Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ktoś wie jak się leci z Lublina na Łęczną ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ffffff napisał:
Ktoś wie jak się leci z Lublina na Łęczną ?
trzeba lecieć powoli, trasa miejscami czarna, ale gdzieniegdzie dużo błota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś czy przejezdna jest trasa Lublin - Biłgoraj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wie ktoś czy przejezdna jest trasa Lublin - Biłgoraj?
Da radę, godzinę temu wróciłem. Kilka pługów mijałem na trasie. Z Biłgoraja dojazd zabrał mi ok. 2 godz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE ZAPOMNIELIŚCIE JUŻ JAKI JEST CEL TEGO FORUM. CHYBA WIEKSZOŚĆ OSÓB KTORE WCHODZĄ TU CHCE WIEDZIEĆ JAKA JEST SYTUACJA NA DROGACH A NIE CHCE CHYBA CZYTAĆ GŁUPICH KOMENTARZY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE ZAPOMNIELIŚCIE JUŻ JAKI JEST CEL TEGO FORUM. CHYBA WIEKSZOŚĆ OSÓB KTORE WCHODZĄ TU CHCE WIEDZIEĆ JAKA JEST SYTUACJA NA DROGACH A NIE CHCE CHYBA CZYTAĆ GŁUPICH KOMENTARZY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego os. Poręba jest nie odśnieżana? bo spółdzielnia nie zgłosiła ulic na porębie do odśnieżania! Tak mi powiedzieli w firmie odpowiedzialnej za ten rejon.Podobno to już nie pierwszy raz.Wzeszłym roku nie mieli też, jak i w tym ulic: Turkusowej,Bursztynowej,Szmaragdowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Da radę, godzinę temu wróciłem. Kilka pługów mijałem na trasie. Z Biłgoraja dojazd zabrał mi ok. 2 godz.
dzięki pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...