Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmieniłeś swoje dane - wymień dowód

Utworzony przez koma, 1 stycznia 2009 r. o 17:05 Powrót do artykułu
A ja mam takie pytania: 1) gdzie bank, czy pocztowiec, czy ktokolwiek inny (i jakim prawem) bedzie mogl sprawdzic, czy dowod jest niewazny???? 2) co mi grozi (z prawnego punktu widzenia) jesli nie wymienie dowodu mimo zmiany danych? Ja musze w pracy sprawdzac tozsamosc petenta i prawde mowiac jak mi pokaze dowod osobisty to nie bede sie zaglebial w to czy dane sa wazne, czy zmienione. Po to wymyslono np rubryki "adres korespondencyjny" :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
państwo policyjno-biurokratyczne w australii zmieniając adres wysyłasz jeśli chcesz przez internet nowy adres i przysyłają naklejki z nowym adresem do nalepienia na dokumenty, a tu wnioski, latanie po urzędach i wydawanie kasy na nowe dokumenty i urzędasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...