Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TYPOWY PRZEDSTAWICIEL ELEKTORATU PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak piszecie: Pies ostatkiem sił zerwał się z łańcucha i uciekł do lasu. - Na trzech łapach, bo jedną oprawca odrąbał mu drągiem - opowiada świadek. ....wszyscy świadkowie to ZWYRODNIALCY, bo w głowie mi się nie mieści - JAK MOŻNA PATRZEĆ I NIE INTERWENIOWAĆ?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest..... BANDA TCHÓRZY! Trzęsidupy, nie świadkowie.... przez was ten pies tak długo cierpiał bo nikt nawet się nie odezwał.... Co z Was za ludzie???? (mówię do tych co widzieli i nic a nic nie zrobili).....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko butelkę wina jest warte życie bezbronnego zwierzęcia. Nie tak dawno zwyrodnialcy podpalili psa i filmowali a teraz inne metody znęcania się. Mam nadzieję, ze to nie ujdzie bezkarnie. Liczę na zainteresowanie się sprawą władz gminy Zakrzówek bądź lekarzy weterynarii pracujących bądź tu mieszkających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego Sukinsyna tez tak powinni załatwić jak on tego psa. Chętnie bym popatrzył jak wyje z bólu ten sukinsyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY BĘDZIE ZA TO KARA???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedźmy tam, skopiemy mu ryj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do sąsiadów, dajcie adres tego s..... i gdzie najczęściej przesiaduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiedzi tego hu.... padajcie dokładny adres tego faceta, a ja już mu przyponem jak bił psa i nogę też mu odrąbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu ten Zakrzówek...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak nioc nie dostanie, żadnej kary, nawet nie będzie sprawy.A ci jego kompani są tak samo winni.Wpier***cie mu sąsiedzi!!!!!!!!w Polsce nigdy nie będzie kar za znęcanie się nad zwierzętami:( Jakby na pokaz dali mu z 2 tys grzywny ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie moge, po prostu nie moge, jak czytam ten artykul. Ten swiat jest chory! Wiem, ze najlatwiej jest siedziec za komputerem i udzielac rad innym, ale prosze niech ktos cos zrobi w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce nikogo nie obchodzi los zwierza! "A co tam zwierzeta przeciez ksiondz mowi ze to nawet duszy ni ma!" Niestety jest wiele zacofanych miejscowosci, dziur zabitych dechami, takie miejsc to wylegarnie psychopatow....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciac mu glowe!!!!!!! Zycze ci smierci potworze, zanim miniesz pierwszy grab na swojej drodze! Wyklinam Cie! Niech twoje cialo napleni sie smrodem zgnilizny! Jestes przeklety!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogłam spokojnie czytać tego artykułu. Zróbcie coś, aby ten zwyrodnialec trafił do więzienia. Ludzie ze wsi są bliżej zwierząt niż ci z miasta. Skąd w nich tyle okrucieństwa. Nie powinno być zgody na takie traktowanie zwierząt. Bardzo mi szkoda tego pieska. Dlaczego tyle osób patrzyło się BIERNIE jak ten łobuz katował tego bezbronnego psiaka? Wy też jesteście WINNI tego, co się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dzieje na tej lubelszczyźnie?! facet zabija bezbronnego pieska dla zabary, inny obdziera ze skóry koty bo deb***e kupują wierząc w lecznicze właściwości.. zawsze mi sie wydawało, że na wsiach ludzie lubią zwierzęta i dbają o nie widząc swój dobrze pojęty interes: pies pilnuje podwórka, kot łapie myszy i inne szkodniki. a tu taka historia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO SAMO MU ZROBIC!