Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zginęli wracając znad jeziora (zdjęcia)

Utworzony przez XXX, 15 sierpnia 2008 r. o 18:14 Powrót do artykułu
Sku***.......u ty zajeb...ny alkocholiku powinieneś teraz stanąć przed rodzinami ofiar... i tłumaczyć dlaczego piłeś dlaczeo wsiadłeś za kierownice Stanąć nad zwłokami i patrzeć na nie aż sam zdechniesz... Dlaczego napisaliście tylko imie bez pełnego nazwiska ?? Podajcie to nazwisko w całości niech ludzie wiedza kto to jest dokladnie i gdzie mieszka. Zatłuc hama w tej izbie zatrzymań..Tak jak juz pisałem kiedyś powiesic na haku za żebra. Normalnie jest mi brak słów żeby cokolwiek pisać na jego temat. Dlaczego zgineły te osoby a nie ten łepek. To on powinien zginąć a z tego co czytałem to jemu mało co się stało... Nie ma sprawiedliwości na tym świecie nic a nic... Niech spoczywaja w pokoju Ci którzy odeszli... Najszczersze kondolencje na ręce Rodziców i rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej sie zgadzam z opinia poprzednika, stan teraz przed rodzinami ludzi ktorych zabiles i spojrz im w oczy. Juz dosc, ile jeszcze po naszych drogach beda jezdzic nieodpowiedzialni guwniarze, kto daje samochud takim ludzim, to jest niepowazne, mlody wiek nie jest tutaj problemem ale ludzka mentalnosc i odpowiedzialnosc, jesli ktos nie jest na tyle dorosly zeby jezdzic samochodem nie powinnien do niego wsiadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZALUJE TAKICH KIEROWCOW. ALKOHOL I BRAWURA TO SZPAN (ale dla kogo?).bardzo czesto tacy kierowcy nie dojezdzaja do miejsca docelowego. niestety taka jest rzeczywistosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nad jeziorami (szczególnie Białym) roi się od pijanych smarkaczy kierowców i ich pasażerów, potem ze szczeniacką głupotą i wulgarną postawą wsiadają do samochodzików zarobionych na przemycie z sąsiadami ze wschodu i huraaaaaaaaaaa!!! jesteśmy napruci i nikt nam nic nie zrobi i świetnie się bawimy i mamy wszystkich w d...., a co może tak nie jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a potem tragedie, i to podwójne,bo oni dalej nic nie potrafią zrozumieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tia. Pijany gówniarz za kierownicą zdezelowanej, 15 - letniej, strucli z RFN, do tego kilka lachonów w dżinsowych miniówach i wstawiony el kolegiono kierowcy. Przepis na wypadek w dużą ilością młodych ciał w czarnych workach. Dobrze, że ten ch*** nie zabił np. przypadkowej rodziny jadącej do kościoła, dzieciaków idących poboczem etce. Obyś zgnił w pierdlu gnoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cechy ujemne ,Zal i rozpacz w rodzinie po stracie najbliższych.Cech dodatnie ,zmniejszanie bezrobocia przez tragiczne wypadki samochodowe.Jutro będą następni . Przykre to ale , takie są realia polskiej motoryzacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak patrzę na nr rej i chyba to LU 3770 J, czyli świeżutki numerek, auto rejestrowane kilka, kilkanaście dni temu. Czyli pan kierowca pokazał wszystkim jaki to ma świetny nowy samochodzik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak piszece na tego kierowce... ćwiadomo0o deb*** zabił ludzi ale... dlaczego pasazerowie wsiedli do jego auta?? tez trzeba mysleć!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nik napisał:
Tak patrzę na nr rej i chyba to LU 3770 J, czyli świeżutki numerek, auto rejestrowane kilka, kilkanaście dni temu. Czyli pan kierowca pokazał wszystkim jaki to ma świetny nowy samochodzik...
Ubiegłeś mnie, to samo zauważyłem zanim zajżałem na forum. Zapewne pierwszy wyjazd "w trasę". Trzeba było przetestować czy luzy w zawieszeniu nie są za duże, czy to co stuka spod spodu nie zagraża w szybkiej jeździe ... . Bardzo współczuje wszystkim którzy w jakimkolwiek stopniu są związani z tym wypadkiem. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze jak słysze o takich wypadkach zastanawiam się jak to jest że przez głupotę jedego człowieka odbiera się rodzicom inwestycję całego życia jakim jest ich dziecko. Nie widział bym problemu jak by jechało tam 5 nawalonych kolesi po 20tce..... to już w sumie jest powszechne. Ale 16cie lat, 18... . Jakim prawem można być panem czyjegoś życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcesz śmierci jedź z kierowcą pryszczatym dupkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym wypadku zginal moj kolega brak mi slow brat zabil brata i 2 mlode dziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polop piszesz ze jechały osoby co miały 16,18 lat - załoze sie ze miały tyle samo alkoholu w sobie co kierowca albo wiecej wiec niema tu znaczenia wiek ..Na siłe ich do samochodu napewno nie wpychał, wszyscy mieli swiadomosc ze moze sie cos zdarzyc wsiadajac do auta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu zginęła moja znajoma Madziu spoczywaj w pokoju:( niedługo twój pogrzeb:( biedactwo:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...