Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zezulin: Bus wjechał w ciężarówkę. Jedna osoba zginęła

Utworzony przez Kolega........., 30 października 2010 r. o 21:33 Powrót do artykułu
kierowca napisał:
Dajcie dziewczynie spokój, a chłopakowi tym bardziej! Tego dnia około 5 byłem w okolicach Lubartowa (kurs z Giżycka do Lublina) i wiem, że było na tyle jasno, żeby zauważyć inny samochód - szczególnie ciężarowy. Wypisujecie brednie o 140 km/h - skąd to wiecie?
No dobra z tymi km troszke przesada ale i chodzby to 100 byla. No wlasnie sam pan widzi Ze nie jest ciemno. Wie pan cos o tym po sobie ja tego nie widzialem nie jestm z tamtad ale ludzie nie maja wyrazu wspolczycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
Dajcie dziewczynie spokój, a chłopakowi tym bardziej! Tego dnia około 5 byłem w okolicach Lubartowa (kurs z Giżycka do Lublina) i wiem, że było na tyle jasno, żeby zauważyć inny samochód - szczególnie ciężarowy. Wypisujecie brednie o 140 km/h - skąd to wiecie?
Troche przesadzone z tymi 140kma le napewno mniej troche mnial. No wlasnie jasno bylo. Sam pan wie po sobie jak to jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadac do pracy zapewne jechał w strone lublina a tam jest teren zabudowany czyli ograniczony do 50 o tej porze gdyby jechal zgodnie jak mu nakazuja mysle ze nie doszło by do czegos takiego... poprostu trzeba obiektywnie podejsc do sprawy... a nie od razu obwiniac faceta z tira chociaz nie mowie ze dobrze zrobil. Nikt nie jest bez wizny... wyrazy współczucia dla rodziny[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jankes napisał:
Jadac do pracy zapewne jechał w strone lublina a tam jest teren zabudowany czyli ograniczony do 50 o tej porze gdyby jechal zgodnie jak mu nakazuja mysle ze nie doszło by do czegos takiego... poprostu trzeba obiektywnie podejsc do sprawy... a nie od razu obwiniac faceta z tira chociaz nie mowie ze dobrze zrobil. Nikt nie jest bez wizny... wyrazy współczucia dla rodziny[*]
Tutaj sie z panem zgodze chociaz jeden madry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***e co bronia kierowce tira jesli bylo by widac odblaski to wiadomo by zauwazyl a jesli ich nie bylo to niestety moj brat wjechal w tego zloma.I deb***e nie jechal 140km.Wiec popierwsze nie daje sie mlodemu tira jesli nie potrafi spac na parkingu tylko na prawym pasie a nie na poboczu.i ty tam durniu co piszesz jak jest sie zmeczonym i spiacym to zjezdza sie na parking a nie na ulicy stoi.No i jak mozna nie uslyszec jak ktos cie stuknie w tira to on gluchy do cholery.A mojemu bratu nie potrzebne sa okolary ty co tam pisales idioto czy jak ci tam moze tobie.I nie mow do mnie dziweczyno bo sie nie znamy palancie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jankes napisał:
Jadac do pracy zapewne jechał w strone lublina a tam jest teren zabudowany czyli ograniczony do 50 o tej porze gdyby jechal zgodnie jak mu nakazuja mysle ze nie doszło by do czegos takiego... poprostu trzeba obiektywnie podejsc do sprawy... a nie od razu obwiniac faceta z tira chociaz nie mowie ze dobrze zrobil. Nikt nie jest bez wizny... wyrazy współczucia dla rodziny[*]
ty jankes ty jezdzisz tak jak przepisy nakazuja bo sadze ze nie.wiec jak nie wiecie jak bylo to mordy w kubel.a ten z tira stal na jezdni nie na poboczu i o tej porze jest jeszcze ciemno dopiero cioty teraz mamy zmieniony czas to teraz o 6:00 jest widno a nie tydzien temu.Nie wiecie nie znacie nie pisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wazne napisał:
Tutaj sie z panem zgodze chociaz jeden madry.
ty nie wazne ja tu nikogo mondrego nie widze wlacznie z toba.nie wiesz to nie pisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wazne napisał:
Dziewczyno ty w ogole nie wiesz co mowisz ja tez nie jestem z waszego powiatu ale bez przesady zeby obwiniac biednego kierowce czego on jest winien tego ze twoj brat go nie zauwazyl i mial na liczniku 140km/h on tez ma sumienie i myslisz ze nie cierpi razem z wami ja mysle ze on teraz w ogole za kierownice samochodu ciezarowego nie wsiadzie. A zapewne spal bo byl zmeczony bop co mial zrobic jechac dopuki nie usnie za kierownica i spowoduje wypadek tak jak twoj brat nie wydaje mi sie zeby to bylo mozliwe. Jak mogl zawiadomic karetke policje jak spal i nic nie slyszal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca tira spał sobie najlepszym snem,jakis pan jechał z nad przeciwka i zadzwonil po karetke. A kto wogole staje na szosie z burakami i spi??? jak mial 100m dalej zjazd buraczany,mogl tam pojechac,i jeszcze kosciól obok tez jest tyle miejsca zeby zaparkowac a nie na szocie lepiej ruch utrudnic.:(i zabijac nie winnych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście nie mówię, że jeżdżę dokładnie tak jak przepisy ruchu nakazują ale w zabudowanym poprostu zdjęcie nogi z gazu jest nie uniknione a tym bardziej mówicie że było ciemno wiec widoczność ograniczona i samo z siebie sie nasuwa ze trzeba wolniej jezdzic tym bardziej ze rano przuymrozki łapia wiec droga hamowanie sie wydłuża... Zarówno kierowca tira jak i kierowca samochodów nie dostosował się do przepisów ruchu drogowego jak i warunków na drodze[noc]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siostra marta napisał:
ty jankes ty jezdzisz tak jak przepisy nakazuja bo sadze ze nie.wiec jak nie wiecie jak bylo to mordy w kubel.a ten z tira stal na jezdni nie na poboczu i o tej porze jest jeszcze ciemno dopiero cioty teraz mamy zmieniony czas to teraz o 6:00 jest widno a nie tydzien temu.Nie wiecie nie znacie nie pisac
Ty jakaś przygłupia chyba jesteś Twój brat nie musiał jeździć przepisowo i to jest OK a jak kierowca TIR-a zaparkował nieprzepisowo to juz nie jest OK tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty jakaś przygłupia chyba jesteś Twój brat nie musiał jeździć przepisowo i to jest OK a jak kierowca TIR-a zaparkował nieprzepisowo to juz nie jest OK tak?
