Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmruż oczy i zobacz Lublin 2.0

Utworzony przez Biernat z Lublina, 12 lutego 2012 r. o 13:11 Powrót do artykułu
Teamt ciekawy. Tekst "redaktora" tragiczny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że tak szacowna instytucja nie skorzystała ze specjalistów, których ma nawet wewnątrz, chociażby w Trasie Podziemnej, a całość wykonali amatorzy. Mam na myśli wartość historyczną i odzwierciedlenie faktów na rekonstrukcjach. Bo "wygląd" ma to oczywiście "fajny", ale to chyba nie tylko o PR chodziło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dabiss napisał:
Szkoda, że tak szacowna instytucja nie skorzystała ze specjalistów, których ma nawet wewnątrz, chociażby w Trasie Podziemnej, a całość wykonali amatorzy. Mam na myśli wartość historyczną i odzwierciedlenie faktów na rekonstrukcjach. Bo "wygląd" ma to oczywiście "fajny", ale to chyba nie tylko o PR chodziło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instytucja korzystała zarówno z konsultacji specjalistów zewnętrznych (prof. Rozwałka, dr Niedźwiadek, dr Nieścioruk, mgr Mącik) jak również wewnętrznych z Trasy Podziemnej (mgr Kowalczyk). Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna Zętar napisał:
Instytucja korzystała zarówno z konsultacji specjalistów zewnętrznych (prof. Rozwałka, dr Niedźwiadek, dr Nieścioruk, mgr Mącik) jak również wewnętrznych z Trasy Podziemnej (mgr Kowalczyk). Pozdrawiam
przepraszam za napastliwy ton, nie o to mi chodziło. Sam projekt jest owszem bardzo ciekawy i warty obejrzenia/polecenia. Rozumiem także, że jest rozwojowy, czyli istnieje możliwość aktualizacji danych w nim zawartych o nowe odkrycia, czy po prostu poprawki błędów. A trochę tych błędów jest. Nie rzucają się w oczy, ale dla kogoś, kto w historii siedzi głęboko i bardzo ją sobie ceni mogą być rażące. Można to uznać za szukanie dziury w całym, a można to też z drugiej strony uznać za pisanie i upowszechnianie nowej historii. Cenię sobie ciekawostki opowiadane przez oprowadzających po Trasie, którzy sami potrafią przyznać, że w makietach tam znajdujących się są niewielkie błędy i mówią o nich przedstawiając prawidłową wersję dla danych czasów, i mając je na uwadze zauważyłem te same w wizualizacjach. Ale mimo tego życzę powodzenia i ze swojej strony dziękuję za ich przygotowanie, bo stanowią sporą gratkę dla pasjonatów dawnego Lublina. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...