Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Został komendantem choć nie ma uprawnień

Utworzony przez Honorowy, 23 lipca 2008 r. o 08:34 Powrót do artykułu
Wasz informator - każdy dobrze wie kto to jest GRATULUJE Jak juz znudzą mu się tematy zwiazane z łowiectwem, bedzie pisał o WAS Najlepszym Komendantem byłby Wasz informator Pan P buchaaaaa ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jasne "Komenda Wojewódzka Policji", a z tych 4 strażników, którzy pracują to pewnie żaden się nie nadawał - skoro tak to wywalić ich z roboty, jeżeli sie na niej nie znają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwycięzca wyborów bierze wszystko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cooo!!!!!!!? gajowy maprawo przeszukać samochód i mieszkanie? to jeszcze dać im prawo do wydawania wyroków sądowych i egzekcji ze sztucera. co za durny kraj. nie za dużo kompetencji dla niekompetentnych urzędasów? Panie pośle Palikot gdzie jest przyjazne państwo????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie tematu by niebyło gdyby nie miejscowy pieniacz Człowiek który został komendantem jest uczciwy i normalny, ale to nie odpowiada ludziom ktorzy go szykanują - bo nie zgadza sie z ideologią Pana informatora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sitwa tylko sitwa psl-owska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁGARSTWA WOJEWODY! Zatrudniony wyłacznie dla celów politycznych- w wyborach prowadzi kasę dla PSL. Jest konfliktowy i arogancki. Papiery na komendanta złozyli także kandydaci, którzy spełniaja wszystkie wymagane ustawą warunki. Ale nie byli z PSL-u. Wojtas agent SB dobiera sobie współpracownika prowadzącego 25 lat koło łowieckie przy MILICJI OBYWATELSKIEJ !!! Może był jego prowadzącym oficerem... Zajrzyjcie do IPN!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY WOJEWODA MOŻE ŁAMAĆ PRAWO???? Skoro ustawa nakazuje spełnic okreslone warunki to dlaczego wybiera się nie spełniajacego wymogów kolesia z partii!!!! Kiedy w tym państwie będzie przestrzegane prawo przynajmniej przez wojewodów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawo winno być dla wszystkich równe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak obleje kurs? bo okaże sie matołem to kto zapłaci? wojewódzina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozytywny wpis zrobił jedynie sam Kowalewski sobie i to w godzinach pracy. Zajął się takze ustalaniem informatora zamiast ściganiem kłusowników. Od razu widac, że pieniackie nawyki z milicyjnego środowiska przenosi na grunt pracownika Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. W kole łowieckim nr 5 "Dąbrowa" już wrze po jego licznych intrygach. Ciekawe jakich intryg nakręci w UW. Wielki biznesmen właściciel firmy KOGA a szuka państwowej posady za 2300 zł miesięcznie! DLACZEGO???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...coś mi się zdaje,że Pani Wojewodzina lubi "jakódki" a pan główny łowczy ...je ma !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje z Pana informatora zrobić Komndanta Straży Łowieckiej, Łowczego PZŁ no i Prezydenta Miasta - byłby to człowiek honoru, zaufania no i godny przedstawiciel Naszego regionu. Pazera na wszystko: na stanowiska, na obwody - ręce opadają co ''ludziom'' zostało po tamtych czasach. Era donoszenia Panie informatorze już się skonczyla, więc jeć do lasu /o ile masz gdzie/ i najedz sie szyszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kowalewski (wilk i honorowy)! Jakie to merytoryczne przesłanki dały panu przewagę nad innymi kandydatami spełniajacymi warunki ustawowe? Czym np. był pan lepszy od tych co posiadaja wymagane przeszkolenia? Zajmujesz się pan jakimś wirtualnym informatorem a nie odpowiadasz pan na podstawowe pytania o naruszenie ustawy! Wilkiem to moze pan jesteś ale honorowym zapewne NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no proszę! Trzy dni na stanowisku a już pokazał właściwe oblicze. Pod przykrywką broni swego koryta. Sieńko był złym komendantem ale ten zapowiada się na TRAGICZNIE ZŁEGO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymczasem od strażnika wymagany jest dobry stan zdrowia. Kowalewski tłumaczy, że przeszedł badania w ośrodku medycyny pracy. jak jest zdrowy to jakim prawem jest na rencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowe dla PSL. nawet nie dziwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mylisz sie Panie jak myslisz ze to ja jestem Kowalewski - mylisz sie Dla mnie to mozna Go wywalic - bo taka praca to powinna byc dla ludzi mlodych, energiczynch z wyksztalceniem w podobnym kierunku a czy on bedzie z PSL czy z PiS-u czy z PO to mnie to guzik obchodzi. najwarzniejsze jest to aby niedał sie manipulowac przez takich jak Ty - szukajacych sesacji i sraj.... we wlasne gniazdo. Pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia panu Redaktorowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który to Kulwap (Pawluk) a który wilk21 CHa-cha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniacz= ktoś kto ujawnia prawdę. Świnia= ten co pije beze mnie! Kryminalista= ktoś kto został złapany na łamaniu prawa. Wojewoda= osob pełniący wysoki urząd państwowy, która nie zostaje kryminalistą nawet gdy prawo łamie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...