Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żmijan odwołuje. Nie będzie opłat za drogi ekspresowe

Utworzony przez Antyżuk, 18 lutego 2013 o 13:54 Powrót do artykułu
To teraz my ODWOŁAJMY ŻMIJANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co nas będzie straszył i próbował okradać !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
panu żmijanowi przypomnimy przy najbliższych wyborach za czym się opowiadał i podziękujemy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stanisław Żmijan co to za belze******? Kto na to coś głosował? Qrwa kto nami próbuje rzadzić? Jacyś deb***e!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PO wzięło sobie za punkt honoru że doprowadzi Polaków do kresu wytrzymałości co doprowadzi do wojny domowej!!!! POwoli bada gdzie znajduje się punkt krytyczny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żmijan niech abdykuje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyborcy Żmijana ! Jesteście tak bezdennie głupi że zasłużyliście sobie na taką włądzę. Kij wam w oko.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i co mamy się teraz cieszyć
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale rozumiem, ze jak rząd trwoni nasze pieniadze, które płacimy w podatkach, na bule drogowe, które nie potrafią przetarwać pierwszej zimy, lub po 2 tygodniach od otwarcia zapada się na nich nawierzchnia, to w takich przypadach, to rząd bedzie zwracał obwyatelom ich pieniadze z których wybudowano dana drogę ? Tak panieŻmijan ??!! Większej głupoty niz pana "złota myśl" już dawno nie słyszałem !! trzeba naprawdę mieć tupet żeby cos takiego palnąć. Przypominam panu, że jako poseł, jest pan SŁUGĄ, tak własnie sługą społeczeństwa i to społeczeństwo powołało pana aby mu pan służył.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Żmijan to klasyczny przykład polityka, idioty który w najmniejszej części nie ma pojęcia o czym mówi a wydaje mu się że jest mega mądry.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żmijan odwołuje - ODWOŁAJMY ŻMIJANA. Nie będzie opłat za drogi ekspresowe - NIE BĘDZIE PENSYJKI Z NASZYCH PODATKÓW !! JA NIE ODWOŁUJE SWOJEGO ZDANIA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyskoczył przed szereg ze swoją propozycją i dostał po głowie w Warszawie, a teraz się rakiem wycofuje podlizując się Tuskowi. Trafił jak kulą w płot a do tego sądaże lecą w dół. Jeszcze jeden taki niewypał i w sejmowej komisji infrastruktury zmienią przewodniczącego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Drodzy wyborcy w przyszłości zastanówcie się zanim oddacie głos na takich palantów.Ten niech raczej gdy chce wspomagać budżet płaci mandaty za szybką jazdę na tych dobrych drogach a nie zasłania się immunitetem p osła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdyby były jednomandatowe okręgi wyborcze to Pan Żmijan byłby osłem a nie posłem i nie wygadywałby takich bzdur.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Antypasożyt napisał:
PO wzięło sobie za punkt honoru że doprowadzi Polaków do kresu wytrzymałości co doprowadzi do wojny domowej!!!! POwoli bada gdzie znajduje się punkt krytyczny.
Śierpem i młotem w tą konfidencką hołotę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
skoro za dobre musi płacić kierowca,a że większość dróg jest zła to kierowcom powinien płacić żmijan
Zaloguj się, aby oddać głos
0
---------------REŻIM "PO" SPROWADZA OBCE WOJSKA I OBCĄ POLICJE NA POLAKÓW... -------------- Wielkie zadziwienie dla Redakcji "Dziennik Wschodni"- TV już jawnie podaje , że reżim "PO" sprowadza ob ce wojska i obce oddziały policji na Polaków do Polski, nawet wojska rosyjskie a Redakcja "DZW" udaje... "ślepego i głuchego" (sic?). Oczywiście wszystkim wiadomo, że zbliża się ujawnienie Morderców 2 Prezy dentów RP, Generalicji Generalnego Sztabu WP i Elity politycznej Senatu i Sejmu RP-- ZBRODNIARZE , BOJĄ SIĘ REAKCJI NARODU POLSKIEGO !. Ale nikt w TV nie porusza faktu łamania KONSTYTUCJI RP i oskarżenia zgodnie z KONSTYTUCJĄ "PO" ZDRAJCAMI NARODU POLSKIEGO !!!!! . ZDRAJCY Z "PO" działają prowokacyjnie gdyż jeżeli wejdą do Polski Obce wojska może wybuchnąć WOJNA DOMO WA, bo przecież naruszona zostanie suwerenność Polski a będąc w "NATO" spodziewać się możemy pomocy wojsk sojuszniczych "NATO" ! . Komoruski z Tuskiem chcą zniszczyć Polskę ALE JUŻ JEST WIADOMO , ŻE OBRONIMY POLSKĘ PRZED JEJ WROGAMI !!!. Już wiadomo dlaczego "musiał" po pełnić "samobójstwo" założyciel Wojsk Komandosów "GROM" gen.Petylicki !. Co tam jakiś "ściuszek" Zmijan ZE ZDRAJCAMI NARODU POLSKIEGO NIE ROZMAWIAMY ! A ROZLICZYMY SIĘ Z NIMI!. Zadziwia tylko dlaczego prezydentKomoruski i premier Tusk zezwolił na wejście wojsk rosyjskich do Pol ski (sic?). Panie Prezydencie Lechu Wałęsa ! Pan prezydent w latach dziewiędziesiątych wyprowa dził wojska sowieckie z terytorium Polski a reżim "PO" zezwala na ponowne wejście wojsk rosyjskich w granice Naszej Ojczyzny !. Miliony Polaków powinno przyjechać do Warszawy pod Sejm gdy będą... zatwierdzać tę ZDRADĘ NARODU POLSKIEGO !. Ciekawe czy PSL będzie głosować za ZDRADĄ ?. POWSTAŃ POLSKO SKRUSZ KAJDANY !. KOMU BÓG ! KOMU OJCZYZNA MIŁA ! POD SEJM RP.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poseł Żmijan ma poczucie humoru. Dzięki temu, że UE dołoży na drogi to odwołał konieczność wprowadzenia płacenia za drogi krajowe. Otóż panie pośle Żmijan w moim odczuciu to pan się na ten moment błysku myśli o opłacie drogowej głową zamienił z główką. Jest pan i tak spalony jako poseł z tego regionu i przyrzekam panu, że przed następnymi wyborami odwiedzę każde zebranie pana z potencjalnym elektoratem i przypomnę publicznie pana wypowiedź i pomysł. Pan chce ograniczyć ludziom prawo do poruszania się po terenie RP, zwłaszcza że drogi krajowe nie mają praktycznie funkcjonalnych alternatyw, a tam gdzie są mosty na głównych rzekach - to żadnych alternatyw. Mam wrażenie, że takim - w moim odczuciu - idiotycznym pomysłem chce pan udupić siakie takie biznesy, rozdzielić rodziny, pozbawić możliwości wyjazdu na urlop wielu ludzi, co to ledwo i tak koniec z końcem przędą utrzymując 10-letnią samochodzinę. Pan - według mnie - nie reprezentuje narodu, który pana wybrał, pan mu szkodzi swoim intelektem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
1. "Skoro jeździmy lub za chwilę pojedziemy po drogach krajowych dobrej jakości, to za komfort ich użytkowania trzeba zapłacić" 2. "co roku kierowcy "wpłacają” do budżetu państwa od 55 do 60 miliardów złotych" W tej sytuacji mam nadzieję, że następnemu Brunonowi K. się uda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jebac rzad
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TEN MENEL ŻMIJAN WRESZCIE DOSZEDŁ DO WNIOSKU,ŻE TO CO WCZEŚNIEJ PO WIEDZIAŁ BĘDZIE ODEBRANE PRZEZ SPOŁECZEŃSTWO W NASTĘPNYCH WYBORACH BARDZO NIEKORZYSTNIE I JEGO WYBÓR STANIE POD WIELKIM ZNAKIEM ZAPYTANIA ALE TO I TAK TEGO BUCEFAŁA JUŻ NIC NIE URATUJĘ NAPEWNO PÓJDZIE W ODSTAWKĘ BO NA TO SOWICIE ZAPRACOWAŁ~ !!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: