Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZOO w Lubelskiem już zamknięte. Zwierzęta trafią na sprzedaż. "Przykra sytuacja"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 listopada 2017 r. o 08:49 Powrót do artykułu
Wielka szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To smutne moje dzieci tam wlasnie w wolne chwile jeździły. A jakaś dotacja pomoc od gminy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To smutne moje dzieci tam wlasnie w wolne chwile jeździły. A jakaś dotacja pomoc od gminy?
 Jednego dnia wam 500+ przeszkadza, bo na dzieci. Następnego prosicie o dotację dla emerytów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, dzieciaki lubiły tam wracać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Wojciechowie jest fajniejsze i o wiele większe niż w Leonowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że w Zamościu ZOO likwidują. Swoją drogą mógłby Żuk pomyśleć o przeniesieniu ZOO z Zamościa do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda, zwierzęta były bardzo przyjazne, bardzo sympatyczne miejsce, gdzie można było odpocząć od miejskiego zgiełku, duży teren, gdzie dzieci mogły pobiegać, syn je uwielbiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Myślałem, że w Zamościu ZOO likwidują. Swoją drogą mógłby Żuk pomyśleć o przeniesieniu ZOO z Zamościa do Lublina.
 Nie jesteśmy ani Warszawą, ani Krakowem, ani Wrocławiem. To jest Lublin, tu coś trafia do Miasta, ale coś zawsze musi trafic do regionu i na wieś. Balans i Harmonia. Lublinianie na terenie Lublina sa niechetni trzymaniu zwierząt, szczególnie od czasu "Pożaru Szopki". Ale, np. takie "Australium" wybudowac w Świdniku ma juz sens, koale, kangury, eukaliptusy. We Wrocku Afrykarium sprawdza się. Z moje strony wyrazy szacunku dla Państwa Siejko, podjęli się bardzo wymagającego zadania a odpowiedzialnego biznesu. Dziękujemy za lata Państwa Misji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda. Moze jakby nie obnizali wieku emerytalnego,to ZOO dalej by funkcjonowalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda byliście pierwsi w rejonie , teraz społeczeństwo woli markety niż ZOO , brak ludzi do pracy oraz koszty przez cały rok a wpływy pięć miesięcy. Dziękujemy za waszą ciężką pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Państwu za możliwość oderwania się od miasta przez 25 lat... ogromnie żałujemy, że nikt się nie postara i nie dofinansuje tak wspaniałego miejsca... no cóż skoro wszyscy chodzą z głową w dosłownie tabletach i tych plastikowych i tych, które je uplastikowiają nic dziwnego, że giną takie miejsca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda , moja córka ( już nastolatka ) ma WIELKI sentyment do tego miejsca :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozostał Biały lew w Wojciechowie.Też fajne miejsce i Juliany wyginają śmiało ciało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie trzeba było tak przeginac z cenami biletów to chętnych byłoby dużo wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę pod artykułem o tak zacnym miejscu nie podawać odnośnika do mini zoo w Tyrce, gdzie na małym kawałku ziemi w małych klatkach i miniwybuegach gnieździe się 300 zwierząt, gdzie w upał nie miały nawet zmienionej zgnilej zielonej wody i lezaly lub chidzilg po wlasnych odchodach niesprzatanych . Brud i głód. Straż ds. Zwierząt powinna tam przyjechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda wielka szkoda byłem wiele razy w Państwa ZOO i zawsze spędzaliśmy bardzo mio czas wszystkiego dobrego dla zwierzaczków i dla Państwa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielka szkoda, najlepsze zoo jakie kiedokolwiek widzialem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własciciele zoo to moi znajomi, muszą ratowac sie innym biznesem , poniewaz do emerytury (prosze odroznic slowo "emerytura" od emerytura :) pozostalo im jeszcze dużo lat. Gmina zamiast wspierać, to pobiera tysiące podatków od ludzi, którzy chcą uczciwie zarobić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo, to Państwo Siejkowie mają jeszcze kupę lat do PRAWDZIWEJ emerytury... a to była tylko przenośnia... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle wysoki podatek który uderza w prywatne małe firmy najbardziej... Polska to kraj gdzie się żyje i pracuje wyłącznie na podatki i ZUS!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...