Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwwolennicy pirolizy w Krzczonowie-Poszukiwani

Utworzony przez zwolennik pirozakladu, 23 listopada 2014 o 11:02
Szukam zwolennikow otwarcia zakladu pirolizy w Krzczonowie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jestem za!
0
jestem za
0
Proponuje wystawic liste osob za powstaniem zakladu pirolizy,tylko gdzie mozna ja wystawic Poprosze o propozycje
0
Proponuje wystawic liste osob za powstaniem zakladu pirolizy,tylko gdzie mozna ja wystawic Poprosze o propozycje
Jak to gdzie ... Na forum! Ja jestem absolutnym zwolennikiem πirolizy. To jest szansa dla  Krzczonowa na nowe drogi. Tiry ze starymi oponami do spalarni rozkruszą resztki asfaltu w gminie. Następnie będą kolejne wybory i pojawi się pomysł aby nie spalać tych opon tylko wybudować wytwórnię asfaltu i do tegoż asfaltu zmielone opony dodawać. Tak czy siak musimy się przyzwyczajać do widoku hałd łysych (jak Leniak) opon.
0
Rok nie wyrok ;-)
0
Czy robimy akcje zbierania podpisow pod uruchominiem zakladu szukam chetnych ?
0
Czy robimy akcje zbierania podpisow pod uruchominiem zakladu szukam chetnych ?
A ile płacisz za podpis ?
0
A ile płacisz za podpis ?
nazwiska z listy powinny być brane pod uwagę przy zatrudnianiu w Pireco
0
Ja bym poszedł dalej , i utworzył grupy poparcia. Każdy chętny do pracy lata po wsi ze swoją listą, a zwolennicy pirolizatorni wpisują się tylko na jednej liście podając datę i godzinę wpisu. Z największym poparciem przyjąć.
0
jestem za chętnie podpisze liste za powstaniem  zakładu!!! A PAni W do lasu!!!
0
po co? naciskajcie wójt żeby nie wydała zgody !!!! Pireco weźmie sobie parę baniek odszkodowania i sobie pójdzie, jak gmina zapłaci to się chłopakom już nie będzie chciało inwestycji robić. I wszyscy zadowoleni, pseudoEkolodzy - bo inwestycji niema, Pireco bo i tak kasę zarobi tylko wy szaraczki dalej na zasiłku. Dalej będziecie swoich Wójcików, Bogdańskich, Kaliniaków i innych słuchać i dalej u nich będziecie za psi grosz zapieprzać.
0
Nie wymieniłeś Leniaka a przecie to filar oponentów pirolizy
0
po co? naciskajcie wójt żeby nie wydała zgody !!!! Pireco weźmie sobie parę baniek odszkodowania i sobie pójdzie, jak gmina zapłaci to się chłopakom już nie będzie chciało inwestycji robić. I wszyscy zadowoleni, pseudoEkolodzy - bo inwestycji niema, Pireco bo i tak kasę zarobi tylko wy szaraczki dalej na zasiłku. Dalej będziecie swoich Wójcików, Bogdańskich, Kaliniaków i innych słuchać i dalej u nich będziecie za psi grosz zapieprzać.
ktoś ty?
0
Co z tom pirolizom ???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: