Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pomóż zwierzakom ze schronisk.. A bezdomnych i głodnych też jest sporo.Może ytrzeba zacząć pomoch od bezdomnych i niezaradnych?Zwierzak sobie sam pomoże.Można też dokonać eutanazji.Po co utrzymywać schroniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze dokonamy eutanazji na tobie bubku, okay?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolek napisał:
Pierwsze dokonamy eutanazji na tobie bubku, okay?
to po cholerę karzą nam rodzić jak najwięcej dzieci jak narodzeni mali i już duzi nie mogą godnie żyć w naszym kraju, do tego dojdzie, że sami będziemy wykonywać na sobie eutanazję, mamy już i tak dużo osób co odbierają sobie sami życie bo nie mają perspektyw na normalne życie. Tak jak i ja, żyję już 55 lat i karzą mi się cieszyć, że mam pracę za 1200 zł, to h... nie życie, żyć po to aby móc przewegetować, chyba tą solidarność porąbało całkiem, bo to oni doprowadzili do takie sytuacji jaką mamy obecnie, a jeszcze jak nam przyjdzie żyć o głodzie go 67 lat, to dopiero rarytas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hund napisał:
Pomóż zwierzakom ze schronisk.. A bezdomnych i głodnych też jest sporo.Może ytrzeba zacząć pomoch od bezdomnych i niezaradnych?Zwierzak sobie sam pomoże.Można też dokonać eutanazji.Po co utrzymywać schroniska
Ja bym takich jak ty przerabiał na karmę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągle o psach lub kotkach. A śmietniki przez głodnych ludzi są tak ogałace, że wkrótce zakłady oczyszczanie nie będą potrzebne. Mediodajnie wręcz zachęcają do eutanazji i aborcji, a jeśli chodzi o zwierzęta uderzają w serce szczipatielnyje tony. A może tu by przydała się eutanazja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka ściema z tymi schroniskami. Byłem w październiku w schronisku w Lublinie, szukałem psa bo mieszkam na wsi a na wsi pie potrzebny. Ale tak jak zostałem potraktowany w schronisku to szok. Jakiś koleś wpuścił mnie na teren i powiedział pan sobie idzie wybierze. Zadnej pomocy, nic, zamiast pokazac gdzie są młode, gdzie groźne, gdzie pies a gdzie suka. To oni nic, pili sobie kawę w swojej kanciapie, a ja miałem chodzić i wybierać. Przecież niechciałem za darmo, chciałem zapłacić za tego psa, mieli by na jąś karmę czy coś takiego. Ale zero zainteresowania, najlepiej żeby ludzie dali kasę to by było ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka ściema z tymi schroniskami. Byłem w październiku w schronisku w Lublinie, szukałem psa bo mieszkam na wsi a na wsi pie potrzebny. Ale tak jak zostałem potraktowany w schronisku to szok. Jakiś koleś wpuścił mnie na teren i powiedział pan sobie idzie wybierze. Zadnej pomocy, nic, zamiast pokazac gdzie są młode, gdzie groźne, gdzie pies a gdzie suka. To oni nic, pili sobie kawę w swojej kanciapie, a ja miałem chodzić i wybierać. Przecież niechciałem za darmo, chciałem zapłacić za tego psa, mieli by na jąś karmę czy coś takiego. Ale zero zainteresowania, najlepiej żeby ludzie dali kasę to by było ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnik napisał:
Wielka ściema z tymi schroniskami. Byłem w październiku w schronisku w Lublinie, szukałem psa bo mieszkam na wsi a na wsi pie potrzebny. Ale tak jak zostałem potraktowany w schronisku to szok. Jakiś koleś wpuścił mnie na teren i powiedział pan sobie idzie wybierze. Zadnej pomocy, nic, zamiast pokazac gdzie są młode, gdzie groźne, gdzie pies a gdzie suka. To oni nic, pili sobie kawę w swojej kanciapie, a ja miałem chodzić i wybierać. Przecież niechciałem za darmo, chciałem zapłacić za tego psa, mieli by na jąś karmę czy coś takiego. Ale zero zainteresowania, najlepiej żeby ludzie dali kasę to by było ok.
Napiszę krótko: jakie się stawia pytanie, taką otrzymuje się odpowiedź. Jeśli Pan powiedziałby jakiego chce psa, z pewnością zostałby dokładnie poinformowany. A jeśli "dobroczyńco od siedmiu boleści" powiedziałeś, że chcesz jakiegos psa, to logiczne, że kazali Ci sobie wybrać takiego, jaki Ci się podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nosek napisał:
Napiszę krótko: jakie się stawia pytanie, taką otrzymuje się odpowiedź. Jeśli Pan powiedziałby jakiego chce psa, z pewnością zostałby dokładnie poinformowany. A jeśli "dobroczyńco od siedmiu boleści" powiedziałeś, że chcesz jakiegos psa, to logiczne, że kazali Ci sobie wybrać takiego, jaki Ci się podoba.
