Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Odszkodowanie powinna placic zona bo to ona "bez podstawinie" go oskarzyla, pomowila. Taki sposob okaze sie dobrym sposobem na zarobek dla rodzin patologicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prokuratura w imieniu nas wszystkich wziela w obrone kobiete zglaszajaca poczucie zagrozenia ze strony zwyrodnialca. a wiec my wszyscy podatnicy wyciagnelismy pomocna dlon do tej kobiety. okazalo sie, ze zlozyla falszywe zeznania, ze bezpodstawnie oskarzyla krysztalowo czystego obywatela naszej narodowej wspolnoty! dlaczego wiec my, ludzie empatyczni i pomocni mamy ponosic konsekwencje Jej niezgodnego z prawem i moralnoscia wykorzystaniem naszej dobrej woli? w tej sytuacji, nie panstwo polskie, ale skarzaca powinna poniesc wszystkie koszty zwiazane z zaistniala sytuacja ... inni swiadkowie rowniez!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie się dogadali, żeby kasę zdobyć. Złodzieje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krwa ja przez 10 miesięcy uczciwie nie zarobiłbym na ręke połowy tej kwoty, a ten pierdział w stołek na panstwowym garnuchu za walenie kiry i żony jeszcze ma za to 3.5k miesięcznie... krwa polska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak żyć w pokręconym kraju? Mój syn musi 3miesiące pracować zagranicą ,by zarobić taką kasę .A gdzie rodzina ? I jak ma być dobrze w naszej Polsce .Rząd nasz chce, żeby więcej dzieci się rodziło w Polsce 'daje dziadowskie zapomogi-rodzinne a pijaczynie daje się pieniądze ,który za kilka lat będzie wyciągać drżące łapy po rentę socjalną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory kraj. Powinni teraz odpowiedzieć za fałszywe składanie zeznań i zapłacić 50 tys złotych, wtedy było by ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 niech żona płaci za kłamstwo, bo w końcu nie znęcał sie, nie mam zamiaru z moich podatków płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi to wygląda na wyłudzenie: mąż i żona umówili się na takie coś i tyle.... Ale jaja... Jakie odszkodowanie? Powinni obciążyć go kosztami pobytu na wypoczynku: Doba hotelowa, wyżywienie, tv itp. bo jak wnioskuję  ta "rodzina" nie jest normalna skoro śpią wszyscy w kupie (zgwałcił ją nocą gdy obok spało 3 dzieci ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak kobiecie zabił mózg.Jak to się dzieje,że kobiety maltretowane tracą głowę.Po latach jak wyjdą z problemu dziwią się same sobie.Kobieto idź po rozum do głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...