Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z kolei mieszkańcy Opola Lubelskiego, jak co roku, spotkają się przed budynkiem Urzędu Miasta. – Zaczynamy o 23, a kończymy zwykle około 1 w nocy – mówi Daniel Woliński z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Opolu Lubelskim. – To nie jest wielka impreza, ale tradycyjne spotkanie, które organizowane jest już od kilkunastu lat. Mieszkańcy przyzwyczaili się, że wychodzą z domów, by złożyć sobie życzenia noworoczne. Nie od kilkunastu lat ale od kilku . Kiedyś chodzili na Kraszewskiego .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A w Swidniku spotkania na placu Bolka z nozami, siekierami, mlotkami i innymi sztachetami. Tak sie bawi Swidnik! Brawo Panie Jakson!!! Zapraszamy!
0
czesc, nie mam gdzie sie wybrac..planuje sam pojezdzic autem, wiec gdzie polecilibyscie sie wybrac do 100km od lbn ?
0
ub napisał:
czesc, nie mam gdzie sie wybrac..planuje sam pojezdzic autem, wiec gdzie polecilibyscie sie wybrac do 100km od lbn ?
Polecam do pięknego miasta Zamość (około 80km)
0
Gość napisał:
Polecam do pięknego miasta Zamość (około 80km)
hey, dzieki za podpowiedz lecz Zamosc znam dosc dobrze;] poza tym wole trzymac sie od ludzi z daleka:[ skad mysli o Okunince, dobrej zabawy zycze.pozdro
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: