Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znikną punkty, ale wzrosną kary

Utworzony przez RIO1971, 16 lipca 2008 r. o 05:08 Powrót do artykułu
ZAMIAS WYMYSLAC GLUPOTY NIECH NAJPIERW DROGI ZROBIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autora tekstu: Zofiówka jest koło Łęcznej a nie Lubartowa. Warto wiedzieć o czym sie pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale glupoty,ci co maja pieniadze,czyli poslowie beda placic,bo im to wisi.lepsze sa punkty,bo grozba odebrania prawa jazdy jest silniejsza.ale budzet trzeba jakos zalatac wiec cos wymyslimy.Mam pytanie: czy my emigranci popierajac PO zrobilismy slusznie? Nastepna wladza funduje nam absurdalne przepisy....donek,wiecej takich glupot,wiecej....nastepne wybory niedlugo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetny pomysł ..... hahahahaha, to moze te pieniądze zainwestować w drogi i autostrady, bo niedługo bedzie tak że z Lublina nad morze będziemy 10 godzin jechac, poroniony pomysł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ile pamiętam to miało nie być Państwa policyjnego...obietnice przedwyborcze zacznijmy może od zweryfikowania stanu naszych dróg i okazuje się że tam gdzie położono nowy asfalt i odcinek drogi spełnia międzynarodowe standardy - kierunki oddzielone pasem zieleni, piesi daleko od szosy, zakaz ruchu rowerów - stawia się maszt fotoradaru i ograniczenie do 70...magia państwa Polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieprawda z tą zofiówka przyjezdni zwalniają a cwaniaki z łecznej i desperaci z lublina starymi golfami wyprzedzaja cale kolumny tych zwalniających wystarczy w sobote jak nad jezioro jada popatrzeć. co sie dzieje chyba wiedzą zę nie ma tam fotoradaru tylko pucha pusta ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale sie porobilo... tusk okazuje sie gorszy od kaczynskiego! tusk mial byc tym co mial budowac autorsrady, dbac o wolnosc, i wydawac publiczna kase z glowa. tymczasem tusk wprowadza panstwo policyjne - co z fotoradarow, przybylo aut b. duzo, drog prawie wcale. kazdy chce jechac. ale po czym! nieroby z polskiego rzadu, budujcie drogi, bo czas obietnic sie skonczyl. polska bedzie zasciankiem europy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJLEPIEJ ZAKAZAC JEZDZIC WSZYSTKIM! PO CO OGRANICZAC PREDKOSCI I STAWIAC FOTORADARY? ROZUMIEM TEREN ZABUDOWANY ALE JAK BEDE JECHAL 100 NA TRASIE TO ZENADA ZEBYM DOSTAL MANDAT. SAMI PAJACE JEZDZA W TERENIE ZABUDOWANYM PONAD 70. WIDZAC W LUSTERKU RADIOWOZ ZWOLNIJCIE DO 50 (W TERENIE ZABUDOWANYM) A ZOBACZYCIE ZE ZA CHWILE WAS WYPRZEDZA. PEWNIE JHEZDZA WEDLUG PRZEPISOW.... HAHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym kraju nie da sie normalnie żyć. Niech idioci najpierw pomyslą o drogach, chodnikach, trasach rowerowych, a nie nastawiaja durnych znaków radarow, nakupuja tych aut i zdzierają z nas polaków kasę!!!!Zgroza, tylko ja sie pytam dokąd ta kasa idzie z mandatów, pomyslcie by to szło na budowę dróg!a nie do budzetu państwa - tej dziury bez dna. Paranoja te ograniczenia!Kto to słyszał taki znak do 30, toz to rower może wyprzedzić...bałwany i pustaki rządzą tym wszystkim!A ja wam jeszcze dodam przykład jak policja niby to dba o to bezpieczeństwo łapiąc piratów drogowych, otóż jedna moja znajoma była właśnie śledzona przez mundurowych, którzy dostali nowa vectrę i tak sie cieszyli, usmiechy na twarzy jak ją dorwali i zatrzymali. Wymienili ile to jej złamanych przepisów zapisano, a ona na to...to tak