ty gosc chyba z probowki wyszlas bo normallnie cie nie rodzono.... zal ach zal ze sa ludzie glupie ja ty...Wiem wszystko jak bylo wiec sie nie wpier***aj jak nie wiesz nie znasz szczegółów to nie pisz.... tydzien temu tez zgina mlody chlopak i nie przez swoja glopote tylko kogos wiec i tu tez tak bylo zgina moj brat przez dupka... Nikt nie wie jak bylo a pisza jak by byli tam namiejscu. ciekawe jak ktos z waszej rodziny by zginał to co byscie pisali i jak sie czuli. Nie zycze nikomu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to moze ktoś kto wie jak bylo niech powie co dokladnie sie stalo.... wyrazy wsólczucia[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
Nie jestem z lubelskiego i mogę w miarę obiektywnie na sytuację spojrzeć. Jest mi też niesamowicie przykro, ze młody człowiek zginął na drodze, ale o godzinie 6 nie jest tak ciemno, żeby nic nie było widać, poza tym księżyc świeci i chmur też wielkich nie było, a było blisko do wschodu słońca. Mimo nierozwagi kierowcy ciężarówki nie uznaję tylko jego winy. Kierowca busa musiał jakoś przyczynić się do wypadku. Może poznamy przyczyny. Będę wątek śledził. Niemniej wyrazy współczucia dla rodziny, bliskich i znajomych chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie ludzie spokój!!! Tam jest ograniczenie do 70 km . Było ciemno!!!! Policja postawiła kierowcy Tira zarzut !!!! I to chyba wszystko wyjaśnia ??????? Kto to pisze???? dzieci czy dorośli???? Ja nie moge!!!! Człowiek zginoł !!! Spoczywaj w pokoju[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze nie piszcie juz glupot zginął moj jedyny kochany brat i to mlodszy od demnie i ciezko mi bylo takiego dobrego czlowieka pochowac:( Jezdzilam nie raz z nim i po tej trasie co jezdzil do pracy i jak tam jest teren zabudowany to zwalnial.Jezdził przepisowo wiecej jak ja bo i na mnie krzyczal.I powiem wam ze wtedy bylo ciemno i byl czas letni jeszcze a teraz juz mamy przestawiony na zimowy.wtedy jak dowiedzialam sie o wypatku bo dzwoniono do mnie o 6:40 i wlasnie bylo pochmurno i ciemnawo a nie jak inni pisza ze jasno,widno,itd.To ja poinformowalam moich rodzicow ze brat mial wypadek.Zyl jeszcze jak jechal do szpitala,rodzice moi jak dotarli na miejsce to juz nie zyl byl tylko cieply nie zdazyli sie zobaczyc a moze chcial cos powiedziec albo cos niestety nie udalo sie go uratowac. Mama do mnie zadzwonila i powiedziala ze moj ukochany brat nie zyje nie moglam uwiezyc krzyczalam na dworze ile mialam sil ze to nie prawda i nadal nie wieze ze taki dobry czlowiek bo kazdy to mi mowil,ze juz nie ma go.Zeby byl pijakiem zeby sie szlajal czy co a tu taki skarb. Przepraszam nie jestem wstanie pisac dalej bo to boli,boli ze nie mam juz Braciszka. KOCHANY BRACISZKU SPOCZYWAJ [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wazne napisał:
Ciemo jest ale w zimie sory i nie teraz... Ja tez nie malo razy jezdze ale jeszcze na oczy widze zebym mogla zauwazyc chciaz tego 1 tira co stal na poboczu. I nie jade przy tak waskiej drodze 140km/h wybacz ale ten chlopak tez nie jest madry.Z tym sie zgodze ze trojkat lyb cos moze byc ale kierowca tez dobrze mowi ze byly naklejki odblaskowe no to ja juz nic nie wiem ale chciaz mogl by je zauwazyc. Wspolczuje wam
To życze Ci żebyś zawsze widziała te przeszkody... Jeśli tak widzisz na oczy. Może jeździsz tylko w dzień i ok 50 km na h to zgodze się że widać!!! I nie wiesz ile jechał kierowca busa, wiec nie pisz ze 140 km. Ten bus nie miał poduszki i ma bardzo cienka blache. Każde uderzenie konczy się zgnieceniem. Ogladaj troszke filmy jakie pokazuje Policja to pogadamy dopiero!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszecie juz takie bzdety ze to szok.Skonczcie to bo to i tak nie pomoze stalo sie i sie nie odstanie. Wiem ze policja mowila ze tir byl nie oznakowany to czyli nie mial odblasku albo byly brodne i nie bylo widac.Bo nie wieze jesli byly by widoczne to by do takiej tragedii by nie doszlo.Wiec koniec.I ty nie wzne nie wiesz to nie pisz takich pierdół. Bo nie wiesz jaki to bol stracic osobe ci bliską. spoczywaj w pokoju[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...