Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Znalazłem prawdziwka giganta. Kto pobije ten rekord?\"

Utworzony przez aasasda, 19 października 2012 r. o 09:41 Powrót do artykułu
80 grzybów to taka wielka rewelacja? W środę w okolicach Sernik, w około 3h, udało mi się zapełnić 2 duże koszyki. Opieńki, borowiki, podgrzybki i trochę maślaków, zarówno nadające się do marynowania jak i suszenia. Spokojnie mogę powiedzieć, że było ich "najmniej" dwa razy tyle co zebrał Pan z artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tu porównywac jakies opienki czy podgrzybki to tych grzybow na zdjeciu gdzie niemal 100% to prawdziwki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aasasda napisał:
80 grzybów to taka wielka rewelacja? W środę w okolicach Sernik, w około 3h, udało mi się zapełnić 2 duże koszyki. Opieńki, borowiki, podgrzybki i trochę maślaków, zarówno nadające się do marynowania jak i suszenia. Spokojnie mogę powiedzieć, że było ich "najmniej" dwa razy tyle co zebrał Pan z artykułu.
Haha, to było pzrzesłać zdjęcia, a nie teraz "jakich to ja grzybów nazbierałem/am". Ja też mogę powiedzieć, że nazbierałam tyle,a tyle! Gratuluję temu Panu z artykułu takich wspaniałych grzybków! Wspaniale jest oczy cieszyć własnoręcznie nazbieranymi grzybami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla pana Stanisława. Ja dzisiaj w lesie kraśnickim znalazłem 26 dorodnych borowików i także jednego olbrzyma, ale ale do rekordu pana Stanisława jeszcze nie dorósł, choć w obwodzie kapelusza ma 81cm i waży kilogram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następnie wszyscy znajdziecie sie w szpitalu lub na cmentarzu . Ludzie .... poco wam te grzyby ? Ni to witamin nie ma, ni to minerałów żadnych , siedzi tylko potem w żołądku ze 3 dni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rybak napisał:
Następnie wszyscy znajdziecie sie w szpitalu lub na cmentarzu . Ludzie .... poco wam te grzyby ? Ni to witamin nie ma, ni to minerałów żadnych , siedzi tylko potem w żołądku ze 3 dni .
@rybak - alkohol pijesz? Po co? Ni to witamin, ni minerałów, siedzi w żołądku i wątrobę wykańcza. Słodycze jadasz? Po co? Ni to witamin, ni minerałów, przekształca się w tłuszczyk lub tworzy próchnicę. A zresztą, i tak w końcu znajdziesz się w szpitalu lub na cmentarzu, w końcu życie jest śmiertelne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smakosz napisał:
@rybak - alkohol pijesz? Po co? Ni to witamin, ni minerałów, siedzi w żołądku i wątrobę wykańcza. Słodycze jadasz? Po co? Ni to witamin, ni minerałów, przekształca się w tłuszczyk lub tworzy próchnicę. A zresztą, i tak w końcu znajdziesz się w szpitalu lub na cmentarzu, w końcu życie jest śmiertelne.
Tu rybak : alkoholu nie pije i nigdy nie piłem , nie pale , jezdze na rowerze i biegam , słodyczy unikam i zęby mam zdrowe jak pnie . Nieraz pływam i uprawiam dużo seksu , praktycznie stoi mi non stop . Pozdro ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rybak napisał:
Następnie wszyscy znajdziecie sie w szpitalu lub na cmentarzu . Ludzie .... poco wam te grzyby ? Ni to witamin nie ma, ni to minerałów żadnych , siedzi tylko potem w żołądku ze 3 dni . [/quote] [quote name='rybak' timestamp='1350718622' post='685489'] Następnie wszyscy znajdziecie sie w szpitalu lub na cmentarzu . Ludzie .... poco wam te grzyby ? Ni to witamin nie ma, ni to minerałów żadnych , siedzi tylko potem w żołądku ze 3 dni .
coś chyba słabo telewizję oglądasz... -a może do Twojej wioski telewizja nie dociera? Kilka dni temu mówili w telewizji,że naukowcy z UMCS zbadali i odkryli to, że w grzybach jest sporo witamin oprócz witaminy C.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to-to napisał:
coś chyba słabo telewizję oglądasz... -a może do Twojej wioski telewizja nie dociera? Kilka dni temu mówili w telewizji,że naukowcy z UMCS zbadali i odkryli to, że w grzybach jest sporo witamin oprócz witaminy C.
tu rybak , tak nie oglądam telewizji od kilku lat / psuje głowe / a witamine C mam w cytrynie , dobrze że z UMCS a nie z KUL-u .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rybak napisał:
Tu rybak : alkoholu nie pije i nigdy nie piłem , nie pale , jezdze na rowerze i biegam , słodyczy unikam i zęby mam zdrowe jak pnie . Nieraz pływam i uprawiam dużo seksu , praktycznie stoi mi non stop . Pozdro ,
Wiesz...dobry jesteś.. i masz poczucie humoru pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam,że grzyby mają tylko walory smakowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...