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO TAK!!! NIECH I JEMU TAK SAMO SIE DOSTANIE!!!! SKATOWC TO MALO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, tak już jest ,że TYLKO NIEKOCHANI NIENAWIDZĄ !!!. Człowiek, który jest WYCHOWYWANY w rodzinie, w której jest obdarzany miłością , dobrocią ,szacunkiem,itd.... Który ma wpajane od dziecka ,że żadnej żywej istoty nie można krzywdzić, bo każde żywe stworzenie odczuwa , to co MY -ludzie-- NIGDY nie dokona tak bestialskiego czynu. Tylko w rodzinach, w których się dzieci HODUJE, zdarzają się tacy ZWYRODNIALCY. Niech nikt nie myśli ,że chodzi mi o tzw rodziny patologiczne....I w takich rodzinach zdarzają się dzieci o wielkim sercu, które ostatnim kawałkiem jedzenia podzielą się z bezdomnym stworzeniem, a niejednokrotnie je przygarną... Otóż , często się zdarza,że przypadki bestialskiego traktowania istot żywych, dotyczą ludzi z rodzin inteligenckich, gdzie dziecko ma ,,wszystko", ale nie ma najważniejszego- MIŁOŚCI i to , co go otacza , traktuje , jak zło konieczne... Jakim trzeba być bezmózgowcem, aby dokonać czegoś tak makabrycznego ? Przecież TAKIE COŚ- (nie użyję słowa człowiek, bo nie wystarczy urodzić się człowiekiem , ale trzeba nim być), w tym przypadku brak mi słów, żeby określić z kim mamy do czynienia--jest wyzute z wszelkich uczuć . To jest CHWAST, który należy zniszczyć, aby nie czynił więcej szkód. Niestety, takich chwastów, z dnia , na dzień przybywa i to jest bardzo niepokojące....Dzisiaj za flaszkę morduje w BESTIALSKI SPOSÓB niewinne , słabsze od siebie , a na dodatek uwiązane na łańcuchu zwierzę , a jutro może to spotkać każdego z Nas. W końcu każdy sadysta najpierw ćwiczy na zwierzętach , a następnie na ludziach.Dla takiego COŚ- zabić, to tyle , co splunąć.....Obarczamy winą świadków zdarzenia, ale musimy ich zrozumieć. Mentalność ludzi na wsi jest troszkę inna , niż w miastach. Dobrze, że zdobywają się na odwagę i mówią o takich przypadkach. Winą bardziej należy obciążać tych, co za wszelką cenę starają się chronić sprawców między innymi niektórych policjantów (co to mają świadków, ale to im nie wystarcza do postawienia sprawcy w stan oskarżenia), a przede wszystkim niektórych sędziów, którzy uważają takie czyny za znikomą szkodliwość społeczną , wydających ŚMIESZNE wyroki , często uniewinniające sprawców. Tak SĘDZIOWIE-swoimi wyrokami dajecie niejako PRZYZWOLENIE, na czynienie takiego okrucieństwa na bezbronnych żywych istotach, które posiadają takie same instynkty (ból, cierpienie...), jak MY ludzie. Fakt, kara więzienia jest zbyt niska za taki czyn (bodajże rok ,czy dwa lata więzienia), ale można zasądzić od takiego coś, karę pieniężną np: 10 tys. zł na Schroniska dla Zwierząt.Jak nie ma takiej kwoty , do przymusowej pracy-sprzątanie ulic....Jak się chce , to wszystko można. Następny bezmózgowiec długo by się zastanawiał , zanim by skrzywdził bezbronną istotę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
co się dzieje na tej lubelszczyźnie?! facet zabija bezbronnego pieska dla zabary, inny obdziera ze skóry koty bo deb***e kupują wierząc w lecznicze właściwości.. zawsze mi sie wydawało, że na wsiach ludzie lubią zwierzęta i dbają o nie widząc swój dobrze pojęty interes: pies pilnuje podwórka, kot łapie myszy i inne szkodniki. a tu taka historia...
