Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zespół na wesele poszukiwany !

Utworzony przez mujer.azteca, 8 maja 2014 r. o 14:43
Witam. Planuję wesele w województwie lubelskim i poszukuję zespołu  :) Nie jestem fanką biesiady oraz disco-polo, dlatego potrzebny mi zespół, który gra głównie klasykę polskiego i zagranicznego rocka, oraz stare hity typu Elvis Presley Michael Jackson Abba, Anna Jantar  :) Zależy mi na tym, żeby moje wesele było klimatyczne i nie chciałabym żadnych biesiadnych brzmień, tylko ładne gitarowe granie z dobrym wokalistą/wokalistą  :) Czy możecie mi Państwo polecić jakiś zespół? Będę bardzo wdzięczna!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jesteśmy 6 osobowym składem z Lublina - więcej na naszej stronie i w naszych nagraniach - funkytown com pl i youtubie   Pozdrawiam   Witam. Planuję wesele w województwie lubelskim i poszukuję zespołu  :) Nie jestem fanką biesiady oraz disco-polo, dlatego potrzebny mi zespół, który gra głównie klasykę polskiego i zagranicznego rocka, oraz stare hity typu Elvis Presley Michael Jackson Abba, Anna Jantar  :) Zależy mi na tym, żeby moje wesele było klimatyczne i nie chciałabym żadnych biesiadnych brzmień, tylko ładne gitarowe granie z dobrym wokalistą/wokalistą  :) Czy możecie mi Państwo polecić jakiś zespół? Będę bardzo wdzięczna!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Planuję wesele w województwie lubelskim i poszukuję zespołu  :) Nie jestem fanką biesiady oraz disco-polo, dlatego potrzebny mi zespół, który gra głównie klasykę polskiego i zagranicznego rocka, oraz stare hity typu Elvis Presley Michael Jackson Abba, Anna Jantar  :) Zależy mi na tym, żeby moje wesele było klimatyczne i nie chciałabym żadnych biesiadnych brzmień, tylko ładne gitarowe granie z dobrym wokalistą/wokalistą  :) Czy możecie mi Państwo polecić jakiś zespół? Będę bardzo wdzięczna!
Ależ pomyłka! Wesele robi się dla gości, a nie dla państwa młodych. Przy takiej muzyce będzie się bawić towarzystwo wyedukowane muzycznie. Takie wesele będzie przypominać raczej obiad w knajpie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również poszukuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ pomyłka! Wesele robi się dla gości, a nie dla państwa młodych. Przy takiej muzyce będzie się bawić towarzystwo wyedukowane muzycznie. Takie wesele będzie przypominać raczej obiad w knajpie.
  DOKŁADNIE! Dzisiaj młodzi tego nie rozumieją, graliby swoją ulubioną muzykę, serwowali swoje ulubione potrawy itd. A tutaj trzeba wszystko wypośrodkować i zadowolić różne gusta.   Dobry zespół na wesele potrafi dobrać repertuar tak, że osoby w każdym wieku będą się doskonale bawić. Po prostu zagra najlepsze taneczne utwory disco polo, rockowe hity i piosenki biesiadne w odpowiednich proporcjach, bacznie obserwując frekwencję na parkiecie. Wiele zespołów potrafi bardzo ładnie grać, ale nie koniecznie do tańca. A wesele to nie koncert i nie kapela powinna być w centrum uwagi, tylko młoda para i goście.   I na koniec kwestia ceny. Dobry zespół prawdziwych muzyków musi kosztować.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Witam, jesteśmy 6 osobowym składem z Lublina - więcej na naszej stronie i w naszych nagraniach - funkytown com pl i youtubie   Pozdrawiam
  Poczytałem trochę o Was, przesłuchałem demo i zerknąłem na YouTub i... szkoda, szkoda, ale cena takiego zespołu nie na moją kieszeń. Nie wiem, czy za 7 tys. chcielibyście grać całą noc na weselu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ pomyłka! Wesele robi się dla gości, a nie dla państwa młodych. Przy takiej muzyce będzie się bawić towarzystwo wyedukowane muzycznie. Takie wesele będzie przypominać raczej obiad w knajpie.
  Pan/Pani wybaczy, ale to indywidualna sprawa tego kto wykłada kasę za wesele co się na nim będzie działo:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego zespołu na stronie internetowej: http://www.mixbandlublin.pl/ . Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Państwu do gustu.   ___   Zespół weselny Lublin Zapraszamy!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan/Pani wybaczy, ale to indywidualna sprawa tego kto wykłada kasę za wesele co się na nim będzie działo:)
 
Pan/Pani wybaczy, ale to indywidualna sprawa tego kto wykłada kasę za wesele co się na nim będzie działo:)
Właśnie, idziemy na wesele, wkładamy do podpisanej koperty "konkretne banknoty" i oczekujemy dobrej muzyki do tańca a nie do słuchnia w skupieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze uważałam zawartość koperty za prezent czy upominek jak wolisz,a nie zapłatę za atrakcje weselne typu zespół itp.Cóż czasy się zmieniają. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam pod Lublinem na weselu znajomych w rockowym klimacie. Zobacz zesoół Fiesta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam super atrakcje na wesele ***idealna-fotobudka.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...