Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zgłoś kandydatkę na Poniatowiankę Roku 2009

Utworzony przez tomasz, 24 stycznia 2010 r. o 15:56 Powrót do artykułu
BRAWO DZIECI MORDUJĄ RODZICÓW, BIEDA ŻE AŻ PISZCZY, ŻADNYCH PERSPEKTYW NA PRZYSZŁOŚĆ! A PAŃSTWO URZĘDASY SOBIE PLEBISCYTY URZĄDZAJĄ!!!! JA PROPONUJĘ PLEBISCYT: EMERYTKA I EMERYT ROKU WŚRÓD URZĘDASÓW!!! KAŻDY WYTYPUJE I PODA DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI PRACUJĄCYCH EMERYTÓW KTÓRZY ODBIERAJĄ MIEJSCE PRACY MŁODYM LEPIEJ WYKSZTAŁCONYM LUDZIOM!!! NASTĘPNY PLEBISCYT TO: NIEUDACZNIK I PASOŻYT ROKU! OJ MAMY ICH MNÓSTWO, CIĘŻKO BYŁO BY WYBRAĆ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomasz napisał:
BRAWO DZIECI MORDUJĄ RODZICÓW, BIEDA ŻE AŻ PISZCZY, ŻADNYCH PERSPEKTYW NA PRZYSZŁOŚĆ! A PAŃSTWO URZĘDASY SOBIE PLEBISCYTY URZĄDZAJĄ!!!! JA PROPONUJĘ PLEBISCYT: EMERYTKA I EMERYT ROKU WŚRÓD URZĘDASÓW!!! KAŻDY WYTYPUJE I PODA DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI PRACUJĄCYCH EMERYTÓW KTÓRZY ODBIERAJĄ MIEJSCE PRACY MŁODYM LEPIEJ WYKSZTAŁCONYM LUDZIOM!!! NASTĘPNY PLEBISCYT TO: NIEUDACZNIK I PASOŻYT ROKU! OJ MAMY ICH MNÓSTWO, CIĘŻKO BYŁO BY WYBRAĆ!!!!
Właśnie ty będziesz pierwszy - Nieudacznik i pasożyt Gdybyś był zadowolony z siebie to tych głupot byś nie wypisywał. A tak to tylko o tobie świadczy - Nieudacznik i pasożyt. Nie obrażaj innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefanek, z-ca Dyrektora - ja myslelem ze jest juz tam w tej instutucji Dyrektor, Bo wygrala Pani konkurs, A tu prosze Z-ca dyr. pan stefanek. Juz wiem, chodzi o to, by nazwisko chodzilo" Stefanek". Czyli kolejny raz potwierdzaja - faktycznie dyrektorem jest nadal Pan Z-ca dyrektora. Takie skomplikowane a teakie proste. Pani Małgosia Piskor - tylko dala nazwosko i osobe. JSkoro do gazety nie moze sie jako DYREKTOR wypowidziec. Jak w folmach Barei,, moj mąż, moj maż z zadowu jest DYREKTOREM, Brawo PO niatowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja proponuje na Poniatowianke roku KATARZYNE OLEKSIAK skoro nawet p.Burmistrz popiera morderce(ponoc podpisala sie na liscie obroncow)to nie widze lepszej kandydatury w kategorii-dzialalnosc spoleczna! skoro uwolnila SWOJEmiasto od tyrana bandyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielbiciel napisał:
ja proponuje na Poniatowianke roku KATARZYNE OLEKSIAK skoro nawet p.Burmistrz popiera morderce(ponoc podpisala sie na liscie obroncow)
Tak, to prawda. W filmie jest o tym mowa: http://www.youtube.com/watch?v=A13x0Qo5rIU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...