Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zrobił tak, jak w Internecie. Nie żyje

Utworzony przez Drem, 18 sierpnia 2009 r. o 19:02 Powrót do artykułu
(...) Film nadal jest w internecie
Ostatnio edytowany 18 sierpnia 2009 r. o 19:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz, wiele durnych filmów jest w internecie, co nie znaczy, że należy wprowadzać w życie idiotyczne pomysły w nich przedstawione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty nie masz co robić tylko musisz go krytykować kurde gadasz o moim kumplu... Jak nie masz co robić to idź się poznęcaj nad innymi. Dla wszystkich to smutne wydarzenie a wy musicie to krytykować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w d*** sobie mogli wsadzic i odpalic ... oo i nakręcic jeszcze ;] co za ludzie ;] ... inteligencji to oni nie używają .. jakie smutne wydarzenie ? człowieku sami chcieli a teraz smutne wydarzenie ... ogarnijcie się .. ;] wiesz głowa nie jest tylko po to żeby czapka ładnie na niej wyglądała ;] SZKODA TO RODZICÓW ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagroda Darwina.Natura dba widać o dobre geny eliminując głupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez kitu wszyscy raptownie sa tacy inteligentni itd. Sami nie robiliscie nic co teraz mozecie uznac za glupie w mlodym wieku? Kazdy z was urodzil sie taka gwiazda umyslowych krzyzowek? NIE WIERZE! Jestescie smieszni a zarazem zalosni! Przykro sie czyta takie glupie wypociny! Niech chlopak spoczywa w spokoju i nie napinajcie tutaj swoich miesni bo taka tragedia mogla dotknac wasze dzieci badz was samych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
shit happens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabronić internetu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma ktos linka do tej strony, gdzie jest opisane jak zrobic te petarde? Bardzo mi to potrzebne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spalić biblioteki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze, wiecie co... Piszecie zabronić internetu, ktoś ironicznie napisał spalić książki ale... No ja jakoś tak nie potrafię. Dlaczego mimo rozwoju techniki nie patrzymy już w głąb siebie ? Nie wierzymy naszym instynktom ? Nie mogę pojąć ,że w głowie ani jednego z tych chłopaków nie pojawiła się wątpliwość czy też przejaw racjonalistycznego strachu. Ja też miałem 17 lat, biegałem z różnymi eksperymentami pirotechnicznymi ale kurcze wysadzać gaśnicę. Przecież to duże czerwone dziadostwo a nie jakieś tam pikolo zapalane o draskę. I pytam jak działały ich mózgi skoro po obejrzeniu jakiegoś filmiku postanowili ślepo wykonać instrukcje w nim zawarte ? Znaczy chodzi mi o to dlaczego w żadnym z nich nie odezwała się ludzka "czerwona lampka" w postaci "ej coś tu nie gra" ? Internet nie dla wszystkich ? No nie wiem... Szkoda chłopaka całe życie miał przed sobą [*]... Kondolencje dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
###### najnowsze filmy online i seriale online!! Polecam. Sprawdz!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kurcze, wiecie co... Piszecie zabronić internetu, ktoś ironicznie napisał spalić książki ale... No ja jakoś tak nie potrafię. Dlaczego mimo rozwoju techniki nie patrzymy już w głąb siebie ? Nie wierzymy naszym instynktom ? Nie mogę pojąć ,że w głowie ani jednego z tych chłopaków nie pojawiła się wątpliwość czy też przejaw racjonalistycznego strachu. Ja też miałem 17 lat, biegałem z różnymi eksperymentami pirotechnicznymi ale kurcze wysadzać gaśnicę. Przecież to duże czerwone dziadostwo a nie jakieś tam pikolo zapalane o draskę. I pytam jak działały ich mózgi skoro po obejrzeniu jakiegoś filmiku postanowili ślepo wykonać instrukcje w nim zawarte ? Znaczy chodzi mi o to dlaczego w żadnym z nich nie odezwała się ludzka "czerwona lampka" w postaci "ej coś tu nie gra" ? Internet nie dla wszystkich ? No nie wiem... Szkoda chłopaka całe życie miał przed sobą [*]... Kondolencje dla rodziny.
I proszę nie piszcie o inteligencji i jej roli w takim działaniu "dzieciaków". Tu najważniejszą rolę odgrywały emocje i pasja tylko jeszcze raz się pytam dlaczego żaden nie posłuchał emocji strachu, która na pewno towarzyszyła im cały czas i dlaczego ludzie nie patrzą uważnie w głąb siebie samych ? Myślę ( choć głupie jest gdybanie co by było gdyby ) ,że jak by uczono młodych ludzi słuchać swoich wew. sygnałów ( i nie piszę tu tylko o chęci: jedzenia, prokreacji, spania i innych podstawowych ) to nie każdy musiał by być "Geniuszem" a życie było by lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja naturalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokolenie kretynów dorasta. Głupole nie zachowują podstawowych zasad bezpieczeństwa i giną. Też kiedyś lubiłem bawić się w wybuchy, ale trochę rozumu miałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=E3Rylgv1GME...PL&index=26 tutaj jest link:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest. Nagrodę Darwina mu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy ludzie niepoważni jesteście? Chłopak nie żyje a wy dogryzacie jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osomk napisał:
Co wy ludzie niepoważni jesteście? Chłopak nie żyje a wy dogryzacie jeszcze?
Martwy się nie odgryzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYKOP ku*** !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...