Co się dzieje? Niektórym mózgi się lasują, z picia , braku zajęć , z braku jakichkolwiek uczuć itd.Nienawidzą wszystkiego , co ich otacza. Żyją z dnia , na dzień degeneraci i szukają okazji, jak się zemścić na otaczającym ich świecie....Oni są tym światem znudzeni , ale brak tym tchórzom odwagi , żeby ze sobą skończyć, więc mszczą się nad wszystkimi... Teraz pies, jutro kot, krowa, następnie dziecko lub inny, słabszy od nich człowiek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arietta napisał:
Cóż, tak już jest ,że TYLKO NIEKOCHANI NIENAWIDZĄ !!!. Człowiek, który jest WYCHOWYWANY w rodzinie, w której jest obdarzany miłością , dobrocią ,szacunkiem,itd.... Który ma wpajane od dziecka ,że żadnej żywej istoty nie można krzywdzić, bo każde żywe stworzenie odczuwa , to co MY -ludzie-- NIGDY nie dokona tak bestialskiego czynu. Tylko w rodzinach, w których się dzieci HODUJE, zdarzają się tacy ZWYRODNIALCY. Niech nikt nie myśli ,że chodzi mi o tzw rodziny patologiczne....I w takich rodzinach zdarzają się dzieci o wielkim sercu, które ostatnim kawałkiem jedzenia podzielą się z bezdomnym stworzeniem, a niejednokrotnie je przygarną... Otóż , często się zdarza,że przypadki bestialskiego traktowania istot żywych, dotyczą ludzi z rodzin inteligenckich, gdzie dziecko ma ,,wszystko", ale nie ma najważniejszego- MIŁOŚCI i to , co go otacza , traktuje , jak zło konieczne... Jakim trzeba być bezmózgowcem, aby dokonać czegoś tak makabrycznego ? Przecież TAKIE COŚ- (nie użyję słowa człowiek, bo nie wystarczy urodzić się człowiekiem , ale trzeba nim być), w tym przypadku brak mi słów, żeby określić z kim mamy do czynienia--jest wyzute z wszelkich uczuć . To jest CHWAST, który należy zniszczyć, aby nie czynił więcej szkód. Niestety, takich chwastów, z dnia , na dzień przybywa i to jest bardzo niepokojące....Dzisiaj za flaszkę morduje w BESTIALSKI SPOSÓB niewinne , słabsze od siebie , a na dodatek uwiązane na łańcuchu zwierzę , a jutro może to spotkać każdego z Nas. W końcu każdy sadysta najpierw ćwiczy na zwierzętach , a następnie na ludziach.Dla takiego COŚ- zabić, to tyle , co splunąć.....Obarczamy winą świadków zdarzenia, ale musimy ich zrozumieć. Mentalność ludzi na wsi jest troszkę inna , niż w miastach. Dobrze, że zdobywają się na odwagę i mówią o takich przypadkach. Winą bardziej należy obciążać tych, co za wszelką cenę starają się chronić sprawców między innymi niektórych policjantów (co to mają świadków, ale to im nie wystarcza do postawienia sprawcy w stan oskarżenia), a przede wszystkim niektórych sędziów, którzy uważają takie czyny za znikomą szkodliwość społeczną , wydających ŚMIESZNE wyroki , często uniewinniające sprawców. Tak SĘDZIOWIE-swoimi wyrokami dajecie niejako PRZYZWOLENIE, na czynienie takiego okrucieństwa na bezbronnych żywych istotach, które posiadają takie same instynkty (ból, cierpienie...), jak MY ludzie. Fakt, kara więzienia jest zbyt niska za taki czyn (bodajże rok ,czy dwa lata więzienia), ale można zasądzić od takiego coś, karę pieniężną np: 10 tys. zł na Schroniska dla Zwierząt.Jak nie ma takiej kwoty , do przymusowej pracy-sprzątanie ulic....Jak się chce , to wszystko można. Następny bezmózgowiec długo by się zastanawiał , zanim by skrzywdził bezbronną istotę....
Małe sprostowanie do mojego komentarza. Pisząc o świadkach zdarzenia , miałam na myśli tych , którzy pozostali anonimowi, ale powiadomili odpowiednie instytucje o całym zajściu. Jeśli chodzi o bezpośrednich świadków, którzy się na to przyglądali i nie zareagowali, ba nawet podpuszczali za flaszkę wina -powinni zostać również ukarani....Są tak samo winni , jak główny sprawca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...