Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zgroza

Utworzony przez ewa, 25 sierpnia 2008 r. o 12:20
Strach pomyśleć co tacy młodzi ludzie mogą zrobić, ile zła wyrządzić. W dniu 15.08.08 r. zaginął mi pies i jak pomyślę, że mógł trafić w ręce takich zwyrodnialców to jestem zrozpaczona. Proszę o pomoc jeśli w Waszym otoczeniu pojawił się młody beagle o nietypowym białym umaszczeniu w czarno-rude łaty, zwisające rude uszy. Zadzwońcie pod nr tel. 691 620 710 Podejrzewam, że piesek został skradziony. Cieszy złodzieja, gdy moja rodzina rozpacza (syn przez 4 dni miał gorączkę)!!!! Proszę o pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
Strach pomyśleć co tacy młodzi ludzie mogą zrobić, ile zła wyrządzić. W dniu 15.08.08 r. zaginął mi pies i jak pomyślę, że mógł trafić w ręce takich zwyrodnialców to jestem zrozpaczona. Proszę o pomoc jeśli w Waszym otoczeniu pojawił się młody beagle o nietypowym białym umaszczeniu w czarno-rude łaty, zwisające rude uszy. Zadzwońcie pod nr tel. 691 620 710 Podejrzewam, że piesek został skradziony. Cieszy złodzieja, gdy moja rodzina rozpacza (syn przez 4 dni miał gorączkę)!!!! Proszę o pomoc
gdzie zginał? w poznaniu czy w krakowie? a może w białymstoku? gdzie to "otoczenie" sie ma znajdować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...