Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Życiński: \"Gazeta Polska\" jest jak \"Nie\" Urbana

Utworzony przez o Tomasz Ubogi GW z Pragi, 24 listopada 2008 r. o 08:38 Powrót do artykułu
Szkoda, że arcybiskup nie był taki elokwentny gdy zabijano dziecko "Agaty" z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o Tomasz Ubogi GW z Pragi napisał:
Szkoda, że arcybiskup nie był taki elokwentny gdy zabijano dziecko "Agaty" z Lublina.
A co ci do tego...? To jest prywatna sprawa agaty a nie czarnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są przecież sądy aby dochodzić swego. Gdyby o mnie napisali coś takiego biegł bym po 100% pewne odszkodowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie Biskup nie chciał przyjąc na rozmowe nie miałem nic ze soba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arcybiskupie, mieliśmy już i biskupów i księży którzy też 'nie współpracowali'/nazwiska ks.arcyb. znane/ i dopiero twarde dowody w postaci akt spowodowały przyznanie się. Jeden z biskupów przyznał się bez dowodów /nazwisko też księdzu znane/ i z tego powodu ani kościól ani biskup nie ucierpiał. Pójście w zaparte /bo bezpieka miała zniszczyć dowody/ prowadzi do tego, że przychodzi taki moment w którym przyznanie się jest już tylko kompromitacją a w takiej sytuacji jest ksiądz Arcybiskup. Jest jeszcze inny aspekt sprawy, a gdzie dobro kościoła, gdzie nauka kościoła, w jakim świetle stawia się kościół i lud Boży? Mam nadzieję że przyjdzie czas opamiętania i przestanie ksiądz szkodzić kościołowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki z niego Katolik skoro odpowiada na "Niech będzie pochwalony...." Dzień dobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenckiewicz oczywiści posługuje się logiką Jarosława Kaczyńskiego (kiedyś nazywaną logiką Stalina lub KGB): jak nie ma dowodów to znaczy, że zainteresowany je ukradł, żeby unikąć kary. Czyli nie ma ludzi niewinnych, tylko jest kwestia dobrania odpowiednich paragrafów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały Biskup to tylko kasę potrafi brać. Zresztą oni wszyscy dobrzy są. Ciekawe ile wyciągnął za otwarcie mostu w Puławach.... Wszyscy byśmy się zdziwili ile można dostać za coś takiego... samochód spokojnie by sobie można było kupić. "Dziwny jest ten świat." Cz. Niemen Czarni mają, a polski naród jak biedny był tak jest. Ale jak głupi i wsadza im w dupę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem: 1. Naród nie jest głupi... 2. Księża są różni... kiepscy i wspaniali 3. Nie wiem jak było, (wygląda to na tanią sensację) to nie osądzam... 4. Prawdziwy Chrześcijanin potrafi wybaczać - taka jest nauka Jezusa zatem jakby na to nie patrzeć - jestem po stronie ks. biskupa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanuję księzy i biskupów, ale w sprawach społecznych nie ze wszystkimi się zgadzam. Oni sami też w tym zakresie mają rożne poglądy. Arcybiskup lubelski jest znany z antypatii do Kaczyńskich i sympatii do Wałęsy.Teraz rozumiem dlaczego. "Gazeto Polska" - dziękuję za odsłanianie PRAWDY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytul artykulu jest wypowiedzia ksiedza Zycinskiego a ja poprostu z tym nie zgadzam sie, gdyz Gazeta Polska pisze prawde o sprawach ktore interesuja Polakow.Widac,ze prawda w oczy kole.Za grzechy powinna byc kara a o swojej niewinnosci mozna bylo mowic kilka lat temu.Natomiast w srodkach przekazu bylismy informowani o szkodliwosci lustracji.Niestety to byla prawda a gdzie konsekwencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
A co ci do tego...? To jest prywatna sprawa agaty a nie czarnych...
ale czarni się wpier***ali.... to teraz czarny iech poczuje jak dobrze byc na ustach gawiedzi. Dabrze mu tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
novik napisał:
Gazeta Polska pisze prawde
a nawet G Ó W N O prawde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wierząca napisał:
Szanuję księzy i biskupów,[/quote] a ja mam ich w d***e
wierząca napisał:
Arcybiskup lubelski jest znany z antypatii do Kaczyńskich i sympatii do Wałęsy.[/quote] Jak zdecydowana większośc społęczeństwa. [quote name='wierząca' post='71424' date='26.11.2008, 21:25']Teraz rozumiem dlaczego.
guzik rozumiesz, moher ci zasłannia[quote name='wierząca' post='71424' date='26.11.2008, 21:25']"Gazeto Polska" - dziękuję za odsłanianie PRAWDY.
GOWNO prawdy[quote name='wierząca' date='26.11.2008, 21:25' post='71424'] pewnie zgadzaj się z kurduplami, socjalistami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek napisał:
2. Księża są różni... ( i wspaniali [/quote]podasz k=jakis pozytywny przykład/ [quote name='Leszek' post='70854' date='25.11.2008, 08:01']4. Prawdziwy Chrześcijanin potrafi wybaczać
Prawdziwy może tak ale nie polski chrześcijanin, zabonny, wierzący w klechy a nie w boga....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieiwerzący, mądry Polak napisał:
podasz k=jakis pozytywny przykład/ Prawdziwy może tak ale nie polski chrześcijanin, zabonny, wierzący w klechy a nie w boga....
Biskup mówi o źle wyrządzanym przez SB,( 30 tys srebrnkików za uwiedzene kobiety)ale metody takie same stosuje CBA i inne wiadome służby. Czy biskup im wybaczy czy też teraz można????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pół życia donosił, a drugie pół kłamał. ...TW "Filozof".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...