Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZUS rusza na kontrole w firmach. Na nowych zasadach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 stycznia 2017 o 20:41 Powrót do artykułu
uważajcie, bo jak będziecie dobrzy w wykrywaniu kłamstw to znowu wam rząd zamrozi na 8 lat wynagrodzenia, i czy warto pracować dla tego kraju, sami sobie odpowiedzcie patrząc na pobierane wynagrodzenia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Konsalnet zbadajcie to zobaczycie
0
NARESZCIE !!! w pierwszej kolejności należy sprawdzić tzw. agencje ochrony i niepełnosprawnych, których one zatrudniają !!!
0
A gdzie zginęły moje pieniądze które pobrał zus ?
0
zus może mi ***yć i obtoczyć . tam pracują stare nieruchaneee larwy. oby zdechli wszyscy w zusie
0
A na pierwszy ogień i tak pójdą nowi przedsiębiorcy... Bo co? Bo dopieeo zaczęli...
0
A ILE KOSZTOWAŁO SZKOLENIE RZESZY URZĘDNIKÓW???????????????
0
Niech sprawdzo konsalnet tam so przekrentu
0
Moim zdaniem Konsalnet akurat to jedna z rzetelniejszych agencji ochrony. 
0
ewka napisał:
moim zdaniem konsalnet akurat to jedna z rzetelniejszych agencji ochrony.
ba! choć prócz rzetelności moim zdaniem konsalnet   wyprzedza wszystkie inne firmy zajmujące się zakładaniem monitoringu budynków. przede wszystkim tym, że robią całkowicie za darmo indywidualny plan zabezpieczeń na danej powierzchni, udostępnienie aplikacji mobilnej do uzbrajania/rozbrajania alarmów, całodobowa ochrona za niewielką cenę - szczerze polecam zainteresować się ***s://***konsalnet.pl/oferta/monitorowanie -budynkow/  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: