Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zmiany są potrzebne, w PiS jest wielu, a każdym razie nie mniej niż w PSL, dobrych kandydatów na te stanowiska. W ogóle, to dajcie PiS porządzić te cztery lata, nie wpadajcie w histerię, panikę i przerażenie tym co się dzieje, bo tak naprawdę nie dzieje się nic i nie przesadzajcie z tym trybunałem. Podkreślam; nie jestem członkiem żadnej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idzie nowe czas na dobrą zmianę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek Gałaszkiewicz z Zamościa. Człowiek, kompetentny, wykształcony, znający się na rolnictwie. Polecam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje na dyrektora tego Pana ze zdjęcia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rychliczkowi to moga naskoczyć na kant h...a jest radnym sejmiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek Gałaszkiewicz z Zamościa. Człowiek, kompetentny, wykształcony, znający się na rolnictwie. Polecam!!!
Już zrobił porządek w Sitnie a teraz   w agencji ! Chyba że towarzyskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szymoniuk może i tak ale jak wytrzeźwieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jest i Dżugaj, jak miło - tam tez się narobi.....chłopina wierny, ale mie..y... sukcesów nie ma, w Fabryce zasłynął wiadomo z czego, w UM Kraśnik, tez nie raz się "popisał" więc niech idzie i robi swój :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany są potrzebne, w PiS jest wielu, a każdym razie nie mniej niż w PSL, dobrych kandydatów na te stanowiska. W ogóle, to dajcie PiS porządzić te cztery lata, nie wpadajcie w histerię, panikę i przerażenie tym co się dzieje, bo tak naprawdę nie dzieje się nic i nie przesadzajcie z tym trybunałem. Podkreślam; nie jestem członkiem żadnej partii.
Prezes ci ta propagande dyktowal, czy sam zes to splodzil. Jakie 4 lata, jak tak dalej pojdzie to jeszcze w zimie ludzie wyjds na ulice i nie jakies kody tylko normalni, wkurwieni i zawiedzeni ludzie, tu nie Bialorus, nie damy zrobic panstwa ani wyznaniowego ani totalitarnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bycie radnym niczego nie zmienia. W uzasadnieniu odwołania z funkcji (a nawet wypowiedzeniu) wystarczy nie wskazywać, że ma ono związek z pełnieniem mandatu radnego i nawet nie trzeba danej rady/sejmiku pytać o opinię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
norbert z włodawy na dyrektora arimr. pozdrawiam krzysio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Brzozowskim nic się nie mówi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g. prawda, żeby Lesia Daniewskiego -który jest tylko pełniącym obowiązki - odwołać ze stanowiska nie trzeba zgody rady, dotyczy to tylko pełnego dyrektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł: "Zmiany w agencjach rolniczych w Lubelskiem. Kto może zostać dyrektorem?" Jak to kto może zostać dyrektorem!? Znajomi królika! Kompetencje to sprawa drugorzędna. Najważniejsze, to kogo się zna i gdzie się przynależy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś czuję, że dr Janulewicz się pojawi ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAŻDY Z ODPOWIEDNIMI KWALIFIKACJAMI... i jeszcze jedno - nikt z po, sld i zsl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech boją się sąsiedzi smolarza, jak rządziło PSL to połowę gminy Niemce pracuje w ARiMR, KRUSIE itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany są potrzebne, w PiS jest wielu, a każdym razie nie mniej niż w PSL, dobrych kandydatów na te stanowiska. W ogóle, to dajcie PiS porządzić te cztery lata, nie wpadajcie w histerię, panikę i przerażenie tym co się dzieje, bo tak naprawdę nie dzieje się nic i nie przesadzajcie z tym trybunałem. Podkreślam; nie jestem członkiem żadnej partii.
Hihihihihihi, żadnej partii. Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik jednak coś wymodlił w tej Częstochowie ;-) TKK - teraz k. Kraśnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle się mówiło,że do Agencji ma Zdzichu iść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...