Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany na portalu DziennikWschodni.pl

Utworzony przez elć, 18 lutego 2011 r. o 10:52 Powrót do artykułu
Zmieńcie kolory. Barwa pasty do zębów jest drażniąca i mało przejrzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- nowa strona to jakaś porażka na całej linii - bałagan bałaganem pogania - ch*** wie o co tu chodzi Ale najbardziej to weźcie się za redagowanie porządnie tekstów w artykułach. Strona mi się nie podoba na maksa!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem miło zaskoczony, że redakcja słucha naszych opinii. Oby były to zmiany na lepsze. Jak Wam kiedyś pisałem w "Zgłoś sugestię" najbardziej odpowiedni układ dla portalu informacyjnego ma RMF24.pl gdzie bardzo łatwo dotrzeć do informacji - wszystkich po kolei lub z danej dziedziny (np. Polska, Świat, Ekonomia, Sport). Mam nadzieję, że i u Was zmiany pójdą w tym kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw Kurier Lubelski zmienił wygląd i stracił. Teraz Dziennik Wschodni. Nie dość, że nie ma co tu czytać, to jeszcze trudno znaleźć. Wszyscy chcieliby mieć normalnie portal społecznościowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam w imieniu Redakcji. Jak już wcześniej pisaliśmy - zwracamy uwagę na wszystkie Wasze sugestie. Jest ich tak wiele, że wprowadzenie wszystkich zmian na raz byłoby niemożliwe. Naturalnie strona w dalszym ciągu będzie rozwijana, tak aby była maksymalnie funkcjonalna dla nas wszystkich.
Ostatnio edytowany 18 lutego 2011 r. o 11:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooo ja pitole Nowy Szeryf w Mieście??? buhahahahaha Chuck Norris? Szeryfie w imieniu prawa nie ośmieszaj się z takim opisem. Grupa administratorów i bez powagi??? Rozbawiłem się po pachy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ja się pytam- po co było ulepszać coś co było dobre i każdemu odpowiadało ???????? Ale Polska to taki chory kraj ,że ulepsza wszystko na siłę że niby dla dobra ogółu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wyżej - wróćcie do starego wyglądu - wszystko było przejrzyste i łatwe do odnalezienia. Po drugie - wstańcie z klęczek - większość odwiedzających (sądząc po wpisach) ma dosyć czytania co kościół powiedział i co sądzi, a z pogrzebem abepe to już przegięcie totalne (+ nagonka na studniówki).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eda napisał:
A to ja się pytam- po co było ulepszać coś co było dobre i każdemu odpowiadało ???????? Ale Polska to taki chory kraj ,że ulepsza wszystko na siłę że niby dla dobra ogółu.
Dobra to była szata poprzednia,obecna jest nieczytelna,te same artykuły codziennie, więc nie wypowiadaj się za innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy gazeta będzie podawać prawdziwe informacje?Dotychczas wiele było nieprawdziwych u wiele zawierało błędy ortograficzne. Myślę,że redaktorów chętnie na szkolenie przyjmie do swojej uczelni dr T.Rydzyk prof.WSKMiS w Toruniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś był to najczęściej czytany portal w województwie a teraz chyba najmniej, jak było można tak spieprzyć coś co było dobre - nie rozumiem tej polityki dziennika-wschodniego, jak zmieniać to chyba raczej na lepsze a nie na gorsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni przeprosić swoich - zapewne już byłych czytelników!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jak słuchacie opinii czytelników. Nie spotkałem jeszcze nikogo komu nowa szata by się podobała. No ale przecież to dla naszego dobra i my nie wiemy co dla nas najlepsze. W takim razie czytajcie się sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZENEK napisał:
Dobra to była szata poprzednia,obecna jest nieczytelna,te same artykuły codziennie, więc nie wypowiadaj się za innych.
Zenku, a Ty się naucz czytać ze zrozumieniem zanim w ogóle zaczniesz się wypowiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby dać wybór starej i nowej strony na miesiąc. Po miesiącu ilość wejść pokarze jak można spartolić to co było bardzo dobre. Stara strona była super nowa jest beznadziejna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam zgadzam sie ze wszystkim stara strona byla czytleniejsza,teraz jest wszytsko pogmatwane i mam uwage do redakcji jak wejsc na serwisy innych wojewodzt co odcielismy sie od innych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
Proponuję aby dać wybór starej i nowej strony na miesiąc. Po miesiącu ilość wejść pokarze jak można spartolić to co było bardzo dobre. Stara strona była super nowa jest beznadziejna.
święte słowa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...