Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zima nie odpuszcza, znowu mocno sypnęło śniegiem

Utworzony przez Pietras1988, 5 marca 2010 o 19:33 Powrót do artykułu
Jechałem dziś z Białej Podlaskiej do Lublina, a potem z Lublina do Kurowa. Podczas pierwszej trasy, śnieg padał tylko na południu Niemiec, a na drugiej trasie śnieg zaczął padać w Przybysławicach, w Markuszowie był dosyć duży, ale u nas największy. kolega mi pisał, że w Końskowoli także padało, ale w Puławach była piękna pogoda...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
" Bus jadący z Puław do Lublina musiał zwolnić do 20 km/godz" Ciekawe jak przeżywał tą szybkość kierowca busa jadąc 20km/h, przecież czysto było , mógł sie przy takiej prędkości nerwicy nabawić. Współczuję.
0
na Bodenskim tez zimno...+1,3C
0
A jak nie pada to jedzie sie 40 km/h, wiec sporo nie musial zwalniac...
0
wow to nieżle cuda w Nałęczowie praktycznie czyściutko, a w dzień było piękne słońce
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: