Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zgłoś kandydatkę na Poniatowiankę Roku 2009

Utworzony przez tomasz, 24 stycznia 2010 o 15:56 Powrót do artykułu
BRAWO DZIECI MORDUJĄ RODZICÓW, BIEDA ŻE AŻ PISZCZY, ŻADNYCH PERSPEKTYW NA PRZYSZŁOŚĆ! A PAŃSTWO URZĘDASY SOBIE PLEBISCYTY URZĄDZAJĄ!!!! JA PROPONUJĘ PLEBISCYT: EMERYTKA I EMERYT ROKU WŚRÓD URZĘDASÓW!!! KAŻDY WYTYPUJE I PODA DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI PRACUJĄCYCH EMERYTÓW KTÓRZY ODBIERAJĄ MIEJSCE PRACY MŁODYM LEPIEJ WYKSZTAŁCONYM LUDZIOM!!! NASTĘPNY PLEBISCYT TO: NIEUDACZNIK I PASOŻYT ROKU! OJ MAMY ICH MNÓSTWO, CIĘŻKO BYŁO BY WYBRAĆ!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tomasz napisał:
BRAWO DZIECI MORDUJĄ RODZICÓW, BIEDA ŻE AŻ PISZCZY, ŻADNYCH PERSPEKTYW NA PRZYSZŁOŚĆ! A PAŃSTWO URZĘDASY SOBIE PLEBISCYTY URZĄDZAJĄ!!!! JA PROPONUJĘ PLEBISCYT: EMERYTKA I EMERYT ROKU WŚRÓD URZĘDASÓW!!! KAŻDY WYTYPUJE I PODA DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI PRACUJĄCYCH EMERYTÓW KTÓRZY ODBIERAJĄ MIEJSCE PRACY MŁODYM LEPIEJ WYKSZTAŁCONYM LUDZIOM!!! NASTĘPNY PLEBISCYT TO: NIEUDACZNIK I PASOŻYT ROKU! OJ MAMY ICH MNÓSTWO, CIĘŻKO BYŁO BY WYBRAĆ!!!!
Właśnie ty będziesz pierwszy - Nieudacznik i pasożyt Gdybyś był zadowolony z siebie to tych głupot byś nie wypisywał. A tak to tylko o tobie świadczy - Nieudacznik i pasożyt. Nie obrażaj innych
0
Stefanek, z-ca Dyrektora - ja myslelem ze jest juz tam w tej instutucji Dyrektor, Bo wygrala Pani konkurs, A tu prosze Z-ca dyr. pan stefanek. Juz wiem, chodzi o to, by nazwisko chodzilo" Stefanek". Czyli kolejny raz potwierdzaja - faktycznie dyrektorem jest nadal Pan Z-ca dyrektora. Takie skomplikowane a teakie proste. Pani Małgosia Piskor - tylko dala nazwosko i osobe. JSkoro do gazety nie moze sie jako DYREKTOR wypowidziec. Jak w folmach Barei,, moj mąż, moj maż z zadowu jest DYREKTOREM, Brawo PO niatowa.
0
ja proponuje na Poniatowianke roku KATARZYNE OLEKSIAK skoro nawet p.Burmistrz popiera morderce(ponoc podpisala sie na liscie obroncow)to nie widze lepszej kandydatury w kategorii-dzialalnosc spoleczna! skoro uwolnila SWOJEmiasto od tyrana bandyty.
0
wielbiciel napisał:
ja proponuje na Poniatowianke roku KATARZYNE OLEKSIAK skoro nawet p.Burmistrz popiera morderce(ponoc podpisala sie na liscie obroncow)
Tak, to prawda. W filmie jest o tym mowa: http://www.youtube.com/watch?v=A13x0Qo5rIU
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: