Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Życiński: \"Gazeta Polska\" jest jak \"Nie\" Urbana

Utworzony przez o Tomasz Ubogi GW z Pragi, 24 listopada 2008 o 08:38 Powrót do artykułu
Szkoda, że arcybiskup nie był taki elokwentny gdy zabijano dziecko "Agaty" z Lublina.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
o Tomasz Ubogi GW z Pragi napisał:
Szkoda, że arcybiskup nie był taki elokwentny gdy zabijano dziecko "Agaty" z Lublina.
A co ci do tego...? To jest prywatna sprawa agaty a nie czarnych...
0
Są przecież sądy aby dochodzić swego. Gdyby o mnie napisali coś takiego biegł bym po 100% pewne odszkodowanie.
0
A mnie Biskup nie chciał przyjąc na rozmowe nie miałem nic ze soba
0
Arcybiskupie, mieliśmy już i biskupów i księży którzy też 'nie współpracowali'/nazwiska ks.arcyb. znane/ i dopiero twarde dowody w postaci akt spowodowały przyznanie się. Jeden z biskupów przyznał się bez dowodów /nazwisko też księdzu znane/ i z tego powodu ani kościól ani biskup nie ucierpiał. Pójście w zaparte /bo bezpieka miała zniszczyć dowody/ prowadzi do tego, że przychodzi taki moment w którym przyznanie się jest już tylko kompromitacją a w takiej sytuacji jest ksiądz Arcybiskup. Jest jeszcze inny aspekt sprawy, a gdzie dobro kościoła, gdzie nauka kościoła, w jakim świetle stawia się kościół i lud Boży? Mam nadzieję że przyjdzie czas opamiętania i przestanie ksiądz szkodzić kościołowi.
0
Jaki z niego Katolik skoro odpowiada na "Niech będzie pochwalony...." Dzień dobry
0
Cenckiewicz oczywiści posługuje się logiką Jarosława Kaczyńskiego (kiedyś nazywaną logiką Stalina lub KGB): jak nie ma dowodów to znaczy, że zainteresowany je ukradł, żeby unikąć kary. Czyli nie ma ludzi niewinnych, tylko jest kwestia dobrania odpowiednich paragrafów.
0
Ten cały Biskup to tylko kasę potrafi brać. Zresztą oni wszyscy dobrzy są. Ciekawe ile wyciągnął za otwarcie mostu w Puławach.... Wszyscy byśmy się zdziwili ile można dostać za coś takiego... samochód spokojnie by sobie można było kupić. "Dziwny jest ten świat." Cz. Niemen Czarni mają, a polski naród jak biedny był tak jest. Ale jak głupi i wsadza im w dupę....
0
Z całym szacunkiem: 1. Naród nie jest głupi... 2. Księża są różni... kiepscy i wspaniali 3. Nie wiem jak było, (wygląda to na tanią sensację) to nie osądzam... 4. Prawdziwy Chrześcijanin potrafi wybaczać - taka jest nauka Jezusa zatem jakby na to nie patrzeć - jestem po stronie ks. biskupa...
0
Szanuję księzy i biskupów, ale w sprawach społecznych nie ze wszystkimi się zgadzam. Oni sami też w tym zakresie mają rożne poglądy. Arcybiskup lubelski jest znany z antypatii do Kaczyńskich i sympatii do Wałęsy.Teraz rozumiem dlaczego. "Gazeto Polska" - dziękuję za odsłanianie PRAWDY.
0
Tytul artykulu jest wypowiedzia ksiedza Zycinskiego a ja poprostu z tym nie zgadzam sie, gdyz Gazeta Polska pisze prawde o sprawach ktore interesuja Polakow.Widac,ze prawda w oczy kole.Za grzechy powinna byc kara a o swojej niewinnosci mozna bylo mowic kilka lat temu.Natomiast w srodkach przekazu bylismy informowani o szkodliwosci lustracji.Niestety to byla prawda a gdzie konsekwencja.
0
kasia napisał:
A co ci do tego...? To jest prywatna sprawa agaty a nie czarnych...
ale czarni się wpier***ali.... to teraz czarny iech poczuje jak dobrze byc na ustach gawiedzi. Dabrze mu tak
0
novik napisał:
Gazeta Polska pisze prawde
a nawet G Ó W N O prawde
0
wierząca napisał:
Szanuję księzy i biskupów,[/quote] a ja mam ich w d***e
wierząca napisał:
Arcybiskup lubelski jest znany z antypatii do Kaczyńskich i sympatii do Wałęsy.[/quote] Jak zdecydowana większośc społęczeństwa. [quote name='wierząca' post='71424' date='26.11.2008, 21:25']Teraz rozumiem dlaczego.
guzik rozumiesz, moher ci zasłannia[quote name='wierząca' post='71424' date='26.11.2008, 21:25']"Gazeto Polska" - dziękuję za odsłanianie PRAWDY.
GOWNO prawdy[quote name='wierząca' date='26.11.2008, 21:25' post='71424'] pewnie zgadzaj się z kurduplami, socjalistami
0
Leszek napisał:
2. Księża są różni... ( i wspaniali [/quote]podasz k=jakis pozytywny przykład/ [quote name='Leszek' post='70854' date='25.11.2008, 08:01']4. Prawdziwy Chrześcijanin potrafi wybaczać
Prawdziwy może tak ale nie polski chrześcijanin, zabonny, wierzący w klechy a nie w boga....
0
nieiwerzący, mądry Polak napisał:
podasz k=jakis pozytywny przykład/ Prawdziwy może tak ale nie polski chrześcijanin, zabonny, wierzący w klechy a nie w boga....
Biskup mówi o źle wyrządzanym przez SB,( 30 tys srebrnkików za uwiedzene kobiety)ale metody takie same stosuje CBA i inne wiadome służby. Czy biskup im wybaczy czy też teraz można????
0
Pół życia donosił, a drugie pół kłamał. ...TW "Filozof".
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: