Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
GDZIE JEST TELEFON ZAUFANIA,TERAZ TO JUŻ WOGÓLE NIC SIĘ Z NIMI NIE ZAŁATWI  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co żołnierz robił przez 12 lat aby dostać się do korpusu podoficerów? Pewnie nic jak 80% szeregowych. Więc żegnamy. Poza tym drabinka stopni kurczy się im wyżej więc nie ma opcji że każdy szeregowy zostanie kapralem. Zostają najlepsi. Tyle w temacie.
 
Co żołnierz robił przez 12 lat aby dostać się do korpusu podoficerów? Pewnie nic jak 80% szeregowych. Więc żegnamy. Poza tym drabinka stopni kurczy się im wyżej więc nie ma opcji że każdy szeregowy zostanie kapralem. Zostają najlepsi. Tyle w temacie.
A dzieki komu masz plutonowego, dzieki "szwejom" bo wy tylko sie slizgacie po naszych zadkach a sami nic nie umiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej wszystkim. Widze że macie sporo doświadczenia życiowego więc chciałbym was spytać z racji, że rozważam pójście do szkoły oficerskiej we wrocławiu. Co wiecie o pracy oficera, czy też jest taka paranoja? Jak to mniej więcej wygląda? Prosiłbym bardzo o pomoc bo sam już nie mogę się zdecydować... i chciałbym podjąć dezycje w pełni świadomy...   Za wszystkie odpowiedzi dziękuje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty typie pier......gadasz? Nic nie robimy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaką karjerą - mozliwości awansu w wojsku są 0,00 o awansie w korpusie oficerów decydują tylko plecy, w korpusie szeregowych szans awansu wogóle nie ma.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam już 7l służby ale złożyłem wypowiedzenie po podsumowaniu za i przeciw przez 4l pisania wniosków i chodzenia daje spokój nie masz pleców nic nie zrobisz największy paradoks to taki ze dostajesz 2450 na rękę za ustawowe 160 h w miesiącu ale odkąd ja pracuje to jeszcze nigdy nie udało mi sie zejść poniżej 230h miesięcznie( nawet jak miałem 5 dni wolnego) za które nie dostajemy ani grosza (u nas zabrali kasę za służby a średnio mam ich około 7-10 na miesiąc ) niekiedy miesiąc roboczy zamykam nawet z wynikiem ekstremalnym na poziomie 400-410 h a przeciętnie to kolo 300-350 h to niech ktoś sobie przeliczy to na dniówki ile wyjdzie, więcej jesteś w pracy niż masz czasu dla siebie czy jak ktoś ma rodzinę to powodzenia ale oficerowie togo nie widza bo 15:50 idą do domu i byle do jutra a szeregowi zasuwają bo mało ludzi i trzeba na 2-3 etaty jechać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heheh smieszni plutonowi czyli minimaxy   minimum wiedzy max belek i nic wiecej :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nam.się należy po 12 latach służby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nam.się należy po 12 latach służby?
Myślisz że a Anglii na zmywaku lepiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej skad jestes?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam od listopada zaczynam służbę jako mechanik w jw w wesołej w korpusie szeregowych zawodowych prosze przybliżcie mi od kuchni jak to wyglada pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Byłem szer przez 8 lat i to był czas na zmiany ponieważ kontrakt mi się kończył a po powrocie z misji gdzie przesiedzialem 8 miesięcy podali mi palę  egz wewn. Zaliczone a jak kwity poszły do wawy to przyszły odmownie wg nich zabrakło mi 5 dni żeby się dostać na ta je.... szkole w poznaniu więc trzeba było spierda... z tamtad do innego resortu pozdrawiam szwei którzy dają się dyma.... i wieza ze pojda na eme
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez znajomości w wojsku nic nie załatwicie. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy coś się zmieniło od kiedy został założony wątek na forumowie czy dalej jest tak samo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się nie zmieniło. Odpuść sobie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam  Niedługo mam obrone i bede magistrem- mało istotne w tym wątku , ale zamierzam wstąpić do armi, jeszcze muszę przygotowawczą odpękać i chce iść na podoficerkie i potem NSR i starać sie do zawodowego. choć mam prace w miare dobrą ale ciągnie mie do munduru jeszcze miałem opcje do SW jako klawisz iść ale wole wojo a policja nie wiem.... Dajcie jakieś opinie swoje :-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po studiach do wojska żenada . masz ambicje heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ambicje tylko chciałbym robić coś fanfego w moim wybrażeniu w życiu a nie przed kompem, fabryce siedzieć.  Czyli twoim zdaniem do woja idą ludzie bez ambicji???? Druga sprawa studia to tylko kwitek połowa magistrów i innych niby wykształconych to wielka pomyłka :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek, masz słuszność, ale może od lepiej razu staraj się dostać na kurs oficerski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałem ale angielskiego na pewno nie zdam i tylko to mnie blokuje a na oficerkie jest zaawansowany jezyk angielski mimo wykształcenia poniekąd  :-( 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...