pilnujecie bezpieczenstwa!!?w takim razie po pierwszym przwinieniu powinniście mnie zatrzymać, a nie jedziecie za człowiekiem i czekacie na więcej. i dawaj babka dzwonić na Lublin i ze ona tego mandatu nie przyjmie....i słuchajcie tak się wystraszyli że puścili ją i mandatu jej nie wlepili... Jaki morał z pracy policji?...wyjasniać chyba nie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kary dla piratów oczywiście są słuszne. Mimo że drogi są marne i brak jest autostrad nie usprawiedliwia to wariackiej jazdy. Ile nasłuchałem się opowieści "ułanów", że im wiszą przepisy. Niestety mentalność niektórych kierowców jest niereformowalna. Mam także nadzieję, że informacja o egzekwowaniu - rygorystycznym - co do kilometra jest tylko zapowiedzią. Oczywiście skoro w mieście należyjechać 50 to należy jechać z tą prędkością. Ale przecież są strefy wjazdu i wyjazdu z zabudowanego. Poza tym to co, mam cały czas gapić się na prędkościomierz? Te wyjątki już są porażające i świadczą o logice ustanawiających prawo. Taka kultura podwórkowa zrobić Jasiowi na złość a samemu opychać się pączkami. I znowu jesteśmy - jestem bo przecież głosowałem ZA - obok, w innej "gorszej" części.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiego przybyło,ale najmniej rozumu i rozwagi niektórym kierowcom!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak ... 5 km przekroczona predkosc i mandat a jak o 10 to matko boska - pirat drogowy!... boze co za porazka...bezpieczniej na drogach to bedzie jak stan drog bedzie lepszy, a nie nastawiaja badziewia co 20 km i droga z lbn do wawy wydłuzy sie do 3 godzin...byle tak dalej to moze ograniczenie na terenie niezabudowanym spadnie do 60 a w miastach do 30 km/h i wrocimy do czasow furmanek i koni zaprzegowych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidacja punktów karnych to chyba niezbyt rozsądne rozwiązanie. A dlaczego? Czasem oglądam w TV program o pracy policji ("Uwaga Pirat"); praca policjantów polega głównie na łapaniu tych, to jadą za szybko, czasem nieprawidłowe wyprzedzanie; jest to jakiś miernik reakcji kierowców na rodzaj i wysokość kary. Niektórzy kierowcy proszą o łagodny wymiar kary, część chce obniżenia mandatu, ale większość chce mniej punktów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasada działania fotoradarów jest prosta: kierowca jedzie 150km/h i zwalnia do 50km/h przed urządzeniem - po przejechaniu kilkunastu metrów znowu jedzie 150km/h Bardzo proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były gaśnice, kamizelki itp. Teraz jakiś poseł zawarł układ z producentem fotoradarów wiecie państwo jak to żyd z żydem no i trzeba lobować na nową ustawę co by zarobili Icki trochę kasy. A z tym przekroczeniem o 5 km to po prostu „śmiech na sali” bo obecne fotorapidy ustawiane są o 20 km więcej niż zakaz i policja nie może się wyrobić bo po 3 – 4 godzinach pamięć zapycha się na maxa a potem tygodniami trzeba to ustalać i rozsyłać. Nie przejmujcie się w Polsce to się nie uda to nie Wielka Brytania ani nie Niemcy. Za mało mamy funkcjonariuszy to po pierwsze a po drugie każdy wie ile czasu w Polsce trzeba od ustawy do rzeczywistości patrz słynne autostrady. Na przyszłość zastanówcie się kogo wybieracie do parlamentów i sejmików i innych rad gminnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Ciekawe co Panowie Komendanci w Policji zrobią z Pracownikami Cywilnymi Policji w KWP w Lublinie i KMP/KPP w Województwie co wklepują karty MRD/5 do systemu KSIP pewnie zredukują