oskusia@tlen.pl, 19 lipca 2008 r. o 12:48 Powrót do artykułu
Witam! Posiadam 2 sztuki zegarków kieszonkowych od Ferdynanda Woronieckiego. Proszę zainteresowanych o kontakt 887/128-313.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Jesteśmy zainteresowani zegarkami F. Woronieckiego, ponieważ mąż jest jego praprawnukiem. Prosze o odpowiedź na jworoniecka@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Pana , jestem zegarmistrzem specjalista w restauracji starych zegarow , posiadam duze zbiory , chetnie podejme kontakt z Panem , posiadam bardzo duzy zapas czesci do zegarow , a zwlaszcza do francuskich zegarow kominkowych , chetnie pomoge w razie problemow , lacze pozdrowienia Tadeusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie!!!! Miło mi,że są ludzie pozytywnie zakręceni. Kryzys nas nie pokona. Mój mąż i przy okazji ja zbieramy zegary od dwóch lat. Mamy ich 21 od kwadransiaków do kareciaków. Wszystkie chodza, biją i grają. I tak trzymać dalej. Serdwcznie pozdrawiamy Halszka i Staszek Tomaszewscy z Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, poszukuję informacji o zegarach cieszyńskich. Może ktoś z Państwa ma coś ciekawego..... Proszę o kontakt na nasza2poczta@wp.pl. Może Pan Ryszard z Poniatowej też się odezwie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM, POSZUKUJĘ ZEGARY MARKI ŚWIT CIESZYN ORAZ ORION CIESZYN, JEŚLI KTOŚ Z PAŃSTWA COŚ WIE NA TEN TEMAT LUB POSIADA TAKI ZEGAR PROSZĘ O KONTAKT TEL--530207769--MACIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hallo, Bardzo proszę o adres e-mailowy Pana Ryszarda Bednarza z Poniatowej. Z poważaniem Paweł Kumor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam posiadan stary zegar myślę że z okresu baroku lecz nie jestem znawcą zainteresowanym prześle zdjęcia na e-meil pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaje e-meil martusiamarti53@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszukuję dobrego fachowca od zegarów m.in. wiszących z okolic Lublina, Świdnika celem przeglądów i napraw, proszę o kontakt mój e-mail wolny-mat@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...