Tylko nie było komu powiedzieć jakiego chcę psa. Bo wszyscy byli zajęci piciem kawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kraj jest chory. W samym Lublinie dziesiątki bezdomnych osób nie ma ciepłego kąta gdzie mogło by się skryć choć na noc.Ze śmietników wybierają resztki jedzenia. W samym centrum miasta przy ul.Dolnej Panny Marii w sfatygowanym samochodzie bez szyby w drzwiach śpi starszy człowiek z małym pieskiem. I tak od dwóch może trzech lat i nikt się tym nie interesuje że może którejś nocy zamarźnie. Proszę popatrzeć co się dzieje w pobliżu pływalni i hotelu przy Al.Zygmuntowskich. Na tekturach, przykryci starymi kołdrami śpi każdej nocy kilka osób. Nawet jakaś kobieta. I nikogo z władz miasta to nie obchodzi. Nie interesuje to dziennikarzy Dziennika. Ale wszystkich bardzo interesują psy w schroniskach. W całej Polsce przybywa ich i w tej chwili oficjalnie podaje się że w schroniskach jest ok.120 tysięcy psów. I końca tego nie widać, nikt nie ma pomysłu jak rozwiązać ten problem. Co z tym zrobić. Biadoli się że nie mają co jeść. Ale nikt nie martwi się o człowieka tylko jest wielkie halo o jakiegoś kundla. Dwa miesiące temu wróciłem z pracy w Moskwie, tam w pobliżu stacji metra do bezdomnych psów najzwyczajniej się strzela. A Rosja to o wiele bogatszy kraj od nas. Kiedy u nas sytuacja dojrzeje do tego by wreszcie podjąć bardziej zdecydowane kroki i doprowadzić do ostatecznego rozwiązania tej kwestii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hund napisał:
Pomóż zwierzakom ze schronisk.. A bezdomnych i głodnych też jest sporo.Może ytrzeba zacząć pomoch od bezdomnych i niezaradnych?Zwierzak sobie sam pomoże.Można też dokonać eutanazji.Po co utrzymywać schroniska
Trzeba Ciebie poddać eutanazji."Zwierzak sam sobie pomoże"...niby jak?Pan wziął pieska kupił bo dziecku się zachciało pod choineczkę,było super ale w hotelu w którym wykupiło się noclegi na wakacje zwierzątek nie tolerują więc do lasu.Większość ludzi sama jest sobie winna.Pomoc otrzymują jeśli chcą i o tym mówią.Z noclegowni wielu nie korzysta bo wolą pić.A zwierzak oczywiście szyszek się naje,zarobi na bułkę odśnieżeniem podjazdu,zarobi myjąc samochód...co za idiota to pisał?Jak pies ma sobie sam poradzić?Pies sam potrafi sobie jajka wylizać czego Ty mu pewnie zazdrościsz ale trzymany w domu a potem wywalony na śmietnik nie znajdzie jedzenia...co ja plotę,ma być dziki jak wilki i zagryzać owce i kury?Ptaki się dokarmia zimą bo jedzenia nie ma a psa uśpić....nie jesteś godny nazywać się człowiekiem.....lecz się człowieku bo nie wiesz co piszesz.Tak samo ludziom w potrzebie jak i zwierzętom w niedoli trzeba pomóc.Sa tacy co dają na biednych ludzi i tacy co pomagają zwierzętom i....sam się uśpij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Ten kraj jest chory. W samym Lublinie dziesiątki bezdomnych osób nie ma ciepłego kąta gdzie mogło by się skryć choć na noc.Ze śmietników wybierają resztki jedzenia. W samym centrum miasta przy ul.Dolnej Panny Marii w sfatygowanym samochodzie bez szyby w drzwiach śpi starszy człowiek z małym pieskiem. I tak od dwóch może trzech lat i nikt się tym nie interesuje że może którejś nocy zamarźnie. Proszę popatrzeć co się dzieje w pobliżu pływalni i hotelu przy Al.Zygmuntowskich. Na tekturach, przykryci starymi kołdrami śpi każdej nocy kilka osób. Nawet jakaś kobieta. I nikogo z władz miasta to nie obchodzi. Nie interesuje to dziennikarzy Dziennika. Ale wszystkich bardzo interesują psy w schroniskach. W całej Polsce przybywa ich i w tej chwili oficjalnie podaje się że w schroniskach jest ok.120 tysięcy psów. I końca tego nie widać, nikt nie ma pomysłu jak rozwiązać ten problem. Co z tym zrobić. Biadoli się że nie mają co jeść. Ale nikt nie martwi się o człowieka tylko jest wielkie halo o jakiegoś kundla. Dwa miesiące temu wróciłem z pracy w Moskwie, tam w pobliżu stacji metra do bezdomnych psów najzwyczajniej się strzela. A Rosja to o wiele bogatszy kraj od nas. Kiedy u nas sytuacja dojrzeje do tego by wreszcie podjąć bardziej zdecydowane kroki i doprowadzić do ostatecznego rozwiązania tej kwestii.
Psy nie są bezdomne z wyboru tylko z winy nieodpowiedzialnych ludzi a Ty zamiast karać ludzi chcesz strzelać do pokrzywdzonych?...idiota.Obowiązkowe chipowanie,sterylizacja i nauczenie ludzi empatii to sposób na zmniejszenie ilości bezdomnych zwierząt a nie strzelanie...co za ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...