etaty bo i tak jak jest etat 1,0 to trzeba go rozbijać na 2 razy po 0,5 etatu bo zamiast 1 pełnego etatu i osoby mają 1 etat i 2 pracowników i jak to pięknie brzmi 2 informatyków. Nie to, że jest chore obcinanie etatów to przełożeni w Policji są chorzy bo jak ktoś zarabia 1600,00 brutto to jak chcą zabrać mu pieniążki np z premii to szukają haków jak za SB i UB bo skąd mają się wsiąść lubelscy komendanci Policji w Powiatach jak nie z starego ustroju. Zobaczymy jak to będzie po 2009 r odejdą fotoradary do ITD nie trzeba będzie wprowadzać kart MRD/5 do KSIP to będą cieli etaty tak się oszczędza w Lubelskiej i nie tylko tym garnizonie na etatach Pracownikow Cywilnych Policji bo trzeba szukać oszczędności a może zabrać emeryturki wcześniejsze Policjantom po 15 latkach i chorobowe 100% płatne znieść im na 80%?. To by było dla pielęgniarek i nauczycieli i cywili w Policji. Zabranie punktów karnych dla mnie jest dobre a mandaty wysokie to coś za coś albo niskie mandaty i wysokie punkty karne albo brak punktów karnych i wysokie mandaty jak kto woli. Ciekawe jak będą panowie komendanci wyliczali statystykę bo jest tak, że każdy Policjant ma sprzedać (wlepić) określoną ilość mandatów w danym dniu a potem to będzie kwotowo tj. tak jest teraz na odprawie Babacki macie wlepić 20 mandatów (dziennie) a będzie Babacki macie wystawić mandaty na kwotę 10.000 dziennie, ciekawie się zapowiadać będzie. Ale obcinanie etatów Cywilów w Policji to będzie dopiero chore lecz czas pokaże jak to będzie w tej Policji i postawę przełożonych jak się mniemają Bogów i Carów w Policji Pozdrowienia dla cenzorów dziennika wschodniego (admniów), którzy wycinają artykuły i opinie nieprzychylne Policji a to jest czysta prawda co społeczeństwo pisze i tu. Bo w Lubleskim to jest jak za PRL'u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bój się, ci cywile to niezłe plecaki coś sie dla nich znajdzie, a jak nic nie będzie to jeszcze lepiej, bo i tak 30% z nich tylko markuje robotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor tego art. nieco się pomylił "Szacuje się, że na Lubelszczyźnie byłoby takich urządzeń 65 - dziś jest zaledwie pięć". Proponuję aby osoba pisząca ten art. odwiedziła stronę www.antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dodać nic ująć http://wasze.motofakty.pl/artykul/pikietaz_generalny.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiadając na post Gościa. Tak zgodzę się z tobą po części (sam jestem cywilnym pracownikiem Policji) lecz nie wszyscy cywile w Policji mają bardzo zdrowe plecy niektórzy mają fest plecy i się na takich naciąłem w firmie, masz racje i to jest większość ale jest też margines mniejszości (tu ja przypadam) co przyszli do roboty o wąskiej specjalizacji i harują jak wół a inni się obijają dobrze ale czas pokaże jak będzie dalej w tej firmie po podawanych zmianach w 2009 r bo jakoś Komendanci muszą zrobić reorganizacje w Komendach i dostać za to premie do swoich kieszeń. Ponieważ do Oddziałów Prewencji mają zatrudniać już po zawodówce i dają 1700,00 brutto bo już nikt nie chce chodzić po ulicach za te pieniądze i głowę nadstawiać za Policję i brakiem ochotników, którzy Wojsko odrabiali w Policji w związku z uzawodowieniem armii od 2009 r. Więc nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera (czyt. Policjanta). Szkoda dalej męczyć klawiatury i pisania na Policje. Życzę miłej pogody i wypoczynku wakacyjnego o ile ktoś go ma. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...